Samsung galaxy ace 5830i romunu nereden bulabilirim?

Bu konuyu okuyanlar

DarkBird

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar samsung galaxy ace 5830i cihazıma root attım ama root attıktan sonra telefonum tamamen kulanılamaz hale geldi. Ana sayfada gezemiyorum bile. Unroot atmayı denedim ama haila aynı durumda. İlk orjinal rom unu nereden bulabilirim.?

M

Murat Burç

SDN Okuru
Merhaba arkadaşlar samsung galaxy ace 5830i cihazıma root attım ama root attıktan sonra telefonum tamamen kulanılamaz hale geldi. Ana sayfada gezemiyorum bile. Unroot atmayı denedim ama haila aynı durumda. İlk orjinal rom unu nereden bulabilirim.?
Smart switch şle yükleyebilirsin orjşinal romu

mertcanyılmaz

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Sammobile sitesinden stok rom bulabilirsiniz

DarkBird

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Rom u kurmama için usb ile telefonu pc ye bağlamam lazım ama 0
Cihaza İngiltere rom kurup türkçe seçebilirsiniz daha önceden kurmuştum öyle hatırlıyorum ve İngiltere rom stabildi.
Download firmware: S5830IXXMD1_S5830IBTUMD1_BTU bu siteye girim indirme yapabilirsiniz sonra da kurulum yaparsınız dowloading moddan
Cep Telefonumu pc ye bağladığım zaman pc görmüyor ama ses veriyor ve ara sıra cıhazla pağlantı kopuyor ama kablo ile alakası yok başka telefonları da denedim bir sorun cıkartırmı rom atarken

mertcanyılmaz

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Rom u kurmama için usb ile telefonu pc ye bağlamam lazım ama 0

Cep Telefonumu pc ye bağladığım zaman pc görmüyor ama ses veriyor ve ara sıra cıhazla pağlantı kopuyor ama kablo ile alakası yok başka telefonları da denedim bir sorun cıkartırmı rom atarken
Samsung driver var onu kurmalısin İnternette biraz araştırma yap bulursun