Samsung Galaxy Note 4 ?

Bu konuyu okuyanlar

IKrakeN8

Asistan
Reaksiyon puanı
42
samsung galaxy note 4 ün hatası varmı ? oyun performansı nasıl ? HTC One M8 ile arasında kaldım hangisi ? :)

...Görkem...

Müdavim
Reaksiyon puanı
779
Merhaba,

Samsung note 4, performans/islemci gucu, kamera, ekran, pil performansi konularinda htc one m8 modelinden cok daha basarili bir urundur. Tavsiye ettigim bir urundur. Fakat sunu da belirteyim. Teknoloji magazalarinda 1800-1900 lira civarinda satilan note 4 almak yerine hepsiburada'dan ithalatci garantili note 5 almanizi tavsiye ederim. Note 4 guzel bir urun note 5 cok daha guzel bir urun. Aralarinda 100 tl fark varken note 5 alinir.

IKrakeN8

Asistan
Reaksiyon puanı
42
Merhaba,

Samsung note 4, performans/islemci gucu, kamera, ekran, pil performansi konularinda htc one m8 modelinden cok daha basarili bir urundur. Tavsiye ettigim bir urundur. Fakat sunu da belirteyim. Teknoloji magazalarinda 1800-1900 lira civarinda satilan note 4 almak yerine hepsiburada'dan ithalatci garantili note 5 almanizi tavsiye ederim. Note 4 guzel bir urun note 5 cok daha guzel bir urun. Aralarinda 100 tl fark varken note 5 alinir.
peki note 4 e n gelicekmi ? bilginiz varmı ?

0749

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Note 4lerde şebeke problemi yaşanıyor diye biliyorum bu yüzden tam alacakken soğudum.

...Görkem...

Müdavim
Reaksiyon puanı
779
Note 4lerde şebeke problemi yaşanıyor diye biliyorum bu yüzden tam alacakken soğudum.

Sahsen ben kullandim uzunca bir sure, etrafta da hatri sayilir kisiye aldirdim hic sebeke sorunu yasamadilar cihaz tarafindan. Bi ara sebeke sorunu oldu oda avea'nin LTE bandina hazirlandigi ve gectigi ilk zamanlar. Oda normal bir durum. Onun disinda KRONİK bir sebeke problemi yok note 4'lerde. Ama cihaz hatali gelmistir onu bilemem zamaninda hepimize kutudan bozuk cihaz ciktigi oldu.

Mateist

Müdavim
Reaksiyon puanı
238
Bence de Android N yi alamaz gibi Note 4

tengribizmenemen

Profesör
Reaksiyon puanı
485
Tahminen almaz,Samsung çok Güncelleme verme taraftarı bir marka değil,N gelse fena olmaz aslında.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Samsung yeni güncelleştirme stratejisini belirlenmişken ben note 4'e android n gelir ama genç gelir diye düşünüyorum.

Yeşil Okçu

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,811
Telefon gayet güzel. N gelmede bile Marshmallow ile stabil çalışıyor.

Charmander1903

Doçent
Reaksiyon puanı
160
Samsung yeni güncelleştirme stratejisini belirlenmişken ben note 4'e android n gelir ama genç gelir diye düşünüyorum.
Gelmez bu konuda iddiasına bile girerim note 5 var note 7 çıkacak 2 telefondan eskisine kimse vermiyor neredeyse sony dışında lg de vermiyor g2 ye 6.0 vermedi mesela g3-g4 var diye samsung mu verecek :D

erdignss

Doçent
Reaksiyon puanı
84
Android N i verir Samsung Note 4 e güncelleme konusunda iyi çalışıyorlar son zamanlar teknik servisi de geliştirseler applela arayı epey kapatacaklar

Ali Aydın KILIÇ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Kardeş note 4 kullanıyorum bugüne kadar yaşadığım SORUNLAR; En kısa zamanda servise göndercem telefonu..

*android 4.4.2 de hiç bi sorun yoktu canavar gibi herşeyi çalıştırıyodu...
*5.1.1 güncelledim bu sefer bazı oyunlarda aşırı ısınmaya başladı. (Snake io, Soccer Hero, Stack, NFS No Limits).. + Ekranı açamıyordum telefon dokunmatik işlemiyordu ve alttaki tuşların ışığı yanmıyordu işlemiyordu.. ARAŞTIRDIM ki kullandığım kapaklı kılıftanmış (orjinal olduğu halde) neyse kılıfı çıkardım düzeldi nasıl bir sorunsa artık bende anlamadım :D
*6.0.1 güncelledim bu sefer kamera uygulamasında, youtubede, chrome de hafif ısınma var ama oyunlarda artık ısınmıyor, takılma falan hiç yok zaten..

Bu sadece benim yaşadığım sorunlardı diğer kişilerde sorun belkide hiç olmamıştır şimdi bana kimse demesin ki sallıyosun :)

-Bu arada Tolga abi demişti note 4'ün 1 sene güncelleme ömrü kaldı yani Android N alır demişti ama geç alır..

-Ha bide Şebeke sorunu falan da yok telefonda.

root61

Müdavim
Reaksiyon puanı
459
Acelen yoksa su N7 ciksin hele distr garantili Note5 ler 2400 den 2000 e inebilir. Ithalatci garanti alma ozellikle delta . Ote yandan M8 in kamerasi vasat. iyide cekse*(dual pixel) 4mp bir zaman sonra kabak tadi verecektir. Kronik sorun olarak sebeke var diyorlar ben karsilasmadim ben kitkatli olarak piyasaya surulen cihazlar da daha cok oldugu izlenimi edindim 2016 uretimlerde olacagini sanmam.
Son olarak Note 4 bir M8 kadar dusuk kuvvette olmasada yavas yavas 2 yili bitmek uzere.Mesela tema ozelligi yok. N yi alirmi supheli.

Son düzenleme:

pinterest

Müdavim
Reaksiyon puanı
157
Gelmez bu konuda iddiasına bile girerim note 5 var note 7 çıkacak 2 telefondan eskisine kimse vermiyor neredeyse sony dışında lg de vermiyor g2 ye 6.0 vermedi mesela g3-g4 var diye samsung mu verecek :D
Gelecek ama Android Oreo tanıtıldığı zaman ancak görürüz burada.

S5'e bile 6.0 verdi Note 4'ten mi sakınacak Nutella'yı? Çıkar bence. Yoksa S5'i ortada bırakması gerekirdi.

Charmander1903

Doçent
Reaksiyon puanı
160
Gelecek ama Android Oreo tanıtıldığı zaman ancak görürüz burada.

S5'e bile 6.0 verdi Note 4'ten mi sakınacak Nutella'yı? Çıkar bence. Yoksa S5'i ortada bırakması gerekirdi.
Bak S5 e 6.0 son neden s7 çıktı 2 sürüm var arada note 4-note 5 şimdi note 7 olacak e 2 sürüm yine :)

pinterest

Müdavim
Reaksiyon puanı
157
Bak S5 e 6.0 son neden s7 çıktı 2 sürüm var arada note 4-note 5 şimdi note 7 olacak e 2 sürüm yine :)
Note serisi yeni sürümü alamadan piyasaya sürülüyor. Taktik mi dersiniz hata mı dersiniz onu bilemem.

Mesela note 4 4.4.4 ile çıkmıştı ama L tanıtılmıştı.

Ya da Note 5 5.1.1 ile tanıtılmıştı ama M tanıtılmıştı.

Yani bence alacak. Cihaz çok fazla güncelleme de almadı. Çünkü Samsung android sürümü olarak Note serisinde hep tanıtılacak önceki sürümle sunuyor ya piyasaya şirin görünmek için çok güncelleme veriyorum diye ya da bu sürümün kusurları problemleri hakkında bilgi sahibi olmak için bekletiyor.

Charmander1903

Doçent
Reaksiyon puanı
160
Note serisi yeni sürümü alamadan piyasaya sürülüyor. Taktik mi dersiniz hata mı dersiniz onu bilemem.

Mesela note 4 4.4.4 ile çıkmıştı ama L tanıtılmıştı.

Ya da Note 5 5.1.1 ile tanıtılmıştı ama M tanıtılmıştı.

Yani bence alacak. Cihaz çok fazla güncelleme de almadı. Çünkü Samsung android sürümü olarak Note serisinde hep tanıtılacak önceki sürümle sunuyor ya piyasaya şirin görünmek için çok güncelleme veriyorum diye ya da bu sürümün kusurları problemleri hakkında bilgi sahibi olmak için bekletiyor.
Şirin görünmektir o :) bence almaz inanmıyorum pek :)