Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

beyzabetül

Profesör
temayı değiştir. büyük ihtimalle yüklü olan temadan kaynaklı
doğrudur değiştırınce düzeldi ama bu seferde hesap makınesınde X + - gibi karakterler beyazlıktan anlaşılmıyor
menude gerı dönme gibi tuşlar gıttı .değişik bırşeyler geldı

beyzabetül

Profesör
mesajlar bölümünde ifade engelleme seçeneği vardı.yani mesaj kodunu girip mesajlarını engellıyorduk.yeni güncellemede sonra o seçemeği daha göremıyorum.sizdede öyle mı?

Cengiz6155

Üyecik
Yükleyemezsiniz diye tqhmin ediyorum.
Türkiye avrupa yada orta doğuda asynım bir kısmında satılan cihaz kodu n950f yada n950fd bu kodlu cihazlarda ülke romlarını atabilirsiniz. Ancak n9500 e bu romlar atılırsa sorun olabilir yada hiç atılmayabilir
Nasıl atılır acaba SM-N950F cihazıma hala gelmedi

Tttunahan

Profesör
Samsung müzikte edge aydınlatması kalktımı her tarafa baktım bulamadım

bytlki

Üyecik
arkadaşlar note8 telefonumda orta güç tasarrufu açıkken web sitelerde gezerken yani ekranı kaydırırken takılmalar oluyor sizde de bu durum oluyor mu ?

Jubei

Doçent
mesajlar bölümünde ifade engelleme seçeneği vardı.yani mesaj kodunu girip mesajlarını engellıyorduk.yeni güncellemede sonra o seçemeği daha göremıyorum.sizdede öyle mı?
Merhaba.
Kesin bilgi olarak söylüyorum, Samsung Galaxy Note 8 N950F için Android 9 Pie güncellemesi ile birlikte İfade Engelleme özelliği kaldırıldı.

Jubei

Doçent
Samsung müzikte edge aydınlatması kalktımı her tarafa baktım bulamadım
Merhaba.
Büyük ihtimalle kullandığınız Samsung Music uygulaması 16.2.16.10 numaralı sürümdür, Edge Light çalışan sürüm numarası Samsung Music 16.2.14.14, ancak Google Play'de ve Samsung Store'dan yükleyemezsiniz, APK olarak dışarıdan yüklemeniz gerekiyor, güvenli olarak Sammobile,dan indirebilirsiniz.

Jubei

Doçent
arkadaşlar note8 telefonumda orta güç tasarrufu açıkken web sitelerde gezerken yani ekranı kaydırırken takılmalar oluyor sizde de bu durum oluyor mu ?
Merhaba.
Web Browser olarak Google Chrome kullanıyorsanız ara ara yapıyor, tavsiye olarak Samsung Browser öneririm.

bytlki

Üyecik
Merhaba.
Web Browser olarak Google Chrome kullanıyorsanız ara ara yapıyor, tavsiye olarak Samsung Browser öneririm.
samsung internet kullanıyorum fakat orta tasarruf açıkken işlemci sınırlama ve parlaklık -%10 açık ama yinede çok kasma oluyor gibi.

stat counter