Samsung Galaxy J7 Prime hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Bu konuyu okuyanlar

Cananok

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bu telefonu almayı düşünüyorum fakat çok kararsızım kullanan arkadaşlar bu konuda ne düşünüyor öğrenebilir miyim?

M

Murat Burç

SDN Okuru
1000 tl ve civarı
İthalatçı garantili cihaz alırsanız 32Gb depolama 4GB RAM olan (64 depolama olanda 3 GB RAM var ) Mİ5S (migrosta )
İthalatçı olmaz derseniz
1300-1400e küçük ekran ve plastik kasaya raxiysaniz çok iyi arka kameraya sahip gayet performanslı pili iyi giden X Compact
Yine 5.5 inç malzemesi kaliteli x Compact'dan güçsüz ama yine de gayet hızlı olan Zenfone 3 32 GB depolama 3GB RAM olan modellerden. Birini seçin

Cananok

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İthalatçı firma olmasında nasıl bir problem olabilir peki? Tam bir bilgiye sahip değilim bu konuda
--- Gönderi Güncellendi ---
İthalatçı garantili cihaz alırsanız 32Gb depolama 4GB RAM olan (64 depolama olanda 3 GB RAM var ) Mİ5S (migrosta )
İthalatçı olmaz derseniz
1300-1400e küçük ekran ve plastik kasaya raxiysaniz çok iyi arka kameraya sahip gayet performanslı pili iyi giden X Compact
Yine 5.5 inç malzemesi kaliteli x Compact'dan güçsüz ama yine de gayet hızlı olan Zenfone 3 32 GB depolama 3GB RAM olan modellerden. Birini seçin

İthalatçı firma olmasında nasıl bir problem olabilir peki? Tam bir bilgiye sahip değilim bu konuda

M

Murat Burç

SDN Okuru
--- Gönderi Güncellendi ---

Xioami dediğimiz firma resmi olarak ülkemizde yok cihazı başka ülkeden getiren bir şirket servis hizmetini veriyor.
Ben hepsi buradadan aldım kardeşim kullanıyor ve bir sıkıntısını görmedik mi5sin

Cananok

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Xioami dediğimiz firma resmi olarak ülkemizde yok cihazı başka ülkeden getiren bir şirket servis hizmetini veriyor.
Ben hepsi buradadan aldım kardeşim kullanıyor ve bir sıkıntısını görmedik mi5sin

Anladım çok teşekkür ederim bunları da düşünüp göz önünde bulunduracağım :)

BlondRookie

Asistan
Reaksiyon puanı
112
kesinlikle mi5s o fiyata çok memnun kalacaksınız

Ömer Canbaz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
Arkadaşlar bu telefonu almayı düşünüyorum fakat çok kararsızım kullanan arkadaşlar bu konuda ne düşünüyor öğrenebilir miyim?
Öncelikle ben J7 Prime kullanıyorum ve memnunum(Samsungun geç güncelleme vermesi hariç).
İyi Özellikler:
+3gb Ram
+3300 Mah Batarya( Batarya 2 gün gidiyor)
+Hızlı bir telefon
+Android 7. 0 Nougat alacak
+Söylentilere göre Android 8.0 Oreo alabilir.

Kötü Özellikler:
-TFT Ekran
-Oyunlarda bazen dokunurken sıkıntı oluyordu ama Nougat güncellmesi ile düzeldiğini söylüyorlar.
-Samsungun geç güncelleme vermesi
Vb.
Benim kullanıcı deneyimim böyle bu telefonu alabilir veya yukarıda arkadaşların dediği gibi Mi 5S alabilirsin. :)
İyi forumlar...

TeknoLee

Doçent
Reaksiyon puanı
135
Benim kuzenimin j7 2016 sı Android 7 güncellemesiyle resmen pert oldu, Samsung ara modellerine hiç özen göstermiyor adam akıllı güncelleme vermiyor verdiğinde de yararı az sıkıntısı çok oluyor o yüzden kimseye Samsungun ara modellerini önermiyorum.

Reaksiyon puanı
10,324
Ben eşime j5 aldım, iki yıla yakındır kullanıyor, hiçbir sorun yaşamadı. Gayet güzel ve stabil çalışıyor. Şu kadar var ki eşim oyun falan oynamıyor, sizin böyle sürekli oyun oynama gibi alışkanlığınız varsa ona bişey diyemem.

Ömer Canbaz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
Benim kuzenimin j7 2016 sı Android 7 güncellemesiyle resmen pert oldu, Samsung ara modellerine hiç özen göstermiyor adam akıllı güncelleme vermiyor verdiğinde de yararı az sıkıntısı çok oluyor o yüzden kimseye Samsungun ara modellerini önermiyorum.
Sizin dedediğiniz telefondan telefona değişebiliyor. Benim arkadaşım J7 2016 kullanıyor daha hiç sıkıntısı olmadı. :)
Not: Kuzeninizin telefonundaki sorun için konu açarsanız yardımcı olabiliriz. :)
İyi forumlar...

TeknoLee

Doçent
Reaksiyon puanı
135
Sizin dedediğiniz telefondan telefona değişebiliyor. Benim arkadaşım J7 2016 kullanıyor daha hiç sıkıntısı olmadı. :)
Not: Kuzeninizin telefonundaki sorun için konu açarsanız yardımcı olabiliriz. :)
İyi forumlar...
Bununla ilgili konu açmıştım bir kaç arkadaş yardımcı olmuştu telefona reset falan atmasını önermişlerdi. Bende kuzenime biraz bekleyip telefonu dinlendirdikten sonra düzelip düzelmeyeceğine bakmasını söyledim. Aradan 1 ay mı ne geçti, telefon daha iyi ama ilk hali kadar değil. Şimdi kullanıyor. İlginiz için teşekkürler:)

Ömer Canbaz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
Bununla ilgili konu açmıştım bir kaç arkadaş yardımcı olmuştu telefona reset falan atmasını önermişlerdi. Bende kuzenime biraz bekleyip telefonu dinlendirdikten sonra düzelip düzelmeyeceğine bakmasını söyledim. Aradan 1 ay mı ne geçti, telefon daha iyi ama ilk hali kadar değil. Şimdi kullanıyor. İlginiz için teşekkürler:)
Rica ederim. :)
İyi forumlar...