Samsung Galaxy A8 vs Huawei P20 Lite

Samsung Galaxy A8 mi, yoksa Huawei P20 lite mı?

• Kullanılan toplam oy
    5

Bu konuyu okuyanlar

inurkrkmz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Samsun a8 almaya karar vermiştim ama huawei p20 lite konusunda çok fazla ısrar yedim. Israrlar sonucu dayanamadım aldım. Huawei ye karşı bir ön yargım var bu yüzden iyi mi yaptım bilemiyorum. Sizce hangi marka daha ağır basar? Tercihiniz ne olurdu?

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
İkiside o fiyatta çöp cihazlar 2500 e note fe htc u11 2000 e mi6 var onlara bi bak

FurkanHD5

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Şimdi Note FE Gibi Bir Hataya Düşme Sakın Xiaomi Türkiye de Olsaydı Bende mi6 derdim lakin ithalatçı garantisi var o yüzden alma P20 Lite Al Pişman Olmazsın Bende Kullanıyorum Gönül Rahatlığıyla al A8 E Yönelme bile P20 Lite A8i ezer geçer yani

naruto13

Asistan
Reaksiyon puanı
29
Şimdi Note FE Gibi Bir Hataya Düşme Sakın Xiaomi Türkiye de Olsaydı Bende mi6 derdim lakin ithalatçı garantisi var o yüzden alma P20 Lite Al Pişman Olmazsın Bende Kullanıyorum Gönül Rahatlığıyla al A8 E Yönelme bile P20 Lite A8i ezer geçer yani

Aynen katılıyorum .huaweei feyi felan ezer .note 9 a ısı sogutmalı sistem koymuşlar bi cacık yaptığı yok .iphone xin hala ve hala performans sonuçları samsundan 9dan iyi .samsun not 5 para etmez a8 i düşünemiyorum bilr huawri gibi bi cihaz karsısında .yanıt yazıp kduranlara selan olsun .