Samsung Galaxy J6 Alınır mı ?

Sizce Samsung ara modelleri çıkarmakla nasıl bir iş yapmış oldu ?

• İyi

• Kötü

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Bu konuyu okuyanlar

ykerem555

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Samsung'un geçtiğimiz haftalarda çıkarmış olduğu Galaxy J6 modeli şuanda raflarda yerini almış durumda. Yalnız telefon almak isteyip telefonculara giren insanlar daha önce duymadığı J6 modeliyle karşılaşınca tereddüt ediyor. Ardından hemen internete " Samsung Galaxy J6 " diye aratıyorlar fakat türkçe bir kaynağa ulaşamıyorlar. Bende telefonu geçtiğim günlerde alan biri olarak telefondan bahsetmek istiyorum. İlk önce diyeceğim hiç tereddüt etmeyin max 2000tl bütceniz varsa hiç tereddüt etmeden alabilirsiniz. Telefon Android 8.0 ile gelmekte. Boyutu 5,6 inç olmakla birlikte telefon hafif. Şuana kadar sorun vb. yaşamadım ve yaşayacağımı da düşünmüyorum telefon harika. Radyo özelliğide mevcut. Pil gücü 3000 mAh. 3 GB ram barındırıyor. Ağırlığı 152 gr. Ayrıca telefonun arkasında küçük bir parmak izi okuyucu ve basit bir yüz tanıma sistemi ile telefon kilidinizi rahatça açabilirsiniz. Beni üzen 2 nokta bulunuyor. Birincisi telefonun arkası ( telefon 2018'de çıkmasına rağmen) neden cam değil ? İkincisi ise telefonda şarj girişi olarak neden Micro USB kullanılıyor ? Bu yazıyı tamamen doğaçlama yazdım atladığım kısımlar olabilir yazarak sorabilirsiniz.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
2000TL'ye o cihazı ezicek çok cihaz varken o telefonun fiyatı satış konusunda çok büyük bir dezavantaj kazandırıyor.
Sıcak bakmıyorum misal j6'ya. :)

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Özellikleri çok düşük geldi yakında 1800 gibi bir fiyata düşer zaten.

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Samsungun j ve a serisi çöptür. Şu j serisinin adını duyunca bile sinirleniyorum. A serisi zaten ayrı bir şey. Ömürleri 2 sene falan en fazla.

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
İşe yaramaz 2700tl idi sanırım ofiyata xz p daha iyi

colite

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,275
mi mix 2 alırım gider daha iyi.

BlondRookie

Asistan
Reaksiyon puanı
112
Evet Samsungun j ve a serileri gerçekten o fiyatları haketmiyor.. Tabi biraz da kişinin kullanım ihtiyacına,beklentisine bağlı olarak değişebilir. Bana göre çok rezil seri.. S serisi bile S6 ve S6 Edge sayesinde şahlandı.. Note serisi zaten başından beri anlatmaya gerek yok samsungun en güclü silahı.

FurkanT.

Müdavim
Reaksiyon puanı
340
Bir arkadaşımın c7'si var pubg son ayar, kasmadan oynuyor. Bir arkadaşımın da c9'u var. Bence c serisi guzel
C serisi Türkiyede satılsa fiyatları minimum 2000'den başlar , ithalatçı garantisi ile uygun geliyor da o yüzden göze iyiymiş gibi görünüyor.

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Bir arkadaşımın c7'si var pubg son ayar, kasmadan oynuyor. Bir arkadaşımın da c9'u var. Bence c serisi guzel
C serisi Türkiyede satılsa fiyatları minimum 2000'den başlar , ithalatçı garantisi ile uygun geliyor da o yüzden göze iyiymiş gibi görünüyor.
Olsun onda da yapıcak bir şey yok. Fixpack diye bir seçenek var hb.de en kötü ihtimal o.
...
A serisi sevmiyorum ben a3 dayımda vardı, şarj çok sıkıntılı+çok ısınıyor telefon. En sonunda da bozulmuş galiba.

Erkam376

Doçent
Reaksiyon puanı
165
Arkadaşlar C serisi baştan sona hangi modelleri mevcut?

Mahmutpaşa

Asistan
Reaksiyon puanı
101
Ön kamerası harici başarılı bir telefon diyebilirim 1 aya yakın oldu alalı
oyun falan oynamıyorum ama o yüzden oyun performansını bilemeyeceğim

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Ya az önce bi fiyatına baktım (1500-1600 tl en düşük) bir de antutu puanına.
Cidden hak etmiyor 60 bin antutu Puanı ne ya.

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

İPHONE 15 PRO MAX 512 GB BLUE TİTANYUM KULLANICISI
Reaksiyon puanı
4,095
Samsung'un geçtiğimiz haftalarda çıkarmış olduğu Galaxy J6 modeli şuanda raflarda yerini almış durumda. Yalnız telefon almak isteyip telefonculara giren insanlar daha önce duymadığı J6 modeliyle karşılaşınca tereddüt ediyor. Ardından hemen internete " Samsung Galaxy J6 " diye aratıyorlar fakat türkçe bir kaynağa ulaşamıyorlar. Bende telefonu geçtiğim günlerde alan biri olarak telefondan bahsetmek istiyorum. İlk önce diyeceğim hiç tereddüt etmeyin max 2000tl bütceniz varsa hiç tereddüt etmeden alabilirsiniz. Telefon Android 8.0 ile gelmekte. Boyutu 5,6 inç olmakla birlikte telefon hafif. Şuana kadar sorun vb. yaşamadım ve yaşayacağımı da düşünmüyorum telefon harika. Radyo özelliğide mevcut. Pil gücü 3000 mAh. 3 GB ram barındırıyor. Ağırlığı 152 gr. Ayrıca telefonun arkasında küçük bir parmak izi okuyucu ve basit bir yüz tanıma sistemi ile telefon kilidinizi rahatça açabilirsiniz. Beni üzen 2 nokta bulunuyor. Birincisi telefonun arkası ( telefon 2018'de çıkmasına rağmen) neden cam değil ? İkincisi ise telefonda şarj girişi olarak neden Micro USB kullanılıyor ? Bu yazıyı tamamen doğaçlama yazdım atladığım kısımlar olabilir yazarak sorabilirsiniz.

J6 alacağınıza, Xiaomi Mi A2 Lite veya Xiaomi Redmi 5 Plus alabilirsiniz,