Samsung galaxy a8 dual sim'e (a800I model adlı telefona) ne zaman 6.0 güncelleme gelecek?

Bu konuyu okuyanlar

yusuf ayaz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
arkadaşlar size sor samsung galaxy a8 dual sim adlı telefona ne zaman marshmallow güncellemesi gelicek bekliyorum telefonu aldım güzel ama marshmallow bi gelmedi diğer türüne yani tek hatlı türünr gelmiş bu marshmallow bu kadar uzun sürdüyse nougat heralde 2 sene sürer gelmesi orta ve orta üst segment telefonlara bu arada bu siteyi bu soru cevap sitesine ve çalışanlarına teşekkür ediyorum lütfen sorumu cevaplayın sinirden yoksa samsung'u basıcam samsung bana göre en iyi telefon şirketi dünyada ama bu güncellemede bi geçemedin öne lg gibi olsa keşke lg çok çabuk yapıyo her neyse benim dediğim marhmallow gelsin a8 5.1.1 androitte note 5 ten daha hızlı açılıyo galeri hariç ama telefon şarjda ısınıyo pili çok çsbuk bitiyo brn bile a3 2015 kullanan insandım bu kdar hızlı bitmiyodu güncellemeyle düzeltilsin lütfen .!?

Speedster

Müdavim
Reaksiyon puanı
319
Samsung'un paşa gönlüne kalmış. Ne zaman canı vermek isterse o zaman verir belki hiç vermez