Samsung Galaxy Note 7 almalımıyım

Ben şu son sızıntılara göre Samsung Galaxy Note 7 almayı düşünüyorum özellikleri bana çok iyi geldi

• Kullanılan toplam oy
    7

Bu konuyu okuyanlar

Tarık İnandı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben şu son sızıntılara göre Samsung Galaxy Note 7 almayı düşünüyorum özellikleri bana çok iyi geldi . Ama iphone 7'yide düşünmeden geçemiyorum . Sizce Hangisini Almalıyım

WilliamWallace

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Öncelikle şunu bi kendine şunu sor gösteriş olsun diye mi alıyorum bunu ?

sifirbakiye

Profesör
Reaksiyon puanı
437
Alın ama bir kaç ay bekleyin fiyatı düşünce alın, kazıklanma duygusu olmasın.

WilliamWallace

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Gösteriş Olarak Değil 4 yılımı çıkartması için alacam.
Iphone 7 mi Note 7 mi dersen.. Note 7 derim sebebi şu iphone'nin ilk serilerinden zaten birşey bekleme bana Iphone 7s Note 7 mi desen 7s derdim.. Alacaksanda Ekim gibi al.. Fiyatı illaki düşecektir (Note'yi kast ediyorum)

M

Murat Burç

SDN Okuru
Iphone 7 mi Note 7 mi dersen.. Note 7 derim sebebi şu iphone'nin ilk serilerinden zaten birşey bekleme bana Iphone 7s Note 7 mi desen 7s derdim.. Alacaksanda Ekim gibi al.. Fiyatı illaki düşecektir (Note'yi kast ediyorum)
7s çıktığı vakit zaten note 8 çıkıcak ona göre kıyaslarsın

tengribizmenemen

Profesör
Reaksiyon puanı
485
Bekle biraz ikisini de Gör hoşuna gideni al.Bence erkenden kendini şartlandırmak yanlış.

Apocalypse_

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
1,271
Dostum ben şuan Iphone 5 16 GB Silver kullanmaktayım, Note 7 , G5 , Iphone 7 Plus 128 GB üçünün arasında gidip geliyorum g5 modüler yapı olmasaydı bataryası o şeklde olmayasadı alırdım fakat o yüzden eledim tamamen. Note 7 alacağım 1 ay sonra fiyatı 200 300 garanti düşücek. ondan sonra üzüleceğim S3 almıştım öyle olmuştu pişman oldum. ayrıca ben bir telefonu 5 6 sene kullanan birisiyim. Note 7 maksimum 2 3 sene güncelleme alır sonra bir daha almaz. Iphone 7 hem güncel kasa hem amiral gemi güncelleme derdi yok kasma donma ısınma derdi yok bu yüzden çoğunluk olarak ıphone 7 plus 128 gb

Tarık İnandı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dostum ben şuan Iphone 5 16 GB Silver kullanmaktayım, Note 7 , G5 , Iphone 7 Plus 128 GB üçünün arasında gidip geliyorum g5 modüler yapı olmasaydı bataryası o şeklde olmayasadı alırdım fakat o yüzden eledim tamamen. Note 7 alacağım 1 ay sonra fiyatı 200 300 garanti düşücek. ondan sonra üzüleceğim S3 almıştım öyle olmuştu pişman oldum. ayrıca ben bir telefonu 5 6 sene kullanan birisiyim. Note 7 maksimum 2 3 sene güncelleme alır sonra bir daha almaz. Iphone 7 hem güncel kasa hem amiral gemi güncelleme derdi yok kasma donma ısınma derdi yok bu yüzden çoğunluk olarak ıphone 7 plus 128 gb
bundan emin ol note 7 iphone 7 den daha çok güncel kalır çünkü samsung artık yeni telefonlarına deger vermeye başla note 4 e marshmelow var.

Son mesajlar