Bu konuyu okuyanlar

emrhyldrm

Doçent
Reaksiyon puanı
89
Aynen hocam eklemeyi unuttum play store'da karanlık oldu çok beğendim
Yalnız ben de şu ok işareti ile belirttiğim yere tıklayınca hiçbir şey olmuyor siz de de durum aynı mı? Güncellemenin içeriğini göremiyorum.

emrhyldrm

Doçent
Reaksiyon puanı
89
1 Ekim 2019 güvenlik güncelleştirmesi geldi. 782,11 mb. ?

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014

Estate

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Telefon kapalıyken şarj edildiğindeki animasyon değişmiş.

Estate

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
ben daha yüklemedim güncellemeyi sizce daha iyi mi oldu yoksa daha kötü mü ?
Bir fark yok diyebilirim.Güç modlarına adaptif güç tasarrufu gelmiş özellik olarak.Şimdilik benim farkettiklerim bu kadar.

Estate

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4

Ekli dosyalar

• Screenshot_20191025-024900_Device care.jpg
    Screenshot_20191025-024900_Device care.jpg
    54 KB · Görüntüleme: 392

Estate

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
teşekkürler, peki çok gerekli bir ayar mı, kullanmaya değer mi ?

Güzel birşey aslında,telefonu otomatik olarak güç tasarrufuna alıyor sizin kullanımınıza göre.Yalnız sadece ekran çözünürlüğünü değiştirmiyor,aksaklık olmasın diye.Ben el ile güç modunu kullanımıma göre değiştirdiğim için kullanmıyorum.

bytlki

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Güzel birşey aslında,telefonu otomatik olarak güç tasarrufuna alıyor sizin kullanımınıza göre.Yalnız sadece ekran çözünürlüğünü değiştirmiyor,aksaklık olmasın diye.Ben el ile güç modunu kullanımıma göre değiştirdiğim için kullanmıyorum.

Ben de genellikle orta düzey güç tasarrufunda kullanırım oyun oynarsam optimizeye alıyorum o zaman çok gerekli değil gibi bu ayar. Cevabınız için teşekkürler.

bytlki

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Güncellemeyle ilgili başka farkettiğiniz durum var mı iyi veya kötü ?

Jubei

Müdavim
Reaksiyon puanı
477
Güncellemeyle ilgili başka farkettiğiniz durum var mı iyi veya kötü ?
Benim görebildiğim kadarıyla yok, zaten köklü değişiklikler olmaz diye düşünüyorum, belki One UI 2 gelirse o gelir.

Jubei

Müdavim
Reaksiyon puanı
477
pil kullanımında çok fark var mı ?
Bu çok kişisel bir şey, ben genellikle wifi bağlı olarak kullanıyorum ve 7 saat,te görebiliyorum ancak yeri geliyor 3 veya 4 saat,te görebiliyorum, yani güncellemeyi yükledim uff batarya acayip iyi oldu 8 saat gidiyor veya Allah kahretsin bu güncellemeyi, batarya öldü, bitti şimdi 3 saat zor gidiyor gibi bir durum yok.

bytlki

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Bu çok kişisel bir şey, ben genellikle wifi bağlı olarak kullanıyorum ve 7 saat,te görebiliyorum ancak yeri geliyor 3 veya 4 saat,te görebiliyorum, yani güncellemeyi yükledim uff batarya acayip iyi oldu 8 saat gidiyor veya Allah kahretsin bu güncellemeyi, batarya öldü, bitti şimdi 3 saat zor gidiyor gibi bir durum yok.

Peki teşekkürler.

Estate

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Batarya konusuda hücresel veri sıkıntı yaratıyor bende,açıkken bir bakıyorum şarj 3 er 5 er iniyor %10 seviyelerinden sonra,bunun olmaması lazım.Garantiden pilini değiştirteceğim seneye,idare ediyorum.Cod,pubg gibi ağır oyunları yüksek performansta oynarsam,pil 2 saat anca gidiyor,genelde optimize de kullanıyorum sürekli.Oyunları hariç tutarsak,gün içinde karışık hücresel veri ile kullanımda yaklaşık 8 saat kullanabiliyorum,sonra şarj edip tekrar yatana kadar da bir 8-10 saat kullanabiliyorum evde.Gece yatarken hızlı şarjı kapalı tutuyorum,gün içinde 2. fulleme için zaman zaman açıyorum.Açıkçası fena değil ama benim gibi 1 günü rahat çıkarabilen telefon ihtiyacı olanlar için kötü bir durum,batarya performansını beğenmedim,alırken tahmin de ediyordum zaten.S8 almaya giderken sadece 200 lira farkla bu telefonu almak,her türlü avantajıma oldu diyebilirim.Eğer alırken S10e nin çıkacağını bilseydim,direk tereddütsüz biraz daha bekleyip onu alırdım,pil performansı belki aynı olurdu ancak note 8 den daha yeni ve daha zarif bir telefona sahip olmuş olurdum.Neyse ki note 8 de beni pili harici fazla üzmedi,memnunum.

emrhyldrm

Doçent
Reaksiyon puanı
89
1 Aralık 2019 güvenlik yaması yayınlanmıştır. 599,83 mb.

bytlki

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
merhaba bixby tuşuyla ilgili bir sorunum var. Daha önceden bixby tuşuna çift dokun yapmıştım ve tuş etkisizdi, şimdi yanlışlıkla bastığımda sözleşme menüsü gibi bir şey geliyor sizde de böyle mi bu durum ?

Estate

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
1 Ocak 2020 güncellemesi gelmiş,var mı bir değişiklik farkeden ?

bytlki

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
son güncellemede herhangi bir problem var mı arkadaşlar pil durumu nasıl ?

ibrhmdurna

Öğrenci
Reaksiyon puanı
27

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Bu kaynak fotoğraf da eklemiş ama çok ümitlenmeyin derim (hatta gelirse kurmayın, iPhone 4s'in aldığı IOS 9 gibi olacaktır), ONE UI 2 Custom ROM'lar çıkar Note 8 için.