Bu konuyu okuyanlar

MrJokes

Doçent
Reaksiyon puanı
283
Gear VR bile Note 8 için ayrı çıkacakmış. Resmen küfür ediyorlar.
--- Gönderi Güncellendi ---
Boyutu yüzünden yeni Gear VR çıkacakmış küfür edilesi olan yer ne?
Fakat sende biliyorsun ki s8 ve s8 plus çıktığında note 8 in tasarımı belliydi. Buna göre yapabilirlerdi kesinlikle diye düşünüyorum. Çünkü arada daha 3 ay bile yok çıkalı, ee nedir? Yeni gear vr çıkardık malesef s8 ile kullanırken note 8 ile kullanamayacak 500 lira daha vereceksiniz. Oldu mu yani.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Gear VR bile Note 8 için ayrı çıkacakmış. Resmen küfür ediyorlar.

Fakat sende biliyorsun ki s8 ve s8 plus çıktığında note 8 in tasarımı belliydi. Buna göre yapabilirlerdi kesinlikle diye düşünüyorum. Çünkü arada daha 3 ay bile yok çıkalı, ee nedir? Yeni gear vr çıkardık malesef s8 ile kullanırken note 8 ile kullanamayacak 500 lira daha vereceksiniz. Oldu mu yani.
Adamlar işin başında gear S3 hediye ediyorlar isteyen kapalı kutu 700-800e satar istediği aparatı dizer

MrJokes

Doçent
Reaksiyon puanı
283
Adamlar işin başında gear S3 hediye ediyorlar isteyen kapalı kutu 700-800e satar istediği aparatı dizer
peki elindeki gear vr ne olur ? onu da mı satar? bir de bununla uğraşır.
Bu arada gear s3 ön sipariş verince mi yoksa her zaman için geçerli bir hediye mi?

M

Murat Burç

SDN Okuru
Hangi gear VR'ı S8'i olan Note 8'e geçmez S7'si olan da geçmesin ama VR'ı varsa cihazla birlikte satabilir ki çoğu kişi VR'i merak ettiği için cihazla birlikte alır
Bu arada gear s3 ön sipariş verince mi yoksa her zaman için geçerli bir hediye mi?
Büyük ihtimal ön sipariş. Belki ön sipariş bittikenten sonra bir süre devam eder s8de 500 TL indirim çeki sanırım bir süre daha devam etmişti.
Gear S3 almak için s-world adlı uygulama yüklenmesi gerekiyormuş.

Trajectory

Asistan
Reaksiyon puanı
65
3 ay sonra 3500-3000 bandına düşer hb de şimdi alıcaklar almasın :D:D

lowegame

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
S8 Plus kullanıyorum şahsen ben bu telefona geçmem. VR Kısmına gelince ebatlarından dolayı fakat saçma elinde S-VR olanlar ne yapacak hem telefonu hem VR'ı değiş diyorlar kısacası,

MrJokes

Doçent
Reaksiyon puanı
283
DJ Koh'un yaptığı az önceki pil açıklamasından sonra benim içim pil konusunda bir nebze rahatladı gibi. 2 yıllık kullanımda bile %95 e varan bir pil kapasitesi vermesi pil üzerinde baya bir çalıştıklarını gösteriyor.

mia.wallace

Doçent
Reaksiyon puanı
230
Orkide grisi beni benden aldı ilk basta bende o siyah seyi yadirgadimda sonra iyi geldi tabi bana hitap etmiyor kucuk telefon seviyorum kaleme ve cift kameraya onem vermiyorum bu yuzden uzulmedim

Brykhia

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Karar verdim Aralıkta bu telefonu alacağım. :)

MrJokes

Doçent
Reaksiyon puanı
283
Bende alacağım ama bir kaç kişi alsın diye bekliyorum :)

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544
Bende alacağım ama bir kaç kişi alsın diye bekliyorum :)

iPohen8'in çerçeveleri saçma sapan görünüyor bazı sızıntı görsellerinde eğer öyle olursa ani bi U dönüşü olur ve Note 8 alabilirim. Aksi bir durum olmazsa iPhone 8'i almayı düşünüyorum.

MrJokes

Doçent
Reaksiyon puanı
283
iPohen8'in çerçeveleri saçma sapan görünüyor bazı sızıntı görsellerinde eğer öyle olursa ani bi U dönüşü olur ve Note 8 alabilirim. Aksi bir durum olmazsa iPhone 8'i almayı düşünüyorum.
sizce de şu haliyle çerçeveler çok kötü değil mi

hasanalicelen

Asistan
Reaksiyon puanı
55
Bence note 8 alan yanında bi yangın tüpü alsa iyi olur. Ne olur ne olmaz.

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
Bence note 8 alan yanında bi yangın tüpü alsa iyi olur. Ne olur ne olmaz.
Bu kadar cahillik akamazdı bir yorumdan. Samsung zaten bizim eniştenin şirketi telefon patlasa umrunda değil. Boşa özür dileyip 3.5m zarara girip koca telefona 3300mAh batarya koymadılar.

MrJokes

Doçent
Reaksiyon puanı
283
M

Murat Burç

SDN Okuru
S8 Active çıkmış yahu dayanıklı telefon isteyenler amerikaya gidip alabilirler.:D

MrJokes

Doçent
Reaksiyon puanı
283
S8 Active çıkmış yahu dayanıklı telefon isteyenler amerikaya gidip alabilirler.:D
Yurtdışı telefon işide çok zorlaştı . :D
Uğraşacağım işin teknolojiyle alakalı olmasını deli gibi isteyen sadece ben miyim ya ? Siz ne düşünüyorsunuz.:)

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
5 bin tl verecek olanlar varsa şimdiden hayırlı olsun.

MrJokes

Doçent
Reaksiyon puanı
283
Ben eşimin note 5 i değiştirmeyi düşünğyorum ama hemen değil satışa çıktıktan bir kaç ay sonra kullananların deneyimlerine göre S8+ yada Note 8 düşünüyorum öncelik note 8
s8 plus deneyimledim hocam bende çok hassas ve dikkat edilmesi gereken bir telefon. IOS'tan sonra beni hiç üzmedi. Sadece şarj konusunda biraz garipsedim bu da benim üzerine düştüğüm ilk konu olduğu için bana böyle gelmiştir. pek şikayet duymadım açıkçası.

lowegame

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
s8 plus deneyimledim hocam bende çok hassas ve dikkat edilmesi gereken bir telefon. IOS'tan sonra beni hiç üzmedi. Sadece şarj konusunda biraz garipsedim bu da benim üzerine düştüğüm ilk konu olduğu için bana böyle gelmiştir. pek şikayet duymadım açıkçası.
Ben S8+ kullanıyorum gayet memnunum eşiminkini değiştireyim diye düşünüyorum. Aldığımızda senelerce kullanıyor çünkü S8 deki bana göre en büyük problem çok fazla dikkat etmek gerekiyor tamamen cam olmasından dolayı keza note 8 içinde aynı şeu geçerli olacak. Hoş bir iki lere cep izasından düşürdüm herhangi bir çatlama ezik olmadı ama olmayacağı anlamına gelmez tabi :)

MrJokes

Doçent
Reaksiyon puanı
283
Ben S8+ kullanıyorum gayet memnunum eşiminkini değiştireyim diye düşünüyorum. Aldığımızda senelerce kullanıyor çünkü S8 deki bana göre en büyük problem çok fazla dikkat etmek gerekiyor tamamen cam olmasından dolayı keza note 8 içinde aynı şeu geçerli olacak. Hoş bir iki lere cep izasından düşürdüm herhangi bir çatlama ezik olmadı ama olmayacağı anlamına gelmez tabi :)
Bende düşürdüm ufak bi darbe aldı. Note 8 kılıfla kullanılacak artık.:)