Bu konuyu okuyanlar

M

Murat Burç

SDN Okuru
S8+ 3500 tl iken buna 5 bin verilmez. 3300 batarya nedir.
Mate 9'da 4000 mah pil var 5.9 inç FHD ekran var. S7 Edge'de 3600 pil 2K 5.5 inç ekran var aktif kullanımda Mate 9 'u alıyor. S8 Plus 3500 pil ile aktif kullanımda Mate 9'u ezip geçiyor. Note 8'in pili gider merak etme.

MrJokes

Doçent
Reaksiyon puanı
283
Mate 9'da 4000 mah pil var 5.9 inç FHD ekran var. S7 Edge'de 3600 pil 2K 5.5 inç ekran var aktif kullanımda Mate 9 'u alıyor. S8 Plus 3500 pil ile aktif kullanımda Mate 9'u ezip geçiyor. Note 8'in pili gider merak etme.
Her şeyi çok güzel ancak pilin dediğin gibi gideceğini düşünmüyorum. Umarım yanılırım ama s8 plus ile 3 aylık bir kullanım süresinde pek rahat edememiştim

ozgun7

Doçent
Reaksiyon puanı
107
Mate 9 un pilinin nasıl gittigini kullanınca gorecegiz. Testler ne kadar dogru ne kadar yanlis belli olur. Az once bir videoda sony nin ip7 yi oyunlarda bile tokatlayip baska videoda tokat yedigini gorunce o testlere de guvenim kalmadi.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Mate 9 un pilinin nasıl gittigini kullanınca gorecegiz. Testler ne kadar dogru ne kadar yanlis belli olur. Az once bir videoda sony nin ip7 yi oyunlarda bile tokatlayip baska videoda tokat yedigini gorunce o testlere de guvenim kalmadi.
Batarya konusunda diyorsan iPhone'ların ya tamamen şarjını bitireceksin veya yarıdan başlatacaksın. iPhone'larda yüzde 100'den 99'a çok çok zor düşer.

ozgun7

Doçent
Reaksiyon puanı
107
Batarya konusunda diyorsan iPhone'ların ya tamamen şarjını bitireceksin veya yarıdan başlatacaksın. iPhone'larda yüzde 100'den 99'a çok çok zor düşer.
Batarya degil oyunu açma hızı konusunda. Normalde ip7 den daha hızlı o oyunları açan görmemiştim. Xzp bir baktım videoda oyunu daha hızlı açıyor baska videoya baktim ip7 daha hızlı açıyor. U11 i de kullanan birsuru kisi ile konustum bu shift delete de inceleyen kisi de dahil 1 gunu rahat cikartiyor dedi. Videolarda 3 saatte 70 i bitiyordu. Mate 9 un ben 4 bin batarya ve o dusuk cozunurlukte rahat s8+dan falan uzun sure gidecegini dusunuyorum.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Batarya degil oyunu açma hızı konusunda. Normalde ip7 den daha hızlı o oyunları açan görmemiştim. Xzp bir baktım videoda oyunu daha hızlı açıyor baska videoya baktim ip7 daha hızlı açıyor. U11 i de kullanan birsuru kisi ile konustum bu shift delete de inceleyen kisi de dahil 1 gunu rahat cikartiyor dedi. Videolarda 3 saatte 70 i bitiyordu. Mate 9 un ben 4 bin batarya ve o dusuk cozunurlukte rahat s8+dan falan uzun sure gidecegini dusunuyorum.
Gitmiyor dene biriyle o zaman.
Tarafsız bir kanalda ben Mate 9 kullanıcı deneyimini izledim adam 5-6 saat anca ekran süresi alıyorum diyordu. S8 Plusla hatta S8 ile 7 saat ekran süresi alan var kulüpte.

ozgun7

Doçent
Reaksiyon puanı
107
Gitmiyor dene biriyle o zaman.
Tarafsız bir kanalda ben Mate 9 kullanıcı deneyimini izledim adam 5-6 saat anca ekran süresi alıyorum diyordu. S8 Plusla hatta S8 ile 7 saat ekran süresi alan var kulüpte.
Neyse iste kullanınca anlasılır kac saat aldigi. Hele bir gelsin elime. :D

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
Eğer bu 4000TL ye gerilerse ilk çıktığında alan S8,S8+ kullanıcıları çıldırır :D

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Kameralar olan yeri tüm renklerde siyah yapmak nedir , gerçekten çok çirkin gözüküyor inşallah gerçek hayatta elime alınca öyle hissetmem .

Birde bunun küçük versiyonu gelse daha iyi olacak . Note 7 den baya bir uzun ve biraz daha geniş .

Reaksiyon puanı
5,172
Kameralar olan yeri tüm renklerde siyah yapmak nedir , gerçekten çok çirkin gözüküyor inşallah gerçek hayatta elime alınca öyle hissetmem .

Birde bunun küçük versiyonu gelse daha iyi olacak . Note 7 den baya bir uzun ve biraz daha geniş .
Bi lüçük veraiyonu s8+ arada sadece kamera ve kalem farkı var

MevlutOrhanTr

Asistan
Reaksiyon puanı
86
Yıl 2017 oldu hala şu bataryayı büyütmek yerine gereksiz ekran büyütüyorlar.Note serisinin artık tasarımını değiştirme kardeşim.Home tuşu olsun bataryası 4.000 olsun.Allahta biliyor home tuşu olup 4.000 mAh koysalar anında sipariş verebilirdimde artık iphone a kaymayı düşüneceğim.Büyük ekranlar boş geliyor bana.Note da 5,7 lik oran herşeyi ile idealdi :(

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Bi lüçük veraiyonu s8+ arada sadece kamera ve kalem farkı var
Birde 2 GB RAM tabi bu benim için önemsiz , kalemde önemsiz , Note 8 'in bana göre tek + sı kamerası , başka hiçbir + sı kesinlikle ve kesinlikle benim kullanımıma göre yok .

Ancak kamerada bokeh efektine cidden önem veriyorum sıkıntıda burada işte , Neyse LG V30'u bekliyorum o ihtiyacımı karşılayacak gibi duruyor ayrıca 700 dolardan çıkacağı söyleniyor .

Ekleme , zahmet edip stereo hoparlör bile koymamışlar .

ozgun7

Doçent
Reaksiyon puanı
107
Kalemi çay kahve demliyorsa alınır. Onun haricinde note 3 kullandıgımda da kalemle işim olmuyordu.

Zaptoss02

Doçent
Reaksiyon puanı
102
S8 3290 liraya düşmüşken sadece kaleme 1700 tl vermek mantıklı değil ama s8 alınır

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544
Galaxy Note 8 Almayı Düşünen Varmı ?

Brykhia

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Yeni konu açmak istemedim buradadan sorayım Aralık ayında elime para geçecek bende o parayla ya S8+ ya da Note 8 alıcam ama karar veremedim. Hangisi daha mantıklı bir seçim olur ?

ozgun7

Doçent
Reaksiyon puanı
107
Yeni konu açmak istemedim buradadan sorayım Aralık ayında elime para geçecek bende o parayla ya S8+ ya da Note 8 alıcam ama karar veremedim. Hangisi daha mantıklı bir seçim olur ?
Aralıkta note zaten duser onu alirsin

M

Murat Burç

SDN Okuru
Çift kamera ve kalem senin için önemliyse alabilirsin de Note 8'in S8'ler kadar hızlı düşeceğini düşünmüyorum. Aradaki fark çok olursa S8 Plus al geç uğraşma.

Xyler

Asistan
Reaksiyon puanı
19
çift kamerayı denemek isterim. benim için başka bir artisi yok

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544
Sizin yorumunuzu söylemedim malesef kendi yorumumu söyledim 2 ay sonra min 500tl düşecek bir telefona 5000 vermem ben

Benim yorumumu alıntılayıp yorum yaptığınız için öyle dedim.

Alıntıma öyle bi cevap vermişsinizki sanki ben eder etmez babında bir yorumda bulunmuşum gibi cevaplamışsınız.

Bu yüzden alıntı yaparken dikkat ederseniz sizin açınızdan daha sağlıklı olacaktır.

İyi Forumlar ...

Reaksiyon puanı
5,172
Benim yorumumu alıntılayıp yorum yaptığınız için öyle dedim.

Alıntıma öyle bi cevap vermişsinizki sanki ben eder etmez babında bir yorumda bulunmuşum gibi cevaplamışsınız.

Bu yüzden alıntı yaparken dikkat ederseniz sizin açınızdan daha sağlıklı olacaktır.

İyi Forumlar ...
Bu kadar büyütülecek mevzu mu bu şimdi sizin dışınızda kimse benim yazdığımı sizin yorumunuz olarak anlamadı.

Merak etmeyin yeterince forum bilgim var

MrJokes

Doçent
Reaksiyon puanı
283
Gear VR bile Note 8 için ayrı çıkacakmış. Resmen küfür ediyorlar.