Samsung Galaxy Note 3 mü SONY Xperia Z1 mi LG G2 mi yoksa başka bişey mi?

Bu konuyu okuyanlar

obmann

Asistan
Reaksiyon puanı
2
:) zeka yerlerde geri kaçma eğilimi. :) acıyorum. Bilgi desen sıfır cahillik desen sayamadık daha zeka desek yok bencillik desen sayamadık dürüstlük desen yok kibir desen sayamadık saygı desen yok...

LittleMonster

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
Önceki mesajlara bakarsan ''muhatap olmak istemediğimi'' yazmıştım .

LittleMonster

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
S3 ün full hd ekrana
Z Ultranın hd ekran olduğunu söyleyen
Ülkemizde satışa sunulan S4 ün 4+4 prensibiyle çalıştığı + 8 çekirdekli olduğunu kabul etmeyen bir insandan duymak oldukça komik oldu :)

obmann

Asistan
Reaksiyon puanı
2
S3 ün full hd ekrana
Z Ultranın hd ekran olduğunu söyleyen
Ülkemizde satışa sunulan S4 ün 4+4 prensibiyle çalıştığı + 8 çekirdekli olduğunu kabul etmeyen bir insandan duymak oldukça komik oldu :)
sadece aralarında z ultra yanlıştı kalanları doğruydu tabii senin ayzdığın biçim değil.DH deki ustana biraz saygılı ol :) :) kim olduğumu bilmiyorsun daha . s4 ün 4 çekirdekli olduğunu senin editörlerin de diyo kaynak vereyim istersen.ama eziklenme duygusu oluşmasın dıye özelden de atabilirim sonyci.

LittleMonster

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
2 sürüm ile satışa sunulduğunu önceki malum konuda zaten açıkladığımı hatta anlamadığın için 2 kez üzerinden geçtiğimi gayet iyi hatırlıyorum ;)

LittleMonster

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
4g ve LTE teknolojisinin kullanıldığı ülkelerde
Dört çekirdekli S600 işlemciyi
4g ve LTE teknolojilerinin olmadığı ülkelerde ise
4+4 prensibiyle çalışan 8 çekirdekli exynos işlemcili sürümleri var
Ülkemizde de Exynos işlemci barındıran sürümü satışta .

obmann

Asistan
Reaksiyon puanı
2
ikisi de 4 çekirdekle çalışır ama exynosluda 8 çekirdek vardır ama yalnızca 4 çekirdeği kullanabilir. onu bunu geç sdn den kaynak atarsam inanacak mısın? daha doğrusu bilgisizliğini birazcık düşürüp bilgini az da olsa artıracak mısın sonyci

LittleMonster

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
Samsung, Türkiye'de 1.9 GHz hızında çalışan Snapdragon 600 işlemci değil de, kendi ürettiğ vei toplamda sekiz çekirdeğe sahip Exynos 5 Octaişlemcili modeli kullanıyor.
Exynos 5410
diye de adlandırılan Exynos 5 Octa işlemcisi, aynı anda 8 çekirdeği aktif olarak çalıştırmıyor. Yüksek performans gerektiren durumlarda, 1.6 GHz hızında çalışan 4 adet ARM Cortex A15 tabanlı işlemci devreye giriyor. Eğer düşük performansın gerektiği durumlar yaşanıyorsa, etkili bir tasarruf için devreye 1.2 GHz hızında çalışan 4 adetARM Cortex A7 çekirdeği devreye giriyor.
Gayet iyi biliyorum

obmann

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Samsung, Türkiye'de 1.9 GHz hızında çalışan Snapdragon 600 işlemci değil de, kendi ürettiğ vei toplamda sekiz çekirdeğe sahip Exynos 5 Octaişlemcili modeli kullanıyor.
Exynos 5410
diye de adlandırılan Exynos 5 Octa işlemcisi, aynı anda 8 çekirdeği aktif olarak çalıştırmıyor. Yüksek performans gerektiren durumlarda, 1.6 GHz hızında çalışan 4 adet ARM Cortex A15 tabanlı işlemci devreye giriyor. Eğer düşük performansın gerektiği durumlar yaşanıyorsa, etkili bir tasarruf için devreye 1.2 GHz hızında çalışan 4 adetARM Cortex A7 çekirdeği devreye giriyor.
Gayet iyi biliyorum
eee daha neyi savunuyosun kendini ele verdin :)

Elusive

Müdavim
Reaksiyon puanı
260
Yazmayayım dedim ama ille de yazdıracaksın.
Diyelim çok şey biliyorsun.Eee sonra nolmuş panpa? Gelmişsin bildiğini sandığın şeylerle millete artistlik yapıyorsun. İnsanda karşıt fikirlere saygı, daha da doğrusu karşısındaki insana saygısı olmadıktan, karşı tarafı aşagılamaya çalıştıktan sonra istediğin kadar bil hiç bir şey değilsindir.
Çok bilen çok yanılırmış bu arada aklında bulunsun.

LittleMonster

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
Ele verdiğim falan yok sana zaten ben bunu anlatmaya çalışıyorum 8 çekirdekli fakat 4+4 prensibiyle çalışıyor.

obmann

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Ele verdiğim falan yok sana zaten ben bunu anlatmaya çalışıyorum 8 çekirdekli fakat 4+4 prensibiyle çalışıyor.
ben de sana bunu anlatmaya çalıştım demekki yazıları okumadan cecap yazıyomussun ya da okudugunu anlamama gibi bir problem var doktora görün derim.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Yazmayayım dedim ama ille de yazdıracaksın.
Diyelim çok şey biliyorsun.Eee sonra nolmuş panpa? Gelmişsin bildiğini sandığın şeylerle millete artistlik yapıyorsun. İnsanda karşıt fikirlere saygı, daha da doğrusu karşısındaki insana saygısı olmadıktan, karşı tarafı aşagılamaya çalıştıktan sonra istediğin kadar bil hiç bir şey değilsindir.
Çok bilen çok yanılırmış bu arada aklında bulunsun.
ahaaa sonyci 2 de geldi.ergenus.

LittleMonster

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
Hey Allahım !
Toplamda 8 tane olduğunu kabul etmeyen zaten sendin o konuda

obmann

Asistan
Reaksiyon puanı
2
o değilde dh deki nickini söylede seni bi attırayım sonyci.orda fanlık yapamıyon ama.

Hey Allahım !
Toplamda 8 tane olduğunu kabul etmeyen zaten sendin o konuda
Toplamda 8 tane olmadığına dair mesajım yok sitersen eski mesajlarımdan birinden örnek verebilirim sen yanş grmek istemişsin.Bu konuları benden daha iyi bildiğini de savunma sen nickini ver napacan onu bunu.

LittleMonster

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
Titriyorum :lol:
Hadi benden bu kadar muhabbetler başa sardığına göre başka konu kalmamıştır

Elusive

Müdavim
Reaksiyon puanı
260
Ergenus falan diyince cool, bilgili falan olduğunu sanıyorsun herhalde. Yazık ya. Neys anlayana sivrisinek saz anlamayana davul zurna az. Hadi eyvallah degisik arkadas.

obmann

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Ergenus falan diyince cool, bilgili falan olduğunu sanıyorsun herhalde. Yazık ya. Neys anlayana sivrisinek saz anlamayana davul zurna az. Hadi eyvallah degisik arkadas.
Değişik sonyciler.sen de dh deysen seni attırayım. sne de ver nickini

Elusive

Müdavim
Reaksiyon puanı
260
Ay çok korktum degisik arkadas. Lütfen beni attırmaaa :mrgreen:
Sana harcadığım zamanda birine faydam dokunur belki. Hadi sen takıl buralarda sumsangcı degisik arkadas. Alıntı falan yapmazsan da sevinirim. Hadi eyi forumlar.

obmann

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Ay çok korktum degisik arkadas. Lütfen beni attırmaaa :mrgreen:
Sana harcadığım zamanda birine faydam dokunur belki. Hadi sen takıl buralarda sumsangcı degisik arkadas. Alıntı falan yapmazsan da sevinirim. Hadi eyi forumlar.
sen ver nickini görelim bakalım eee ne de olsa bir moderatörün attırma yetkisi vardır değil mi :)

Daha nick bekliyorum.Anlaşılan birileri Dh'yi çok seviyomuş...

eSa

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
352
Konuda gerekli kişilere gerekli uyarı ve cezalar verilmiştir.

Lütfen, Huzur bozucu tarşıtmalardan uzak durarak ve karşılıklı saygıda kusur etmeyerek mesaj yazmaya devam ediniz..

abdurrahmanelt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kamera konusunda g2 piyasanin en iyisidir.(lumia haric)
Haklısınız Kamera meraklısıysanız Lumia 1020 almalısınız Lumia'nın başka bir artı yönü yok..

Hocam S4 8 çekirdekli işlemci diyorlar ama ülkemizdeki satılan modellerde aynı performans ile çalışmıyor...

07XXXM

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
haklısın Z1 alıp geçmeklazım xD hatta z2 yi beklemek lazım Z2 5.2 inch ekran olacakmış diyorlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Z1 kullanıyorum arkadaşım :)
Boş olduğunu düşünüyorsan okumayabilirsin herkes her konuda aynı düşünceye sahip olacak diye birşey yok burada zaten o 20 küsür maddelik SDN okurunun paylaştığı yazıdaki hataları düzelttim bilmem anlatabildim mi :) ?

Ha ayrıca ne yazıp yazmayacağımı da sana soracak değilim :)
Bu forumun modları var ;)

hocam z1 de uygulama sıkıntısı yaşamıyormusun sd ye uygulama atılmıyor 8gb hafıza oyun desen yüklenmez vs.