Samsung Galaxy M20 Alınır Mı ?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

ForeverPower41

Doçent
Merhabalar :)
Bu yaz 1800 TL bandında bir telefon almayı planlıyorum(15 Haziran).Ve YouTube da şans eseri M20 videosuna denk geldim ve 5000Mh bataryası beni cezbetti,incelemede kamerasının da iyi olduğu söyleniyordu.Fakat işlemcisi çok geride denildi.(64GB/4GB ram olanı alacağım yani 1800TL)
Sizce bu telefonu almalı mıyım ?

Telefonlarda oyun oynamayı seven birisiyim ve bu yüzden 5000mh batarya beni kendine çekti(%0 dan %100'e 2.5 saatte çıkıyor buda çok iyi bence) ,yani günde tek şarj etme ile beni 1 gün götürmesini istiyorum uyumadan önce de şarja takarım zaten ama ara sıra oyunun dozunu fazla kaçırıp 2-2.5 saat oynadığım da olabiliyor (belki 3) bataryanın bu konuda beni sevindireceğini düşünüyorum fakat dediğim gibi işlemcisi hakkında söylenenler pek iç açıcı değil oyunlarda beni üzer mi?Ayrıca oyunlarda az yer kaplamıyor,resim vs vs ile ör.40GB ı dolduğu zaman arayüzde takılmalar olur mu acaba?Siz ne dersiniz bu konu hakkında ?
M30 hakkında da söylentiler duydum,peki aradığım fiyat bandında olabilir mi ?

Son düzenleme:

İsaECER

Üyecik
Bu yaz 1800 TL bandında bir telefon almayı planlıyorum(15 Haziran).Ve YouTube da şans eseri M20 videosuna denk geldim ve 5000Mh bataryası beni cezbetti,incelemede kamerasının da iyi olduğu söyleniyordu.Fakat işlemcisi çok geride denildi.(64GB/4GB ram olanı alacağım yani 1800TL)

Telefonlarda oyun oynamayı seven birisiyim ve bu yüzden 5000mh batarya beni kendine çekti,yani günde tek şarj etme ile beni 1 gün götürmesini istiyorum uyumadan önce de şarja takarım zaten ama ara sıra oyunun dozunu fazla kaçırıp 2-2.5 saat oynadığım da olabiliyor (belki 3) bataryanın bu konuda beni sevindireceğini düşünüyorum fakat dediğim gibi işlemcisi hakkında söylenenler pek iç açıcı değil oyunlarda beni üzer mi?Ayrıca oyunlarda az yer kaplamıyor,resim vs vs ile ör.40GB ı dolduğu zaman arayüzde takılmalar olur mu acaba?Siz ne dersiniz bu konu hakkında ?
Şimdilik alma kardeş fiyatı insin biraz

Leand

Profesör
meizu x8 incele... m20 çöp bir tek batarya var asusta zaten 5000 mah zenfone max pro var m20'den daha iyi ama samsung hastalığı var galiba millette ...
dediğim gibi meizu x8 ;)

ForeverPower41

Doçent
meizu x8 incele... m20 çöp bir tek batarya var asusta zaten 5000 mah zenfone max pro var m20'den daha iyi ama samsung hastalığı var galiba millette ...
dediğim gibi meizu x8 ;)
Samsung tan çok hoşlanmıyordum fakat bu telefon bi ilgimi çekmedi değil.Meizu X8 i gördüm fakat bataryası biraz düşük geldi pek sıcak bakamadım 3210 mah biraz düşük geldi,yani ortalama bir batarya aslında ama dediğim gibi oyun oynamayı seven biriyim ayrıca boş kaldıkça youtube da video izlerim güvenemedim 3210mah bataryaya.
Sizce X8 de kamera,arayüz,batarya,işlemci gibi bileşenlerden nasıl bir performans alırım fiyatını en çok hak eden telefon bu mu ?Yani Bu fiyata X8 den daha iyisi var mıdır ?

Leand

Profesör
Samsung tan çok hoşlanmıyordum fakat bu telefon bi ilgimi çekmedi değil.Meizu X8 i gördüm fakat bataryası biraz düşük geldi pek sıcak bakamadım 3210 mah biraz düşük geldi,yani ortalama bir batarya aslında ama dediğim gibi oyun oynamayı seven biriyim ayrıca boş kaldıkça youtube da video izlerim güvenemedim 3210mah bataryaya.
Sizce X8 de kamera,arayüz,batarya,işlemci gibi bileşenlerden nasıl bir performans alırım fiyatını en çok hak eden telefon bu mu ?Yani Bu fiyata X8 den daha iyisi var mıdır ?
sd710 işlemci yapay zeka ve 10nm tabanlı ve gpu olarak güçlü bir işlemcidir yani s7 vs ayarda gpu var kullananlar memnun cihazdan batarya, kamera, oyun performansı olarak zaten kamera sensörü iyi ayrıca antutu puanı size sıralamasını gösterir bu ücrete alabileceğin en iyisi bu zannımca.

ForeverPower41

Doçent
sd710 işlemci yapay zeka ve 10nm tabanlı ve gpu olarak güçlü bir işlemcidir yani s7 vs ayarda gpu var kullananlar memnun cihazdan batarya, kamera, oyun performansı olarak zaten kamera sensörü iyi ayrıca antutu puanı size sıralamasını gösterir bu ücrete alabileceğin en iyisi bu zannımca.
Tavsiye için sağolun umarım bu konu başkalarınında işine yarar :)

progamer7206

Asistan
Aynen sd710 s7 kadar performanslı meizu x8 öneririm

stinghardyzz

Profesör

Telefonlarda oyun oynamayı seven birisiyim ve bu yüzden 5000mh batarya beni kendine çekti(%0 dan %100'e 2.5 saatte çıkıyor buda çok iyi bence) ,yani günde tek şarj etme ile beni 1 gün götürmesini istiyorum uyumadan önce de şarja takarım zaten ama ara sıra oyunun dozunu fazla kaçırıp 2-2.5 saat oynadığım da olabiliyor (belki 3) bataryanın bu konuda beni sevindireceğini düşünüyorum fakat dediğim gibi işlemcisi hakkında söylenenler pek iç açıcı değil oyunlarda beni üzer mi?Ayrıca oyunlarda az yer kaplamıyor,resim vs vs ile ör.40GB ı dolduğu zaman arayüzde takılmalar olur mu acaba?Siz ne dersiniz bu konu hakkında ?
Bence alinir pilI cok iyi cihaz ama islemcisi biraz fazla giris seviyesi kaliyor

stackman

Asistan
Bütçem 1800 ama 2300 tl lik telefon mu öneriyorsun yani ?
Bu abimizi çözebilmiş değilim önüne gelene p20 lite öneriyordu fiyatını hiç haketmemesine rağmen. Şimdi de hep mate 20 lite öneriyor.

Sizin konuya gelince de Haziran'da parayı elinize alıp tekrar konu açmanızı tavsiye ederim. O zamana kadar neler olur, bilemiyoruz.

icononline

Üyecik
Bu fiyat aralığında çok fazla telefon var. Tasarımı ve bataryası ile ön plana çıkan bir telefon. Bence ne istediğine karar verildikten sonra alınabilecek bir telefon.

Hem kamera, hem tasarım, hem güç, hem batarya bir arada olduğunda fiyat oranı artıyor. O yüzden bence bunlardan bir veya bir kaçını eleyerek ona göre telefon seçmek gerek. M20 tasarım ve batarya açısından idealin üzerinde. Fiyatı da gayet normal; kampanyalı sürdüler zaten, dolardaki duruma bağlı olarak çok da düşeceğini sanmıyorum, ithalatçı garantili olanlar ise daha uygun.

stat counter