Bu konuyu okuyanlar

emrhyldrm

Doçent
Reaksiyon puanı
89
B

İnceleyeceğim, ayrıca şuan istesem Gear Iconx 2018 ' i alabiliyorum. ama elim nedense bir türlü almaya gitmiyor 700 TL vereceğime üstüne 500 daha koyup saatimi alsam acaba ? :D
Valla benim için kulaklık saatten önce geliyor. O yüzden ilk tercihim oldu. Belki yaza doğru bende alabilirim saati.

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,352
Türkiye de olmaz bu indirim

crazyaltug

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
arkadaşlar netflix üyelğim var filim indirdim dosyalarım bakmadıgım yer kalmadı ama bulaadım netflix üyeliği olan varsa yardımcı olurmusunuz

emrhyldrm

Doçent
Reaksiyon puanı
89
arkadaşlar netflix üyelğim var filim indirdim dosyalarım bakmadıgım yer kalmadı ama bulaadım netflix üyeliği olan varsa yardımcı olurmusunuz
Bildiğim kadarıyla uygulamanın içerisine indiriyor. Amacın çevrimdışı izlemek değil mi?

stinghardyzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
Arkadaslar note 8 icin cam jeletini bulamadim adam akilli spigenden aldim takmaya calisdim abuksubuk oldu varmi bildiginiz baska marka

kartalll

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Note 8 in ekranı daha dayanıklı hocam
note 8 i sen bi kere düşür gör ne oluyor..
ekran kavisli olduğu için düşüedüğün an en iyi ihtimalle çatlıcaktır veya tuz buz olacaktır köşelerden benden demesi kılıfsız kullanma ekran koruyucu tak yoksa 1000 lira bayılıcan.
--- Gönderi Güncellendi ---
Merhaba arkadaşlar 8 plus ve note 8 arasında kararsız kalmıştım sonunda note 8 e karar verdim. Şuan kafama takılan tek şey telefonun ekranı çabuk kırılır mı? Şimdiye kadar düşüren falan oldu mu? Yada ekranı kıran? Ayrıca kırılınca tamir fiyatınıda merak etmiyor değilim. Çok sakar biriyim g4 kullanıyorum belki 50 defa düşürdüm. Ekranın o kadar büyük olması beni korkutuyor böyle kafama takılmaya devam ederse işi garantiye alıp 8 plus alacağım. Sizin düşüncelerinizi de merak ediyorum siz benim yerimde olsanız ne yaparsınız?

ekran kavisli olduğu için düşürdüğün an en iyi ihtimalle çatlıcaktır veya tuz buz olacaktır köşelerden benden demesi kılıfsız kullanma ekran koruyucu tak yoksa 1000 küsür lira bayılıcan. benim ekran düsmeden çatladı kenardan kavisli oldugu için catlamaya cok müsait

nilgunakbas

Müdavim
Reaksiyon puanı
95
Note 8 i tavsiye edermisiniz,ederseniz neden edersiniz,etmezseniz neden etmezsiniz.beni aydinlatirmisiniz ? cok vaktinizi almazsam

gkhan.55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
note 8 i sen bi kere düşür gör ne oluyor..
ekran kavisli olduğu için düşüedüğün an en iyi ihtimalle çatlıcaktır veya tuz buz olacaktır köşelerden benden demesi kılıfsız kullanma ekran koruyucu tak yoksa 1000 lira bayılıcan.
--- Gönderi Güncellendi ---

ekran kavisli olduğu için düşürdüğün an en iyi ihtimalle çatlıcaktır veya tuz buz olacaktır köşelerden benden demesi kılıfsız kullanma ekran koruyucu tak yoksa 1000 küsür lira bayılıcan. benim ekran düsmeden çatladı kenardan kavisli oldugu için catlamaya cok müsait
3 defa düşürdüm en az 1 buçuk metreden yere ne çatlama ne bişey oldu ekranda kasada zedelenme harici ön arka cam diye kırılır denilen bi cihaz değil

stinghardyzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
Note 8 i tavsiye edermisiniz,ederseniz neden edersiniz,etmezseniz neden etmezsiniz.beni aydinlatirmisiniz ? cok vaktinizi almazsam
Ederim neden kamera ve performans cok buyuk neden s pen tasarim cok buyuk arti kendi tema magazadi cok genis telefonu cok guzel ozellestirebiliyorsun kisaca world of tanks temasini yukledim biri aradindan tanks sarkisi ol ways onda tank resmi arayuz ozel

nilgunakbas

Müdavim
Reaksiyon puanı
95
Ederim neden kamera ve performans cok buyuk neden s pen tasarim cok buyuk arti kendi tema magazadi cok genis telefonu cok guzel ozellestirebiliyorsun kisaca world of tanks temasini yukledim biri aradindan tanks sarkisi ol ways onda tank resmi arayuz ozel
Teşekkur ederm.sesi duşuk ama deglmi