Samsung Galaxy i9003 Mü Lg Optimus Black mı ?

Bu konuyu okuyanlar

SilenceTimes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iyi geceler arkadaşalr kendime dokunmatik telefon almayı düşünüyorum
bunlardan biri Samsung Galaxy i9003 digeri ise Lg Optimus Black hangisini önerirsiniz birde Lg Optimus'un beyazını nerden bulabilirim Yardımcı olursanız Sevinirim İyi geceler :)

samedsymn

Asistan
Reaksiyon puanı
0
i9003 tavsiye etmem i9000 e bak i9003 den hem daha ince ve ekranı daha ii optimusta güzel fakat yazılım desteği istiyorsan her ne kadar ics güncellemesi almayacak olsada i9000, 6-7 kadar kullandım. optimus un beyazı vatan computer da vardı yanlış hatırlamıyorsam.

SilenceTimes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
önerin için teşekkürler optimius beyazını alıcam yazılım destegine gerek yok kendim room yüklerim gingerbred ics vs :)

blackmamba07

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
önerin için teşekkürler optimius beyazını alıcam yazılım destegine gerek yok kendim room yüklerim gingerbred ics vs :)
optimus black yani senin istediğin versiyonu olan optimus white tavsiye ederim. yazılım güncellemesi konusunda biraz tembel kaldılar ama bir yandan da verilen bir söz var güncelleme gelecek diye umarım en kısa zamanda android 2.2 froyo kadar stabil bir güncelleme gelir gerçi senin için önemli değilmiş zaten tasarımı ve performansı ile şu haliyle de gayet kullanılabilir bir smartphone.

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74

vladislav

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Bende diğer arkadaslar gibi kullandığım cihazı yani optimus black'i tavsiye ederim.. İ9003'e göre tasarımsal olarak daha şık bence. Donanımsal olarak biraz öne geçsede arada büyük bi fark yok. Ufak değerlere takılmamak gerek.. Bence o fiyata alabiliceğin en iyi smartphone :)

angel75

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
18
[MENTION=218044]SilenceTimes[/MENTION]; seni taktir ettim... 29 dakikada bu kadar çabuk karar verdiğin için...
optimus black beyaz aldığında burada fotoğraflarını görmek isteriz... SDN'de hiç paylaşılmadı beyaz black....

SilenceTimes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
@SilenceTimes; seni taktir ettim... 29 dakikada bu kadar çabuk karar verdiğin için...
optimus black beyaz aldığında burada fotoğraflarını görmek isteriz... SDN'de hiç paylaşılmadı beyaz black....

Çabuk karar vermemin nedeni zaten önceki günlerde baya araştırdım 2 telefonuda donanımsal olarak hemen hemen 2 side aynı tasarım lg biraz daha önde bnu yüzden cabuk akrar verdim

angel75

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
18
Çabuk karar vermemin nedeni zaten önceki günlerde baya araştırdım 2 telefonuda donanımsal olarak hemen hemen 2 side aynı tasarım lg biraz daha önde bnu yüzden cabuk akrar verdim

birşey demedim ki arkadaşım.. çabuk karar vermen güzel..
gerçekten SDN'de yok beyaz optimus black.. resimlerini görmek isteriz..
ayrıca aldığında fotoğraf çekip bu konuya yüklersen çokta mutlu oluruz..