Samsung Galaxy Ace 2 Samsung Yazısında Kalıyor

Bu konuyu okuyanlar

yselim06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selamın Aleyküm öncelikle forumda yeniyim benim eskiden kalma samsung galaxy ace 2'im vardı benim telefonum bozulunca bu eski telefona geçtim neyse 2.3.6 android sürümü vardı bende dedimki bu telefona bir rom atayımda instagram vb uygulamaları indireyim neyse işte sonra 4.1.2 android sürümünü indirdim çok kasıyordu sonra işte internette 4.1.2 performans rom diye bir rom gördüm onu kurdum sonra telefon çalışıyordu arada gene donuyordu bende hızlı kernel atayım dedim ve attım fakat telefon şuan açılmıyor samsung yazısında kalıyor recoveriye giremiyorum download moda girebiliyorum 2 kez yazılım attım düzeltemedim yardımcı olurmusunuz ?

halil007

Doçent
Reaksiyon puanı
124
açma kapama ile ana ekran tuşuna aynı anda uzunca bas, bekle... sonra logo gözlerini belertip sana bakınca bırak.

Bi kırabilsem

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Sammobile.com firmware de sonar ace 2 yaz rom var odin yükle bitti

Bi kırabilsem

Asistan
Reaksiyon puanı
20

yselim06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
şimdi şöyle bir olay oluyor telefon download modda telefonu usb ile bağlıyorum fakat orda 2 saat telefonu algılamaya çalışıyor. Ama odinden bağlayınca bi sıkıntı çıkmıyor ?

yselim06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Samsung kies factory reset veya downgrade
şimdi bana adım adım anlatırmısın ? mesela nerde factory reset telefondan yapamam recovery'ye giremiyorum varsa kiesde öyle bir yer yapayım
senide uğraştırıyorum kusura bakma.