Bu konuyu okuyanlar

harun272

Asistan
Reaksiyon puanı
47
Sen x ten memnunmusun deneyimlerin nasıl abimde x var deneyimlemek için bi kaç gün takas teklif edecem airpodsunuda alacam bende ona gear ıconx 2018 imi verecem(abim kulaklıksız yapamıyor)benim için önemli olan hız ve pil bu ikisi hakkında deneyimlerin nasıl
memnunum x ten kullanımı elde kullanımı daha kolay ekranıda güzel özellikle face ıd yani notede irisler sıkıntı dik tutmak gerek parmak okuyucu ters geliyor arabada falan tuşu açması zor oluyor.

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
memnunum x ten kullanımı elde kullanımı daha kolay ekranıda güzel özellikle face ıd yani notede irisler sıkıntı dik tutmak gerek parmak okuyucu ters geliyor arabada falan tuşu açması zor oluyor.
Pil durumu nasıl

harun272

Asistan
Reaksiyon puanı
47
Pil durumu nasıl
Note 8 e göre 1 tık daha önde şöyle söylim x tede note de de hiç bir özelliği kısıtlamadan kullanıyorum gece 11 de %100 yapınca akşam 9 a kadar x kullanıyorum şarja takıyorum aktif kullanırım note de saat 6 da tekrar takıyorum

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Note 8 e göre 1 tık daha önde şöyle söylim x tede note de de hiç bir özelliği kısıtlamadan kullanıyorum gece 11 de %100 yapınca akşam 9 a kadar x kullanıyorum şarja takıyorum aktif kullanırım note de saat 6 da tekrar takıyorum
Note 8 bekleme modunda şarj yiyor ondan olabilir

onrtrkgl

Asistan
Reaksiyon puanı
16
Ekran koruyucu tavsiyesi verebilirmisiniz spigen neo flex aldim oda 1 ay olmadan cıkiyor kilif baski yapiyor

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Güncellemeyi yükledim telefon dahada hızlandı pil durumu saat 5 te şarjdan çektim %100 de telefon elimden hiç düşmedi sürekli instagram twitter sdn forumdaydım müzik dinledim bluetooth always on display açıktı şuanda %40 şarjım var pildede biraz gelişmeler var gibi eskisine göre şimdilik deneyimlerim bunlar

gogobaba

Asistan
Reaksiyon puanı
46
N9500 SnapDragon 835 ithalatcı garantili TGY HongKong menşeli Güncel Dijital garanntili cigaz.
Android7 , Anrdoid8Oreo 'ya henüz geçmedim.
Herdaim orta kademe tasarruf ayarında, wi-fi, bluetooth , mobil sadece gerektiğinde aktif edilif işbitiminde hep kapatıldı.
herdaim 2 sim kart yuvası dolu ve çift sim aktif kullanılıyor ( bu sebeble ek hafıza kartı yok)
cihazım 6 aylık oldu, pil artık tamamen oturdu.
fikir vermesi açısından. Birçok senaryo var bazen 3günü zorluor, bazen günü zorbela çıkartıyor.
Ekran parkalıklığı otomatik ayarda ama gereksiz durumlarda manuel kısabildiğim kadar kısıyorum. tabi dışarı ışıkta mecburen otomatişk ayarda
Samsung U Flex kulaklık ve samsung Geaar2Fit saat takılı. Saat sebebli telefona daha az bakıyorum. azda olsa tasarruf ediyor telefon.

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] » Sayfa 935 - 935

N9500 SnapDragon 835 ithalatcı garantili TGY HongKong menşeli Güncel Dijital garanntili cigaz.
Herdaim orta kademe tasarruf ayarında, wi-fi, bluetooth , mobil sadece gerektiğinde aktif edilif işbitiminde hep kapatıldı.
herdaim 2 sim kart yuvası dolu ve çift sim aktif kullanılıyor ( bu sebeble ek hafıza kartı yok)
fikir vermesi açısından. Birçok senaryo var bazen 3günü zorluor, bazen günü zorbela çıkartıyor.
Ekran parkalıklığı otomatik ayarda ama gereksiz durumlarda manuel kısabildiğim kadar kısıyorum. tabi dışarı ışıkta mecburen otomatişk ayarda
Samsung U Flex kulaklık ve samsung Geaar2Fit saat takılı. Saat sebebli telefona daha az bakıyorum. azda olsa tasarruf ediyor telefon.

ImageThumbnail2.aspx

ImageThumbnail2.aspx

ImageThumbnail2.aspx

ImageThumbnail2.aspx

ImageThumbnail2.aspx

ImageThumbnail2.aspx

ImageThumbnail2.aspx

ImageThumbnail2.aspx

izlenmeyen uygulamalar

ImageThumbnail2.aspx

ImageThumbnail2.aspx

hERZAMAN UYKUDA OLAN UYGULAMALAR

ImageThumbnail2.aspx

ImageThumbnail2.aspx

ImageThumbnail2.aspx

ImageThumbnail2.aspx

ImageThumbnail2.aspx

ImageThumbnail2.aspx

ImageThumbnail2.aspx

Saygı ve Sevgilerimle,

"BİLGİ, Sevgi ve Mutluluk PAYLAŞTIKÇA ARTAR"

MJoRaYuLuN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ekli dosyayı görüntüle 40996

---- Mesajlar birleştirildi ----

700 mb hayır olsun baya yüklü bi güncelleme

Güncelleme sonrası şarj sıkıntısı yaşamaya başladım. 1,5saatte dolan telefon 3 saattir şarjda hatta aşırı ısınma durumu söz konusu. Güncelleme sonrası herhangi bir format işlemi gerçekleştirdiniz mi acaba?

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Güncelleme sonrası şarj sıkıntısı yaşamaya başladım. 1,5saatte dolan telefon 3 saattir şarjda hatta aşırı ısınma durumu söz konusu. Güncelleme sonrası herhangi bir format işlemi gerçekleştirdiniz mi acaba?
Hayır hocam direk indirip kurdum başka işlem yapmadım

frzndnz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Note8 Ailesi:
Telegram Grubu
Note8 Ailesi

Telegram ıçi arama
@note8ailesi

Grubumuzun Amacı
Paylaşım ve Bilgilendirme

Başlıca Başlıklarımız
* Apk
* Full Apk
* Duvar Kağıdı
* Rom
* Root
* Yaşanan Sıkıntılar
* Tecrübe Edinip Yapilan Çözümler
* Kısacası Birbirimize
* Hep Destek Tam Destek
* Saygı ve Sevgi Çerçevesinde
* Yeni Arkadaşlıklar Dostluklar

Sizde Note8 Ailemizde bir birey olmak istiyorsanız Lütfen Gruplarımıza Katılın...

Telegram Grubu
Note8 Ailesi

Telegram ıçi arama
@note8ailesi

Ekli dosyalar

• indir.png
    indir.png
    4.7 KB · Görüntüleme: 537

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Screenshot_20180529-222153_Settings.jpg

Son güncellemeden sonra durum bu şekilde

Jubei

Müdavim
Reaksiyon puanı
477
#Android #AndroidOreo #Samsung #Galaxy #Note8 #SamsungGalaxyNote8 #Vodafone

Arkadaşlar, metin mesajı yazarken üçüncü mesajdan sonra metin mesajı multimedya mesajına dönüşüyor, bu neden kaynaklanıyor, telefon ile mi alakalı, yoksa telefon operatörü ile mi alakalı ? ?

CrussheN

Asistan
Reaksiyon puanı
91

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] » Sayfa 935 - 935

ImageThumbnail2.aspx

ImageThumbnail2.aspx

ImageThumbnail2.aspx

ImageThumbnail2.aspx

ImageThumbnail2.aspx

ImageThumbnail2.aspx

ImageThumbnail2.aspx

ImageThumbnail2.aspx

izlenmeyen uygulamalar

ImageThumbnail2.aspx

ImageThumbnail2.aspx

hERZAMAN UYKUDA OLAN UYGULAMALAR

ImageThumbnail2.aspx

ImageThumbnail2.aspx

ImageThumbnail2.aspx

ImageThumbnail2.aspx

ImageThumbnail2.aspx

ImageThumbnail2.aspx

ImageThumbnail2.aspx

Saygı ve Sevgilerimle,

"BİLGİ, Sevgi ve Mutluluk PAYLAŞTIKÇA ARTAR"

Yani sonuc olarak telefonu hic kullanmiyorsun

harun272

Asistan
Reaksiyon puanı
47
Akıllı telefonu Nokia 3310 ayarlarına getir ondan sonra hava atarak ego tatmini yap, benim telefonumun şarjı 9 saat gidiyor diye. ?
Şaka gibi yaa. ??

Aynen ya banada herşeyi açarsan çabuk biter diyorlar ben wifi konum hücresel vsvs cebimdeki telefonu tam anlamı ile kullanamicaksam ne işe yaricak

gogobaba

Asistan
Reaksiyon puanı
46
metin mesajı yazarken üçüncü mesajdan sonra metin mesajı multimedya mesajına dönüşüyor

evet 3 mesajdan sonra multimedya mesajına cevrilir ve sms ücreti yerine MMedia tarifesiyle ücretlendirilir, hatta MMS yi otomatil alırsanızda ücretlendirme yapıyor idi eskiden. uzun zamandır kullanmıyorum ama. MMS ile size zararlı kod, hatta kilitleme vs yapılma durumlarıda var idi.

bazen karakter uzunluğu hariç telefon numarası yok da email var ise kişi bilgilerinde otomatikman sms den çıkıyor idi.
sınır sms de short message service de yani eskiden 160 idi. sanırım kendi gövdesi ile 160karakter 142 karakter ile sınırlı. uzun sms yazarken sms 1 142, sms2 142 sonra 3.sms 141 karakter olduğunda ekranda METİN MESAJI - MMS ye çevrildi gibi ibare çıkar idi. Eskiden kapatılır sadece METİNMESAJı Ve GSM alfabesi vs vs secilir idi. Sonradan kalktı çoğu modelde. Kısaca eskiden GSM alfabesi diye bir seçenek çıkardı belki ayarlarda bulunur.

alternatif çözüm : Çözüm ya operatör aranak MMS devre dışı bıraktırılacak.
alternatif çözüm : 3. parti sms mesaj atan programlarda . ( çok eskiden hangout sms var iken mesela çözüm idi belki anımsarsanız)
alternetif çözüm rootlayarak devre dışı yapanlar var idi eskiden ( note8 için bilmiyorum)

tarihten bir detay video :
Türktelekom avea : SMS Gönderimlerinizde Dikkat Etmeniz Gereken Cihaz Ayarları

SMS Gönderimlerinizde Dikkat Etmeniz Gereken Cihaz Ayarları
SMS gönderimleriniz, kullandığınız cihazların ayarlarından kaynaklı sebepler ile MMS olarak gönderilebilmektedir. Avea ile mesajlaşmanın keyfini çıkarırken bu tarz problemler ile karşılaşmamanız için aşağıda belirttiğimiz cihaz ayar özelliklerine dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz.
  • Sevdikleriniz ile mesajlaşırken; kişi listenizde e-mail adres bilgisi de bulunan kişilere SMS göndermek istediğinizde GSM numarasının seçili olmasına dikkat etmelisiniz.
  • SMS alanına girdiğiniz metni yanlışlıkla konu alanina yazmanız durumunda gönderim MMS olarak yapılacaktır.Bu problemin çözümü için Ayarlar > Mesajlar > Konu Alanını Göster bölümünün kapalı konumda olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir.
  • Akıllı Cihazlarınız ile internet hesaplarınızın (Facebook, Twitter, Linkedin, Gmail, Hotmail ve benzeri) eşleşmesi sonrasında rehberinizdeki telefon numarası bulunmayan kişilere gönderilen SMS’ler, cihazınız tarafından ilgili kişilerin mail adresine MMS olarak gönderilebilmektedir. Bu problemin çözümü için internet hesaplarınızın (Facebook, Twitter, Linkedin, Gmail, Hotmail ve benzeri) Ayarlar menüsünde Kişiler bölümündeki eşleştirme özelliğinin olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir.
  • Blackberry markalı cihazlarınızda; Inbox > Options > “Send Text-Only Message as: Automatic / Always SMS / Always MMS” kısmına geldiğinizde seçiminizi “Always SMS” olarak belirtmeniz durumunda SMS mesajlarınızın MMS olarak gönderimini engelleyebilirsiniz.

Jubei

Müdavim
Reaksiyon puanı
477
evet 3 mesajdan sonra multimedya mesajına cevrilir ve sms ücreti yerine MMedia tarifesiyle ücretlendirilir, hatta MMS yi otomatil alırsanızda ücretlendirme yapıyor idi eskiden. uzun zamandır kullanmıyorum ama. MMS ile size zararlı kod, hatta kilitleme vs yapılma durumlarıda var idi.

bazen karakter uzunluğu hariç telefon numarası yok da email var ise kişi bilgilerinde otomatikman sms den çıkıyor idi.
sınır sms de short message service de yani eskiden 160 idi. sanırım kendi gövdesi ile 160karakter 142 karakter ile sınırlı. uzun sms yazarken sms 1 142, sms2 142 sonra 3.sms 141 karakter olduğunda ekranda METİN MESAJI - MMS ye çevrildi gibi ibare çıkar idi. Eskiden kapatılır sadece METİNMESAJı Ve GSM alfabesi vs vs secilir idi. Sonradan kalktı çoğu modelde. Kısaca eskiden GSM alfabesi diye bir seçenek çıkardı belki ayarlarda bulunur.

alternatif çözüm : Çözüm ya operatör aranak MMS devre dışı bıraktırılacak.
alternatif çözüm : 3. parti sms mesaj atan programlarda . ( çok eskiden hangout sms var iken mesela çözüm idi belki anımsarsanız)
alternetif çözüm rootlayarak devre dışı yapanlar var idi eskiden ( note8 için bilmiyorum)

tarihten bir detay video :
Türktelekom avea : SMS Gönderimlerinizde Dikkat Etmeniz Gereken Cihaz Ayarları

SMS Gönderimlerinizde Dikkat Etmeniz Gereken Cihaz Ayarları
SMS gönderimleriniz, kullandığınız cihazların ayarlarından kaynaklı sebepler ile MMS olarak gönderilebilmektedir. Avea ile mesajlaşmanın keyfini çıkarırken bu tarz problemler ile karşılaşmamanız için aşağıda belirttiğimiz cihaz ayar özelliklerine dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz.
  • Sevdikleriniz ile mesajlaşırken; kişi listenizde e-mail adres bilgisi de bulunan kişilere SMS göndermek istediğinizde GSM numarasının seçili olmasına dikkat etmelisiniz.
  • SMS alanına girdiğiniz metni yanlışlıkla konu alanina yazmanız durumunda gönderim MMS olarak yapılacaktır.Bu problemin çözümü için Ayarlar > Mesajlar > Konu Alanını Göster bölümünün kapalı konumda olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir.
  • Akıllı Cihazlarınız ile internet hesaplarınızın (Facebook, Twitter, Linkedin, Gmail, Hotmail ve benzeri) eşleşmesi sonrasında rehberinizdeki telefon numarası bulunmayan kişilere gönderilen SMS’ler, cihazınız tarafından ilgili kişilerin mail adresine MMS olarak gönderilebilmektedir. Bu problemin çözümü için internet hesaplarınızın (Facebook, Twitter, Linkedin, Gmail, Hotmail ve benzeri) Ayarlar menüsünde Kişiler bölümündeki eşleştirme özelliğinin olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir.
  • Blackberry markalı cihazlarınızda; Inbox > Options > “Send Text-Only Message as: Automatic / Always SMS / Always MMS” kısmına geldiğinizde seçiminizi “Always SMS” olarak belirtmeniz durumunda SMS mesajlarınızın MMS olarak gönderimini engelleyebilirsiniz.
Elinize,kolunuza, aklınıza sağlık, zaman ve emek harcayarak uğraşmışsınız, teşekkür ederim çabalarınız için. :)

CrussheN

Asistan
Reaksiyon puanı
91
Yani sonuc olarak telefonu hic kullanmiyorsun
Akıllı telefonu Nokia 3310 ayarlarına getir ondan sonra hava atarak ego tatmini yap, benim telefonumun şarjı 9 saat gidiyor diye. [emoji16]
Şaka gibi yaa. [emoji16][emoji23]

Aynen akilli telefon kullaniyorum diyen telefonu gunde 1 defa en az 25-30 dk. sarja takmasi lazim takmiyosa ekrani acip 2 dk facebook veya whatsapa girip kapatiyodur

gloryordeath2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Cümleten s.a bugün samsungun kendi sayfasından note 8 sipariş vererek aranıza katılmış bulunmaktayım. Telefon büyük ihtimal 2-3 gün sonra elimde olcak ve ben sabırsızlıkla belkliyorum :))
Şuan LG G5 gibi berbat ötesi bi telefon kullanıyorum ve bundan geçiş yapcam. G5 de günde 2 kez sarj ediyodum telefonumu. Tek seferde 2-3 saat arası ekran açık kalma süresi alıyorum. Isınma sorunu hayalet ekranı ses gitmeme sorunuda cabası. Sağolsun ülkemizde teknolojik yönde hakkını ararsan ve uğraşırsan bulabiliyosun. G5 i hakem heyetine vermiştim para iadesi çıktı üstüne biraz ekleyip siparişi verdim bende.
Note 8 in batarya performansını çok merak ediyorum. Kimi iyi diyo kimi kötü diyo gelince görcem. Gümrükçülük yapıyorum saha elemanıyım ve whatsapp olsun mailler olsun bazen fotoğraf ve video çekimi olsun yoğun kullanıyorum. Sizce götürürmü beni ? Ve ekran için kırılmaz cammı yoksa sıradan bi jelatinmi önerirsiniz ?

Sahilmb07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Cümleten s.a bugün samsungun kendi sayfasından note 8 sipariş vererek aranıza katılmış bulunmaktayım. Telefon büyük ihtimal 2-3 gün sonra elimde olcak ve ben sabırsızlıkla belkliyorum :))
Şuan LG G5 gibi berbat ötesi bi telefon kullanıyorum ve bundan geçiş yapcam. G5 de günde 2 kez sarj ediyodum telefonumu. Tek seferde 2-3 saat arası ekran açık kalma süresi alıyorum. Isınma sorunu hayalet ekranı ses gitmeme sorunuda cabası. Sağolsun ülkemizde teknolojik yönde hakkını ararsan ve uğraşırsan bulabiliyosun. G5 i hakem heyetine vermiştim para iadesi çıktı üstüne biraz ekleyip siparişi verdim bende.
Note 8 in batarya performansını çok merak ediyorum. Kimi iyi diyo kimi kötü diyo gelince görcem. Gümrükçülük yapıyorum saha elemanıyım ve whatsapp olsun mailler olsun bazen fotoğraf ve video çekimi olsun yoğun kullanıyorum. Sizce götürürmü beni ? Ve ekran için kırılmaz cammı yoksa sıradan bi jelatinmi önerirsiniz ?

Hayırlı olsun sakın 5500 tl ye aldım deme kendi sitesinden
Keşke 2 ay daha sabretseydin note 9 geliyordu 8 lerde şarj biraz sıkıntı 9 da batarya değeri artacak diye söylenti var fazla bi zamanda yoktu ama olan olmuş güle güle kullan

gloryordeath2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hayırlı olsun sakın 5500 tl ye aldım deme kendi sitesinden
Keşke 2 ay daha sabretseydin note 9 geliyordu 8 lerde şarj biraz sıkıntı 9 da batarya değeri artacak diye söylenti var fazla bi zamanda yoktu ama olan olmuş güle güle kullan

Aynen kendi sitesinden aldım 5500 tl ye valla g5ten sonra çok sorun olacağını düşünmüyorum. Araştırmalarıma göre ekran açık kalma süresi ortalama 5-7 saat buda normal bi süre benim için. Bu döviz kurlarında note 9 unda 7000 tl den aşağı olacağını zannetmem ve 2 ay inan bekleyemem :)

Sahilmb07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Aynen kendi sitesinden aldım 5500 tl ye valla g5ten sonra çok sorun olacağını düşünmüyorum. Araştırmalarıma göre ekran açık kalma süresi ortalama 5-7 saat buda normal bi süre benim için. Bu döviz kurlarında note 9 unda 7000 tl den aşağı olacağını zannetmem ve 2 ay inan bekleyemem :)

hepsiburada.com da 4300 tl samsung türkiye garantili ben burdan aldım resmi servisi aradım garantisi sizde geçerlimi diye geçerli dediler

gloryordeath2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hepsiburada.com da 4300 tl samsung türkiye garantili ben burdan aldım resmi servisi aradım garantisi sizde geçerlimi diye geçerli dediler

Doğru ona lafım yok ama ben 24 ay vadeyle aldığım için hepsiburada.comdanda alsam 6.000 tl civarına gelecekti o yüzden orayı tercih ettim. Sarj konusunda ne kadar kötü biraz açarmısın o konuyu merak ettim :)

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Batarya performansı duyduğun kadar kötü değil ben 20 21 saatlik kullanımda 6 30 saat ekran süresi alıyorum 6.3 inç ekran 3300 mah batarya daha iyisini yapamaz inan ama telefonu çok yoğun kullanırsan sürekli 4.5 g internette takılırsan akşamı zor görürsün gerçi telefonların hepsi öyle sadece note 8 e has bişey değil.Bende yaklaşık 1 aydır kullanıyorum telefon muazzam diyebilirim bende note 5 ten geçtim note 5 in bataryası ölmüştü günde 4 5 defa şarja takıyodum s pen hassasiyeti kötüydü note 8 e geçince gözle görülür bi şekilde rahatladım sende g5 ten geçmişsin hayırlı olsun?

gloryordeath2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Batarya performansı duyduğun kadar kötü değil ben 20 21 saatlik kullanımda 6 30 saat ekran süresi alıyorum 6.3 inç ekran 3300 mah batarya daha iyisini yapamaz inan ama telefonu çok yoğun kullanırsan sürekli 4.5 g internette takılırsan akşamı zor görürsün gerçi telefonların hepsi öyle sadece note 8 e has bişey değil.Bende yaklaşık 1 aydır kullanıyorum telefon muazzam diyebilirim bende note 5 ten geçtim note 5 in bataryası ölmüştü günde 4 5 defa şarja takıyodum s pen hassasiyeti kötüydü note 8 e geçince gözle görülür bi şekilde rahatladım sende g5 ten geçmişsin hayırlı olsun?

Eyvallah reis :) G5 e lanet olsun ya 3.000 tl para verdik ve hep sorun çıkardı. Allahtan geri aldıkta note 8 e yatırdık şimdi. Telefon daha gelmedi sipariş geçtim 2-3güne gelir. Mahkeme tarafından para iadesi kararı çıkalı 2 ay oldu ve 2 aydır araştırıyorum. Mate 10 pro, S9+, iphone 8 plus arasında her türlü araştırma yaptım.bunların arasında en çok Mate 10 pro öne çıkıyodu çevremdekilerin etkisiyle ve ön yargılarla onu eledim. Note 8 ailesine katıldım :)

M

Murat Burç

SDN Okuru
Eyvallah reis :) G5 e lanet olsun ya 3.000 tl para verdik ve hep sorun çıkardı. Allahtan geri aldıkta note 8 e yatırdık şimdi. Telefon daha gelmedi sipariş geçtim 2-3güne gelir. Mahkeme tarafından para iadesi kararı çıkalı 2 ay oldu ve 2 aydır araştırıyorum. Mate 10 pro, S9+, iphone 8 plus arasında her türlü araştırma yaptım.bunların arasında en çok Mate 10 pro öne çıkıyodu çevremdekilerin etkisiyle ve ön yargılarla onu eledim. Note 8 ailesine katıldım :)
Eğer Note sevdalısı değilseniz iptal edip S9 Plus alın. S-Pen dışında tamamen daha iyi bir cihaz. Hele hele 5500 TL'ye almışsınız 5200'e S9 Plus daha üstün bir cihaz. Samsung Türkiye tarafında Note 8ile S9 Plus arasında saçma sapan bir fiyatlandırma var.

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Note başka bi dünya bi kere kullanmaya başlayınca bidaha bırakamıyosun?.S9 plus daha güncel aslında hemde note 8 den daha ucuz onuda düşünebilirdin aslında ama boşver s penin tadına bakmış olursun ?