Samsung Galaxy Note 5 Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

Abdullahtrhn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
O zaman note 8 romu bulacağım

---- Mesajlar birleştirildi ----

Arkadaşlar iyi bir note 8 romu bilen varmi

Son düzenleme:

burahburah

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhaba. Note 5 cihazima bu ayın 3unde 278.95 mblik bir güncelleme geldi. Sizce yapmalı miyim. Telefonun sarji ve performansı kötü etkilenir mi? Yapan varsa iletebilir mi? Bide samsung açıklama yaptı biz iphone gibi güncellemeyle telefonu yavaşlatmiyoruz diye. Sizce bu yüzden güvenmeli miyiz bu guncellemelere
Arkadaşlar yaptım ve sarj bende kötüleşti tavsiye etmiyorum. Umarım acil bi düzeltme güncellemesi gelir

Yktrnslv

Doçent
Reaksiyon puanı
141
Son gelen guncellemeyi alan arkadaşlar cevap verebilirse sevinirim.

havadurumu widget'ıyla beraber kilit ekranındaki saatin yazı karakteri de değişti mi yoksa eski şekilde mi kaldı?

burahburah

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Son gelen guncellemeyi alan arkadaşlar cevap verebilirse sevinirim.

havadurumu widget'ıyla beraber kilit ekranındaki saatin yazı karakteri de değişti mi yoksa eski şekilde mi kaldı?
Tam hatırlamıyorum ama eski kilit ekranıyla aynı. Ama widget yazı tipi değişti. Ayrıca şarj performansı düştü. 12 13 saat gösterirken şimdi 10 saat gösteriyor. Ve bu durumdan şikayetçiyim. Yeni bir güncelleme yollar dimi?

Yktrnslv

Doçent
Reaksiyon puanı
141
Note5 android 8 alacak diye biliyorum, muhtemelen o güncellemeyle bir optimizasyon yaparlar.

Ben s7 edge kullanıyorum size gecen haftalarda gelen güvenlik güncellemesi bize bugün geldi. Yamalı bohça gibi sadece widget yazı tipi değişmiş, note5'te de aynı mı diye merak ettim...

burahburah

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Note5 android 8 alacak diye biliyorum, muhtemelen o güncellemeyle bir optimizasyon yaparlar.

Ben s7 edge kullanıyorum size gecen haftalarda gelen güvenlik güncellemesi bize bugün geldi. Yamalı bohça gibi sadece widget yazı tipi değişmiş, note5'te de aynı mı diye merak ettim...
Note5e 8 gelmeyecek diye biliyorum. Aynen keşke yapmasaydım bi yazı değişti diye soğudum telefondan

cronaldo61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar önceden telefonla konuşurken bildirim geliyordu. Şimdi gelmiyor. İncelediğimde telefonun kendi kendine yönlendirme yaptığını gördüm ve devredışı bırakılmıyor. Devredışı bırakmaya çalışınca 2. ve 3. resimdeki cevabı alıyorum. Bu sorunu yaşayan ve çözümünü bilen arkadaşlar var mı? Yardımcı olursanız çok sevinirim.
20180116_163556.jpg

Ömer Poşluk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Telefonun şarjını %100 yapıp Ayarlar=Cihaz Bakımı= Pil ayarlarına girdiğim zaman Tahmini pil ömrü 10 saat veriyor. Batarya ölmüş mü oluyor arkadaşlar?

burahburah

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ara güncelleme 59mblik yapan varmi. Sarj konusunda özellikle

burahburah

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefonun şarjını %100 yapıp Ayarlar=Cihaz Bakımı= Pil ayarlarına girdiğim zaman Tahmini pil ömrü 10 saat veriyor. Batarya ölmüş mü oluyor arkadaşlar?
En son 200kusur mblik güncellemeden düştü. Şimdi yeni bir güncelleme daha geldi umarım duzelmistir

izmir_35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşlar Note 5 batarya fiyatları ne kadar birde batarya değişimi yapan oldumu hiç malum arkası açılmayan telefon açıldıktan sonra tekrar kapanınca sıkıntı yaratır mı

thelordof

Asistan
Reaksiyon puanı
62
Arkadaşlar Note 5 batarya fiyatları ne kadar birde batarya değişimi yapan oldumu hiç malum arkası açılmayan telefon açıldıktan sonra tekrar kapanınca sıkıntı yaratır mı
Garantiden bataryam değişmişti herhangi olumsuz bir durum yaşamadım

Ömer Poşluk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Arkadaşlar bi Iphone 6 var 32 gb. 20 aylık garantisi falan var. Benim telefonun garanti süresiyle aynı. Takas etmeyi düşünüyorum. Sizin fikrinizi almak istiyorum.Benim Batarya çok gitmiyor ve son ses müzik dinlerken hafif cızırtı veriyo. Sizce ne yapayım?

Hamza kk

Doçent
Reaksiyon puanı
54
Arkadaşlar bi Iphone 6 var 32 gb. 20 aylık garantisi falan var. Benim telefonun garanti süresiyle aynı. Takas etmeyi düşünüyorum. Sizin fikrinizi almak istiyorum.Benim Batarya çok gitmiyor ve son ses müzik dinlerken hafif cızırtı veriyo. Sizce ne yapayım?
Hiç düşünmeden değiştir note 5 candır iphone alt yemiş şuan elimde 5s var iphoneden hiç memnun değilim

Ömer Poşluk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Hiç düşünmeden değiştir note 5 candır iphone alt yemiş şuan elimde 5s var iphoneden hiç memnun değilim
Ben şuan NOTE 5 kullanıyorum kardeşim. Tam izah edememişim sanırım. Elimdeki Note 5'i Iphone 6 ile değiştireyim mi diye soruyorum.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
değiştir me 32 ios için az geliyor 64gb altı iyi olmaz 64gb yok 128gb var 4k videolar çok yer kaplar.

Ömer Poşluk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Telefonu açık bir şekilde %100 şarj ediyorum. Şarjdan çıkartıp kapatıyorum. Tekrar şarj aletini taktığım zaman %85-%87 civarında oluyor. %100 olana kadar bekliyorum telefonu açtığım zaman %100 den hemen düşmüyor. Ama normal açık şekilde yaptığımda hemen düşüyor. *#0228# yapıp batarya kalibrasyonu yaptım ama sorun hala aynı. Ne yapmam lazım aynı sorunu yaşayan var mı? Şarj aleti orjinal. Hızlı şarjda kapalı. Cevaplarınızı bekliyorum.

Avenger

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Beyler benim telefonumda şöyle bir sorun var; Kalem telefona takılı olduğu halde çıkarıp takıyormuşum gibi ses ve kalem seçenekleri çıkıyor ve bu art arda çok sık oluyor. 3 defa aynı sorundan servise gönderdim bana yeni yazılım yükleyip geri verdiler. Sorun ya kalemde ya da kalem yuvasındadır diyorum hala yeni yazılım yükleyip geri gönderiyorlar. Garanti süremin bitmesine de az kaldı. Ne yapmalıyım ? Lütfen yardım edin.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Beyler benim telefonumda şöyle bir sorun var; Kalem telefona takılı olduğu halde çıkarıp takıyormuşum gibi ses ve kalem seçenekleri çıkıyor ve bu art arda çok sık oluyor. 3 defa aynı sorundan servise gönderdim bana yeni yazılım yükleyip geri verdiler. Sorun ya kalemde ya da kalem yuvasındadır diyorum hala yeni yazılım yükleyip geri gönderiyorlar. Garanti süremin bitmesine de az kaldı. Ne yapmalıyım ? Lütfen yardım edin.
4 defa servis raporu aldıysan thhye başvur garanti süreci hakkında bilinmesi gerekenler diye bir konu var akıllı telefonlarin sabitinde o konuyu oku