Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 3)

harun272

Asistan
Bi türlü iyi bi kaplama denk gelmedi yada ben bulamadım bildiğin iyi bi kaplama varsa söyle de alıp kaplayayım
zore zum pürüssüz yüzey var ben ondan yaptım ön arkaya hiç bir görüntü kaybı vermiyor öndede arkadada ama parmak izi bırakıyor biraz

iphone x arkadada onu kullanıyorum memnunum

Tttunahan

Profesör
Screenshot_20180527-132022_Software update.jpg

---- Mesajlar birleştirildi ----

700 mb hayır olsun baya yüklü bi güncelleme

Son düzenleme:

Tttunahan

Profesör
varmı göze çarpan bir şey :)
10 dakka önce yükledim farkettiğim hava durumu göstergesi değişmiş başka bişey gözüme çarpmadı henüz benim en büyük beklentim pil tarafında ondada henüz bi fark göremedim bi kaç gün kullandıktan sonra fark anlaşılır :)

harun272

Asistan
10 dakka önce yükledim farkettiğim hava durumu göstergesi değişmiş başka bişey gözüme çarpmadı henüz benim en büyük beklentim pil tarafında ondada henüz bi fark göremedim bi kaç gün kullandıktan sonra fark anlaşılır :)
keşke ios note 8 de olsa gönlüm note 8 kullanmakta ama bi taraftanda iphone x te :D

harun272

Asistan
Geçen biri yazmış note 8 in s pen inin özellikleri iphone x ten daha fazla diye bilmem gerçekten öylemi :D:D
ya işte değişik bilemedim :) uygulamalardaki o stabillik note 8 de bulamadım ondan sanırm ama genel anlamda karşılaştırmalarımda bi tık note 8 ilerde gibi

Tttunahan

Profesör
keşke ios note 8 de olsa gönlüm note 8 kullanmakta ama bi taraftanda iphone x te :D
Sen x ten memnunmusun deneyimlerin nasıl abimde x var deneyimlemek için bi kaç gün takas teklif edecem airpodsunuda alacam bende ona gear ıconx 2018 imi verecem(abim kulaklıksız yapamıyor)benim için önemli olan hız ve pil bu ikisi hakkında deneyimlerin nasıl

harun272

Asistan
Sen x ten memnunmusun deneyimlerin nasıl abimde x var deneyimlemek için bi kaç gün takas teklif edecem airpodsunuda alacam bende ona gear ıconx 2018 imi verecem(abim kulaklıksız yapamıyor)benim için önemli olan hız ve pil bu ikisi hakkında deneyimlerin nasıl
memnunum x ten kullanımı elde kullanımı daha kolay ekranıda güzel özellikle face ıd yani notede irisler sıkıntı dik tutmak gerek parmak okuyucu ters geliyor arabada falan tuşu açması zor oluyor.

Tttunahan

Profesör
Note 8 e göre 1 tık daha önde şöyle söylim x tede note de de hiç bir özelliği kısıtlamadan kullanıyorum gece 11 de %100 yapınca akşam 9 a kadar x kullanıyorum şarja takıyorum aktif kullanırım note de saat 6 da tekrar takıyorum
Note 8 bekleme modunda şarj yiyor ondan olabilir

stat counter