Samsung Galaxy Note 3 Hakkında Her Şey

Bu konuyu okuyanlar

tolgacem

Profesör
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
47
Samsung Galaxy Note 3 Hakkında Her Şey

Samsung'un 4 Eylül akşamı Berlin'de düzenlenen Unpacked Episode 2 etkinliğinde tanıttığı yeni Phablet modeli Galaxy Note 3'ün özelliklerine derinlemesine dalıyoruz. Bakalım neler var?

ProRat`

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Donanıma laf yok, adamlar yapmış süper ama şu tasarımı değiştirseler de az ilgi çekici olsa tasarım daha da güzel olur işte o zaman Samsung'u tercih ederim. Ne zaman plastikten vaz geçerlerse o zaman alırım Samsung.

C.A.

Asistan
Reaksiyon puanı
3
türkiye pazarına octa 5 ile ve mali ile gelirse ki öyle görünüyor ciddi anlamda tartışılacaktır. s800 ve adreno 330 tartışmasız octa 5 ve maliden iyi. zaten bu dolar kuruyla 2300tl den girecek o paraya da octa 5 için çok bence

El Padrino

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
70
Müthiş cihaz yapmış Samsung.Beklentilerinde ötesinde donanım ve özelliklerle yine teknoloji Dünyasına bomba gibi düştü ...

eairmak

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Güzel, donanımlı ama etkilemedi

KaptaPrism

Asistan
Reaksiyon puanı
1
türkiye pazarına octa 5 ile ve mali ile gelirse ki öyle görünüyor ciddi anlamda tartışılacaktır. s800 ve adreno 330 tartışmasız octa 5 ve maliden iyi. zaten bu dolar kuruyla 2300tl den girecek o paraya da octa 5 için çok bence

Ama arkadaşım;
Her ne kadar samsung taraftarı olmasam da octa işlemcisinin yeni versiyonunu kullandıkları için telefon çok hızlı olacak.
S800'e fark atar gibime geliyor.Mali çok güçlü gözüküyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Yine işlemci tarafında bir klasik yasıycaz işlem gücü snapdragon 800 e kıyasla kötü olucak fakat Gpu Tarafında adreno 330 dan %20 25 daha iyi olucak...
3 GB ram bence olmamalıydı net söylüyorum programcılar yan gelıp yatıcak bi ram stabılızasyonudur bıseydır hıc bırsey yapmıycaklar 2 gb ram ın nesı yetmıyo cok merak edıyorum One X imde Android 4.2.2 ile 550 600 kullanılan ram var 450 400 mb bas 2 gb ram olanlar icin 1.4 gb bos ram bence telefonlar ıcın asırı derecede yeterli bence carpıcı bır yenılık yapamadıkları ıcın 2 de bir ram ı arttırıyorlar.

[h=1]Galaxy note 10.1 2014 edition u cok begendım ama...[/h]

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yahu adamlar deriye geçtiler dahada plastik diyorlar plastik ucuz esnek ve hafif ondaki rahatsız edici etkiyide deriyle kapamışlar daha ne yapsınlar be hacı :D
Bence bu telefon en son çıkması lazımdı ozmn en iyisi diyeiblirdk yoksa samsung bu telefondan sonra çıkan telefonlara bakip note3 den sonra etkilemedm demek içinmi yaptı :)

astegon

Profesör
Reaksiyon puanı
1,361
Cihazın teknik özellikleri enfes olmuş.

Ancak fiyatı Türkiye'de 2500'den aşağı olmaz gibime geliyor. Hele ki dolar-euro bu seviyede iken.

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226

Mali yi küçümseme. Mali 400 bile her oyunu çatır çatır oynatıyor. Bkz Note 2.

marancı

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Yeni flip cover çok iyi olmuş ama.

kahtali02

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bnm garibime gitti arka kısım. Terziler artık teknik servis işine de girer 'birebir note 3 dikişi çakılır' ilanını asar bizim küçük esnaf :)

DumDumaq

Dekan
Reaksiyon puanı
9
galaxy note 2 de gördüğüm en eksik şey EKRAN VE PPI değeriydi , artık öyle bir dert kalmadı asıl galaxy s4 e değil galaxy note 3 e yakışır FULL HD

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255
spen deki yenilikleri merak ediyorum. onun dışında deri kapak ilginç olmuş. metal yapamacam inadı nedir anlamış değilim. çinden note 2 için metal kapak aldım gayet şık duruyor. samsung'un başta kapak olmak üzere aksesuar desteğini türkiyede yaygınlaştırması gerekiyor. smart dock hala yok mesela.

cleet

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Benim anlamadığım 2ghz telefon android markette hangi oyunu oynuycakmış acaba ?? Sanki çok grafik isteyen oyun var gibi sürekli donanım kasıyolarda bende note 2 var daha birşeyi oynamadığını açmadığını görmedim..ve benim beklentim alüminyum kasa olacağı yönündeydi bence çok vasat hemde çok çok vasat..4k video çekip 5.7 inç te izledikten sonra ne fark görceksin?? 4k televizyonun varsa o ayrı tabii..

marancı

Profesör
Reaksiyon puanı
1
300 küsür kadrana sahip Ferrari alıp hem 300 küsür hıza ulaşamama hem de arabayı garaj arabası yapmaya benziyor işte. Limitlerinde kullanamasa da insan hep daha fazlasını istemekte. Arkasını düşünmeden.

giskur11

Profesör
Reaksiyon puanı
160
Google'in ağzına bakıyorlar böyle canavar bir telefona 4.3 yakışıyor mu 5.0 olması lazım :mrgreen:Ah google ah

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226
Google'in ağzına bakıyorlar böyle canavar bir telefona 4.3 yakışıyor mu 5.0 olması lazım :mrgreen:Ah google ah

Şu anki en güncel Android Sürümü Nexus larda bile 4.3 . 5.0 daha çıkmadı, bilginize.