Samsung galaxy a50

Bu konuyu okuyanlar

Gökdeniz Kuban

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Sizce a50 yi almalı mıyım. Ekrandan parmak izi okuyucusu yavaş ve kamerası biraz kötü gibi söyleniyor. Peki a 50 fiyatının aynısına o telefondan daha iyi bir telefon alınabilir mı ?Cevaplarsanız sevinirim...

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Sizce a50 yi almalı mıyım. Ekrandan parmak izi okuyucusu yavaş ve kamerası biraz kötü gibi söyleniyor. Peki a 50 fiyatının aynısına o telefondan daha iyi bir telefon alınabilir mı ?Cevaplarsanız sevinirim...

Parmak izini kaydederken biraz yavaş ama normalde ortalama performans sağlıyor. Kendim de almayı düşünüyorum. Yakın fiyatta olan Mate 20 Lite, RX17 Neo’ya kıyasla daha iyi bir cihaz.

Görkeem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,392
Güzel telefon fena değil fakat o kadar bütçem olsa A serisine bulaşmam , Gücünüz yetiyorsa biraz daha ekleyin S8 - S9 bakın derim hocam :) Başka marka önerim pek yok

Melih Beyefendi

Müdavim
Reaksiyon puanı
886
Hocam eğer kamera meraklısı değil iseniz A50 çok uygun. Pili de 400 mAh. Yeterli bence. Ama hocam su ve toz konusunda kötü biraz. İşlemci de 8 çekirdekli. Ama almaya değer mi? Değer bence.

Emre:)

Doçent
Reaksiyon puanı
403
Kamera orta ama parmak izi ağustos güncellemesinden sonra efsane oldu. Gerçekten süper hızlı oldu. Sorun olursa sorabilirsin gayet memnunum a50den.

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Güzel telefon fena değil fakat o kadar bütçem olsa A serisine bulaşmam , Gücünüz yetiyorsa biraz daha ekleyin S8 - S9 bakın derim hocam :) Başka marka önerim pek yok
Yeni A serisini bi denemeni tavsiye ederim, eski kazanımlarınla yaklaşma konuya :)

Görkeem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,392
Yeni A serisini bi denemeni tavsiye ederim, eski kazanımlarınla yaklaşma konuya :)

A serisi çevremde çok var kullanan F/P telefonu denenebilir fakat S serisi daha lider duruyor,ben çok fazla telefon değiştiririm incelerim, eski kazanım derken anlamadım :) A serisi en çok TR ülkesinde tuttu, Alman arkadaşlarım var A serisinden bir çok telefon yokmuş Almanyada ,A serisine kötü deniyorum demedim de zaten,S serisi amiral gemilerinin olduğu kategori zaten,o yüzden yazdım;)

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
A serisi çevremde çok var kullanan F/P telefonu denenebilir fakat S serisi daha lider duruyor,ben çok fazla telefon değiştiririm incelerim, eski kazanım derken anlamadım :) A serisi en çok TR ülkesinde tuttu, Alman arkadaşlarım var A serisinden bir çok telefon yokmuş Almanyada ,A serisine kötü deniyorum demedim de zaten,S serisi amiral gemilerinin olduğu kategori zaten,o yüzden yazdım;)
İki seride farklı segmnetde ürünler var tabikide S serisi daha iyi. En çok Türkiye'de tutulmadı her ülkede çok tutuldu A serisi. Samsung bizzat bu yılki satışların en büyük dilimini A serisinden sağladığını söyledi. Daha 2019 modelleri ilk çıktığında sadece Hindistan'da 5 milyon satış yapmış.
Almanya konusunda çok güldüm tabikide orda adam A almaz bi maaşa 2 S10 alıyor adamlar :)

Görkeem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,392
İki seride farklı segmnetde ürünler var tabikide S serisi daha iyi. En çok Türkiye'de tutulmadı her ülkede çok tutuldu A serisi. Samsung bizzat bu yılki satışların en büyük dilimini A serisinden sağladığını söyledi. Daha 2019 modelleri ilk çıktığında sadece Hindistan'da 5 milyon satış yapmış.
Almanya konusunda çok güldüm tabikide orda adam A almaz bi maaşa 2 S10 alıyor adamlar :)
Yok hocam Almanyada pek A serisi yokmuş onu dedim

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Neredeyse her ülkede tutuyor. Çoğunlukla amiral gemisi telefonları test eden bir kanal olan JerryRigEverything bile orta segment olduğu halde A50’ye inceleme yaptı. Nedeni: Uluslararası pazarda tutulması. Her pazarda model satışları farklı olabiliyor. Almanya’da daha çok S serisi ve İphone’lar kullanılıyor.