Samsung galaxy c7 ve c5 neden mağazalarda yok ?

Bu konuyu okuyanlar

Breakingbadd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
S.a arkadaşlar ..Babama telefon alacağım baya araştırdım..Tercihim Samsung yönünde .. C7 ve C5 e baktığımıda özellikleri baya iyi. Kamerasını bilmiyorum ama..C7 ve C5 bimeks ,teknosa vatan media markt a yok ..Bunun sebebi nedir arkadaşlar.Bu telefonun bi sıkıntısı mı var donanımda ya da güncellemede fln. Bilgilendirirseniz sevinirim ..

[Fi]Lounge

Asistan
Reaksiyon puanı
114
S.a arkadaşlar ..Babama telefon alacağım baya araştırdım..Tercihim Samsung yönünde .. C7 ve C5 e baktığımıda özellikleri baya iyi. Kamerasını bilmiyorum ama..C7 ve C5 bimeks ,teknosa vatan media markt a yok ..Bunun sebebi nedir arkadaşlar.Bu telefonun bi sıkıntısı mı var donanımda ya da güncellemede fln. Bilgilendirirseniz sevinirim ..
Migros satıyor.

musanpa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
Avrupa için üretilmiş modeller değil çünkü ikiside. O yüzden sadece distribütör garantili satılan cihazlar.

musanpa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
Saolun ...Peki Telefonu alsam güncelleme gelir mi telefona ?
Valla amiral gemisi modellerine bile güncellemede baya geç kalan bir firma samsung. O yüzden Çin pazarı için ürettiği modellerde güncelleme konusunda güvenmek pek yerinde olmaz bence.

musanpa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
Geleceğini düşünüyorum. Fakat Samsung güncelleme konusunda biraz geç davranıyor...
J5 e geldi derken marshmallow u mu kastettiniz? Bahsi geçen android 7 nougat güncellemesi. Geç de olsa bencede verir ama cihazı Türkiye'den alan arkadaşlara ne zaman gelir, nasıl yüklerker onu kastettim ben.

erenolgac

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evet ben de merak ediyorum nedenini, Galaxy A5 2016 yerine C5'te karar kıldım fakat garantisi vb. sıkıntı olur mu?

musanpa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
J5 e geldi derken marshmallow u mu kastettiniz? Bahsi geçen android 7 nougat güncellemesi. Geç de olsa bencede verir ama cihazı Türkiye'den alan arkadaşlara ne zaman gelir, nasıl yüklerker onu kastettim ben.
Tapatalk un azizligine mi uğradım:D benim cevapladığım mesaj bu değildi kusura bakmayın.

[Fi]Lounge

Asistan
Reaksiyon puanı
114
Bende J5 var. 6.0.1 sürümü geldi. Gelmiceğini zannediyordum. J5 çok satmasaydı güncelleme göndermeyebilirlerdi... Migrosta C5 1200 küsür TL bir telefon. Geleceğini düşünüyorum 7.0 ın.

musanpa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
Bende J5 var. 6.0.1 sürümü geldi. Gelmiceğini zannediyordum. J5 çok satmasaydı güncelleme göndermeyebilirlerdi... Ama C5 ve C7 1000 TL üzeri bir telefon. Geleceğini düşünüyorum 7.0 ın.
Anladım bence de gelir fakat samsung biraz süründürür gibime geliyor.

...Görkem...

Profesör
Reaksiyon puanı
779

Merhaba,

Bu urunleri magazalarda bulamamaniz gayet normal cunku samsung Türkiye tarafindan getirilmedi ulkemize. Bir sorunu oldugu icin degil. Her model her ulkeye dagitilmiyor. Belki ilerleyen zamanlarda gelebilir bu konuda net bilgi yok. Urunu hepsiburada gibi alisveris sitelerinden ithalatci garantili olarak satiliyor. Oralardan satin alabilirsiniz.

Tarik\38/

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Samsung galaxy c serisi cin için üretildi diyorlar zaten su anda da sadece çinde var almak istersen satici garantili alabilirsin

[Fi]Lounge

Asistan
Reaksiyon puanı
114
Kipada satiyor. Benim yasadigim sehirde ki kipada urunleri incelemek icin teshir koymuslar. Belki senin yasadigin kipadada oyledir. Inceleme sansinda olabilir.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20170125-225236.png
    Screenshot_20170125-225236.png
    1,010.3 KB · Görüntüleme: 1,303

Bedirhan1963

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
C5 i uzun süre kullanıp test etme şansım oldu.Sana tek lafım var iyi dinle.
3 yıllık huawei g7 kullanıcısıyım yaklaşık
Telefonu fuardan aldım.Harika arayüz enfes sistem.Aklın varsa huawei g8 al dostum.Eğer güncellemesi bol eğlenceli bir telefon istiyorsan sony xperia m5 veya z3 +
Bunları incele pişman edip yarı yolda asla komazlar

[Fi]Lounge

Asistan
Reaksiyon puanı
114
C5 i uzun süre kullanıp test etme şansım oldu.Sana tek lafım var iyi dinle.
3 yıllık huawei g7 kullanıcısıyım yaklaşık
Telefonu fuardan aldım.Harika arayüz enfes sistem.Aklın varsa huawei g8 al dostum.Eğer güncellemesi bol eğlenceli bir telefon istiyorsan sony xperia m5 veya z3 +
Bunları incele pişman edip yarı yolda asla komazlar
Huawei bende cok seviyorum. Suan J5 im var. 5" oyunlarda biraz kucuk geliyor. Bu yaz calisip para biriktircem. Huawei Mate 8 almak istiyorum...

Bedirhan1963

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Huawei bende cok seviyorum. Suan J5 im var. 5" oyunlarda biraz kucuk geliyor. Bu yaz calisip para biriktircem. Huawei Mate 8 almak istiyorum...
Mate 8 i öneriyorum dostum.Kesinlikle uzun süre kullanacağın bir telefon olur.Huaweiler çok uzun ömürlü bu konudan güvenebilirsin.Ayrıca enfes bir batarya sağlıyorlar.Oyun konusunda seni fazlası ile tatmin edecektir mate8.Kamerası da cabası,gerçekten geniş ve net çekim yapıyor.Her özelliği ile , özellikle o kasanın ilk tuttuğundaki seksi soğukluğu ile mate 8 ,,best,,

Okannkilicc08

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selamun Aleyküm öncelikle ben şimdi baktım araştırdım Gitti Gidiyor'da
Samsung Galaxy C5 Özellikleri
Bu ürün 2 yıl süre ile ithalatçı firma garantisi altındadır. “İthalatçı Firma Garantili” ürünlerde 2 yıl süresince, garanti belgenizde bilgileri yer alan yetkili teknik servisten garanti kapsamı dahilinde ücretsiz faydalanabilirsiniz. Deniyor İthalatcı firma neresi oluyor bilgi verirseniz sevinirim.

--- Gönderi Güncellendi ---
Selamun Aleyküm öncelikle ben şimdi baktım araştırdım Gitti Gidiyor'da
Samsung Galaxy C5 Özellikleri
Bu ürün 2 yıl süre ile ithalatçı firma garantisi altındadır. “İthalatçı Firma Garantili” ürünlerde 2 yıl süresince, garanti belgenizde bilgileri yer alan yetkili teknik servisten garanti kapsamı dahilinde ücretsiz faydalanabilirsiniz. Deniyor İthalatcı firma neresi oluyor bilgi verirseniz sevinirim.

canertuysuz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
çünkü samsung çin pazarında diğer ülkelerinin pazarlarında olduğu gibi kuvvetliolmadığını anladı ve çin pazarında rekabet yaratacak düzeyde cep telefonları yaptı.yani bu iki model çin pazarı telefonu ve samsung türkiyeye telefonda resmi satış yolu açsaydı kuruldan fiyatlar artacaktı ve bundan çin pazarıda etkilenecekti diye düşünüyorum.
belkide c serisi türkiyeyede resmi satışa da gelecektir ama samsung bekletiyordum renminbi-tl fiyatlarının normal düzeyde seyir etmesini veya dengelenmesini bekliyordur.

Seqercocuq2135

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Su

---- Mesajlar birleştirildi ----

çünkü samsung çin pazarında diğer ülkelerinin pazarlarında olduğu gibi kuvvetliolmadığını anladı ve çin pazarında rekabet yaratacak düzeyde cep telefonları yaptı.yani bu iki model çin pazarı telefonu ve samsung türkiyeye telefonda resmi satış yolu açsaydı kuruldan fiyatlar artacaktı ve bundan çin pazarıda etkilenecekti diye düşünüyorum.
belkide c serisi türkiyeyede resmi satışa da gelecektir ama samsung bekletiyordum renminbi-tl fiyatlarının normal düzeyde seyir etmesini veya dengelenmesini bekliyordur.
SUANDA C7 KULLANIYORUM IKI GUN ONCE ALDIM EFSANE BIRSEY BOLE BISEY YOK SAMSUNG URETTIGI EN IYILERINDEN BIRI J7 DEN DAHA IYI C7 OZELLIKLE EFSANE FOTO CEKIOR VE SARZI BAYA IYI DAYANIYOR

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
13
İthalatçi garanti ise uzak dur. Muhtemelen Delta Servis yada EVO garantilidir.Her ikisi de cihazın bozulunca tamirir unut. Bir türlü yapılmaz yapılsa da eskisi gibi olmaz. Kasa yamulur ekran oturmaz ...vs.
Kendim Delta Servis garantili (cepport firmasından) Huawei p10 plus aldım. Bozulduğu için teknis servise verdim. Şu an mahkemelik durumdayız. Yaklaşık 3 aydır tamir etmediler de ondan.
Bende eşime alacaktım c5 hemen vazgeçtim. almadınsa yanına yaklaşma.
Ha bozlursa çok iyi tanıdığım var gider yaptırırım dersen o başka. Yoksa fiyat/performans olarak gayet iyi.

TeknoBoss32

Profesör
Reaksiyon puanı
494
Şimdi dostum bu telefonlar Çin için Üretildi.Veya ülkemizde resmi satışı yok.O yüzden ithalatçı olarak satılıyor.telefonun her hangi bir sorunu yok.Sadece buraya ithalatçı yoluyla geldiği için mağazalarda satılmıyor.Telefonlara güncelleme gelir.Yani bir sorun olmaz.Evet geç gelir ama o Samsung ile ilgili telefonun bir sorunu değil.

qwert123436

Doçent
Reaksiyon puanı
60
samsung c serisi cihazların türkiyede satışı yok