Samsung galaxy m20 android pie uyku modu

Bu konuyu okuyanlar

Mr.Pavarotti

Doçent
Reaksiyon puanı
584
Arkadaşlar (3dk dokunmamak şartı ile )Telefon film izlerken veya video izlerken veya oyun oynarken ekran hafif kararıyor bir kilit simgesi beliriyor ekranda işte kilit simgesini sürüklememiz gerektiği yazıyor parlaklığı iyice kısıyor arka planda film oynuyor ama bi nevi uyku modu.

Samsung dan canlı destek bile aldım her yolu denedik fabrika ayarlarına bile döndük en sonunda. E servise yönlendiriliyor beni şimdide. Ben bu özelliği devre dışı bırakamıyorum lütfen yardım eder misiniz. Servis fln da hikaye bu yazılımsal birşey telefonun veya android pie işletim sistemi yeni bir özelliği pek bilinmiyor sadece.

Piribey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
44
Bende de aynı sorun var.Ekran açık süreyi 30sn 'den 1dk ayarına getiriyorum.Bku seferde 30sn yapmam gerektiği uyarısı geliyor.My files dosyası güncellenmiyor diye destek istedim sadece anlatıyorlar.Hiç yoğurdum kara diyen yok.Simge çerçevelerini kaldırma butonu kaldırılmış bu hiç iyi olmamış.Inşaallah hataları görürler.

Mr.Pavarotti

Doçent
Reaksiyon puanı
584
Bende de aynı sorun var.Ekran açık süreyi 30sn 'den 1dk ayarına getiriyorum.Bku seferde 30sn yapmam gerektiği uyarısı geliyor.My files dosyası güncellenmiyor diye destek istedim sadece anlatıyorlar.Hiç yoğurdum kara diyen yok.Simge çerçevelerini kaldırma butonu kaldırılmış bu hiç iyi olmamış.Inşaallah hataları görürler.

Android pie konusunda ve bu son sürümde çok eksikleri var.. bilmiyorlar

Mr.Pavarotti

Doçent
Reaksiyon puanı
584
Yardımcı olacak bir allahın kulu yok mu şimdi ya..

Piribey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
44
Damla kamerayı karartma seçeneği vardı oda gitmiş.

Mr.Pavarotti

Doçent
Reaksiyon puanı
584
Anlaşılan bir güncelleme daha istiyor cihazlar.. bu arada 3 sn bekleme sorununu çözdüm bu oyunu videoyu açınca sol alt köşede game tools diye bir simge var oradan gelişmiş oyun özellikleri ve ekran bekletme var onu devre dışı bırakıyorsun