Bu konuyu okuyanlar

crazyaltug

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşlar internet uygulamasında sayfada gezinirken cihaza virüs bulaşmış pil ilgili yazılar çıkıyor kafama takildi birşey yapmam gerekiyormu

Yasinucar25

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba arkadaşlar 8 plus ve note 8 arasında kararsız kalmıştım sonunda note 8 e karar verdim. Şuan kafama takılan tek şey telefonun ekranı çabuk kırılır mı? Şimdiye kadar düşüren falan oldu mu? Yada ekranı kıran? Ayrıca kırılınca tamir fiyatınıda merak etmiyor değilim. Çok sakar biriyim g4 kullanıyorum belki 50 defa düşürdüm. Ekranın o kadar büyük olması beni korkutuyor böyle kafama takılmaya devam ederse işi garantiye alıp 8 plus alacağım. Sizin düşüncelerinizi de merak ediyorum siz benim yerimde olsanız ne yaparsınız?

M

Murat Burç

SDN Okuru
Merhaba arkadaşlar 8 plus ve note 8 arasında kararsız kalmıştım sonunda note 8 e karar verdim. Şuan kafama takılan tek şey telefonun ekranı çabuk kırılır mı? Şimdiye kadar düşüren falan oldu mu? Yada ekranı kıran? Ayrıca kırılınca tamir fiyatınıda merak etmiyor değilim. Çok sakar biriyim g4 kullanıyorum belki 50 defa düşürdüm. Ekranın o kadar büyük olması beni korkutuyor böyle kafama takılmaya devam ederse işi garantiye alıp 8 plus alacağım. Sizin düşüncelerinizi de merak ediyorum siz benim yerimde olsanız ne yaparsınız?
8 Plus Note 8den daha dayanıklı değil. Drop testler mevcut.

burakaltun

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Yeni guncelleme geldi
5d5bd79ae40646d921b896b8c8db9caa.jpg

Yasinucar25

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Sizin görüşünüzü soran olmadı değil mi?
Konuşa soran varsa cevaplarım bu kadar basit.
Birde şu sanki tarar tutmuyor gibi bir duruş sergileyip iyice saçmalaşan konuşmalarınız yok mu çıldırıyorum. Kardeşim bir arkadaş note 8i övmüştü sende altına git bunu 8 plus kullananlar kulübüne yaz da çıldırsınlar diyen bir insansın hiç boşuna yorma kendini. Derdin ne senin iphone kullanan kişilerle? Adam iphone seviyordur almıştır kullanır seni neden bu kadar rahatsız ediyor anlamış değilim cidden.

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Note 8 in ekranı daha dayanıklı hocam

Overdose27

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Sesle uyandırma diye bişey gelmiş kısayola. Nedir bu arkadaşlar bilen var mı?

emrhyldrm

Doçent
Reaksiyon puanı
89
10 gün önce Pro serisi kart aldım 128gb. Çektiğim fotoğrafları ve videoları karta kaydetmeye başladım. Biraz önce galeriye girdiğimde bugün çektiğim fotoğrafları ve videoları göstermediğini fark ettim. Ünlem işareti şeklinde görünüyordu galeride. Daha sonra hafıza kartını biçimlendirme karar verdim. Ayarlardan girip biçimlendirme işlemini yaptım fakat cihaz kartı görmüyor. Sd kart bozuk diyor. Video linki ekliyorum. Var mıdır çözümü arkadaşlar?

emrhyldrm

Doçent
Reaksiyon puanı
89
Günaydın arkadaşlar şuan sd kartı şirkette bilgisayarımda biçimlendirdim ve sorun çözüldü. Aynı sorunu yaşayan olursa diye yazıyorum. İyi günler.

Reaksiyon puanı
113
Valla bende ses kalitesini merak ediyorum. Apple'dan geçtim bende. AirPods var onu satıp almayı düşünüyorum. 3 model arasında kararsizim. Gear iconx 2018, sony WF-1000X(şarj kutusu büyük diye vazgeçebilirim ama noise cancelling özelliğini de merak etmiyor degilim). Diğer seçeneğim ise Alman kulaklık üreticisi Beyerdynamic'in Byron BT modeli.

Ben Samsung set yapmak istediğimden bir şey diyemeyeceğim. Müzik yükleyebilmek de cabası, koşuya filan çıkacağın zaman telefonu yanına almana gerek yok, ayrıca bluetooth kapalı olacağı için de şarj süresi artar.

DİKKAT!!!

Samsung ' un kendi sitesi SamsungWa ' da ( Aksesuar ) hediye çekleri dağıtılıyor.

125 TL üzeri alışverişe 50 TL
300 TL üzeri alışverişe 100 TL
500 TL üzeri alışverişe 150 TL
1500 TL üzeri 250 TL

emrhyldrm

Doçent
Reaksiyon puanı
89
Ben Samsung set yapmak istediğimden bir şey diyemeyeceğim. Müzik yükleyebilmek de cabası, koşuya filan çıkacağın zaman telefonu yanına almana gerek yok, ayrıca bluetooth kapalı olacağı için de şarj süresi artar.

DİKKAT!!!

Samsung ' un kendi sitesi SamsungWa ' da ( Aksesuar ) hediye çekleri dağıtılıyor.

125 TL üzeri alışverişe 50 TL
300 TL üzeri alışverişe 100 TL
500 TL üzeri alışverişe 150 TL
1500 TL üzeri 250 TL
Yanımda şarj kutusu falan taşımak istemediğimden ve firmanın işinin sadece kulaklık üretmesinden ötürü ben beyerdynamic'leri sipariş ettim. Yarın elimde olacak. Sende iconx'i alda kıyaslama yaparız. :)

Reaksiyon puanı
113
Eğer Ön kamerada çekim yaptıktan sonra görüntü ters gözüküyor ise ayarlardan " FOTOĞRAFLARI ÖN İZLENDİĞİ GİBİ KAYDET " Kutucuğunu aktif hale getirin.

Ben delirmiştim, böyle bir ayar olduğunu bilmiyordum. Bilmeyen arkadaşlar var ise onlarda kurtulsun :D

emrhyldrm

Doçent
Reaksiyon puanı
89
Hepsiburada da spigen kılıflarda %50 indirim var şuan saldırın :)

Reaksiyon puanı
113