Samsung Galaxy Note 7 geri dönüyor

Bu konuyu okuyanlar

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
Samsung Galaxy Note 7 geri dönüyor

Galaxy Note 7 modellerinin pil sorunu sebebiyle patlaması şirketin başına büyük bela olmuş ve satışların durdurulması kararı alınmıştı. Peki satışlar tekrar ne zaman başlıyor?

Galaxy Note 7 Türkiye’de tekrar satışa çıktığında almayı düşünür musunuz?

Son düzenleme:

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324
Çok uzun süre...
Amerikada satışa sunuluyor, ama burada iki ay beklemek durumundasın.
Ne yani Amerikalıların kanı bizden daha mı kırmızı lan Samsung.
LG V20'ye doğru kafam eğrilmeye başladı.

FoLLow

Doçent
Reaksiyon puanı
309
Çok uzun süre...

LG V20 ne zaman satışa sunulucak bilginiz varmı ? Amerikada 23 eylülde 649 dolara çıkcaktı avrupada ne zaman başlancak bi fikrim yok

Tys23

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,229
Yeni bir bomba dönüyor

FOM

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,264
Ekşm başı en geç gelecek diyorlardı birde. İnsanların güveni sarsılmışken iki ay kim bekler bilmiyorum. Android cephesinde en güçlü rakip şuanda v20.

orcnd

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
PATLADI GİTTİ :D

şaka bir yana firmanın imajını çok ciddi zedeledi bu olay.
android cephesi zaten son yıllarda çok rekabetçi durumda.
samsungun geri düşmesi, lg nin de yaptığı saçma hatalar ile huawei, sony gibi üreticilere gün doğdu.

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
Bence sadece alanlara göndersin, satış için piyasaya sürmesin..

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324
LG V20 ne zaman satışa sunulucak bilginiz varmı ? Amerikada 23 eylülde 649 dolara çıkcaktı avrupada ne zaman başlancak bi fikrim yok

Evet orası da ayrı bir muamma ya, valla doğrusu benim de pek haberim yok. Ama note7'den çok daha erken gelebileceğini tahmin ediyorum. Lg'nin azıcık aklı varsa tam zamanıdır, şu an piyasa sürseydi malı götürmüştü diyebilirim. Android kanadında note7'den boşalan boşluğu doldurabilirdi.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Onun yerini S7 edge tutar
V20 hakkında ise LG gitsin önce adam akıllı video ceksin de öyle zirveye oynasın

harun272

Asistan
Reaksiyon puanı
47
bazı yerlerde satılıyor yeni note 7 siyah nokta var kutusunda yeni seri imiş

serkanbv

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Böyle bir hata olacak iş değil..Bu kadar uzun bir süre piyasada olamamak çok kötü.. Diğer firmalar için iyi bir fırsat ama Samsung bu boşluğun sanırım farkında değil....
Takip edilemeyecek kadar seri modellerin çıkmasına çaba gösteren bir markanın toplatılan telefonun piyasaya bukadar geç sürülmesi de anlaşılabilir değil...

harun272

Asistan
Reaksiyon puanı
47
note 7 yenileri piyasaya sürülmeye başlamışken apple elini çabuk tutması lazım tr için ama türkiyeyi pek önemsemiyolar ben şahsen her an tekrar note 7 alma konusuna geri dönebilirim apple hala gelememişken

FoLLow

Doçent
Reaksiyon puanı
309
Evet orası da ayrı bir muamma ya, valla doğrusu benim de pek haberim yok. Ama note7'den çok daha erken gelebileceğini tahmin ediyorum. Lg'nin azıcık aklı varsa tam zamanıdır, şu an piyasa sürseydi malı götürmüştü diyebilirim. Android kanadında note7'den boşalan boşluğu doldurabilirdi.

Aynen İphone 7 den önce gelirse V20 bende almayı düşünüyorum

okicim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Çok uzun süre...
Ben 1 ay oldu alali not7 yi sorunsuz calisiyordu ama zirt birt gelen uyari mesajlarindan dolayi cihazi iyade etdim yenisini getirecekler ne olursa olsun samsungdan vaz gecmem muhtesem bi.cihaz hic bi andoid ve ios ona yetisemez bence gecin su LG felan not alin zaten ilk defa boyle bi olay oluyor oda benim fikrimce samsunga oynanan oyudu

YunusemreGürbüz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Ne umutlarla almıştım note 7 yi daha arkasındakı jelatini çıkarmadan geri vermek zorunda kaldım. Ama yaklaşık 3 ay insan bekletilmez ki ben de s7 edge aldım. En fazla 1 ay bekleyecksiniz deselee kesinlikle beklerdim ama süre çok fazlaydı o yüzden note hevesimi 5 günlük de olsa almış oldum.

snmzeus32

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Aynısı banada oldu 1 hafta kullandım sonra kendi kendine yeniden başladı hatta hiç açılmıyordu aşırı ısınıyordu 29 gün oldu daha ekimin ortası diyorlar açıkçası sony kullanan biri olarak Note 7 on numara beş yıldız bide erken gelse ne var değişim proğramına erken katılanlar erken alacakmış öncelik hakkı onların dediler yine tekrar aradığımda ise böyle bir bilgi mevcut değil dediler onlarda ne bok yediklerini bilmiyorlarki biri öyle diyor biri böyle diyor inşallah ekim başı gibi dağıtımı başlar ..

M

Murat Burç

SDN Okuru
Aynısı banada oldu 1 hafta kullandım sonra kendi kendine yeniden başladı hatta hiç açılmıyordu aşırı ısınıyordu 29 gün oldu daha ekimin ortası diyorlar açıkçası sony kullanan biri olarak Note 7 on numara beş yıldız bide erken gelse ne var değişim proğramına erken katılanlar erken alacakmış öncelik hakkı onların dediler yine tekrar aradığımda ise böyle bir bilgi mevcut değil dediler onlarda ne bok yediklerini bilmiyorlarki biri öyle diyor biri böyle diyor inşallah ekim başı gibi dağıtımı başlar ..
Dağıtımda öncelik elbette iadede öncelik yapanlara verilir

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Lütfen Tank içerisinde gönderin.:D:p:cool:

snmzeus32

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Tamam eyvallah ama 3 farklı müşteri temsilcisi bu bilgiyi doğruluyor fakat dün aradığımda bu bilgi doğru değil dediler hatta ilk çıktığı sıralar iade edenler şu an siyah renkte olan Yeni Note 7 leri kullanmaya başlamışlar bunuda söylediler yine aynı şekilde sorduğum zaman bu bilgide doğru değil dediler ..

snmzeus32

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Madem öncelik hakkı erken iade edenlerde neden gelmedi daha ..

serkanbv

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Yeni çıkan bir modeli hemen almama politikam herzaman işime yaramıştır... Beklerim bir kaç ay... Telefonda sıkıntı oluyormu olmuyormu... Ondan sonra alırım...
Bu arada Apple kendini herzmanaki gibi ağırdan almaya devam ediyor.Çıkardığı ürünü önce koklatarak satacak piyasayı galeyana getirecek sonra stoklu satmaya bağlayacak... Bu durumda samsung kendini tekmeledi diyebilirim...

zbahadir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Cihazın adı çıkmış bir de gecikmelerin yaşanması üstüne üstlük gelecek cihazlarında durum belli değilken aldığım yere geri iade ettim. 4 bin liraya yakın bir para ödüyorsun ileride adı çıkmış cihazı elden çıkarmak sorun olabilirdi. S8 serisini veya Note8 beklemeye karar verdim.

İlk kez bir mobil telefonu bu kadar çok beğenmiştim ama kısmet değilmiş.

snmzeus32

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Şu yeni galaxy Note 7 ler dağıtılsın artık valla beklemekten müşteri hizmetlerini aramaktan usandım ..