Bu konuyu okuyanlar

Rint

Profesör
Reaksiyon puanı
360
Arkadaşlar merhaba, 5 senedir iphone 6 kullanıyordum yaşadığım pil rezaletinden sonra ve applenin saçma güncelleme politilasını gördükten sonra marka değişikliğe gitmeye karar verdim.

Bununla birlikte; bir senedir kullandığım samsung watch 46mm aldım. Mi band 4 kullanıyordum, epey süre sonunda verimlo bir şekilde saat kullanabileceğimi düşündüm ve akıllı saat bakmaya karar verdim. İphone kullandığımdan apple watch almayı düşündüm ancak dediğim gibi apple ile gönül bağım kopmuştu zaten neyse samsunga karar kıldım sebebi iphone ile de kullanabilmemdi frontier ile watch arasında kaldım ve etkili olan pil süresi olunca samsung watch karar kıldım ve 1800 TL 2018 kasım n11'in 11.11 kampanyasından aldım.

images-3.jpeg

Sonrasında iphone 6 günde 3 veya 4 defa şarj etmemden dolayı yeni bir telefon arayışına girdim ve note 9'za karar kıldım ancak o süreçte (araştırma süreci) uzayınca s10 serisi tanıtıldı ve tabi dikkatimi çekti yaklaşık 1 ay kadar telefon ile ilgili videoları izledim ve başarılı bir seri çıkmıştı ancak fiyatlar hayli yükselmiş durumdaydı ve bu düşündürüyor gerçekten :) neyse avm gittiğimde her zaman kesinlikle tekno mağazalara uğrarım ve media marktta gezinirken samsung personeli s10 kampanyası var diyince dinledim ve benim elde kalacak diye korktuğum (Daha önce pil sorunu yüzünden garantisinin bitmesine 2 hafta kala değişim ile yeni bir iphone gelmişti) iphone 6 1900 TL sayıp indirim yapacaklarını duyunca ve kalan tutarında faizsiz 6 taksit ile alabileceğimi öğrenince hemen almaya karar verdim. 5.700 TL

samsung-galaxy-s10-plus-8gb-128gb-white.jpg

Gel zaman git zaman öyle internette dolanırken kablosuz şarj olayını araştırmaya başladım beni buna iten şey ise gece yatmadan telefonumu baş ucuma komidinin üzerine şarja bırakırım gece bir mesaj geldiğinde veya yatmadan yatakta biraz nette takıldıktan sonra telefonu şarja takacam diye uğraşmak. Karanlıkta şarja takmak mesele :) hem saat hem telefonu şarj edecek bir cihaz bulunca hemen aldım. 376 TL

20190727_120709.jpg

İşim gereği sürekli telefon ile görüşmesi yapan birisiyim ve kablosuz kulaklık arayışına girdim ve öncesinde kulak içi kulaklık yeterli olacağını düşündüm ve buna istinaden Qcy marka kulaklık aldım. Ancak sürekli kullanımda maalesef yeterli olmadı ve yeni bir arayışa girdim ve samsung u level aldım. Çok olumlu yorumlarda vardı olumsuz yorumlarda vardı ama aldım. Sonuç olarak f/p ürünü diyebilirim. 180 TL

images-5.jpeg

Geçen malumunuz şahane cuma, kara cuma, muhteşem cuma günü vardı tabi ben çok fiyat takip ettiğim ürün olduğu için açıkçası bu günlerin yalan dolan olduğunu çokça tespit ettim ancak yine de merak ettiğim dolaşıyordum sitelerde... Eşimin istediği ürünlere bakıyordum ve trendtyolun 100 TLlik hediye çekinin olduğunu gördüm ve normal alacak ürünleri alıp ekstra samsungun kablosuz 10.000 mah powerbank aldım. 169 TL civarındaydı hediye çeki ile 69 TL gelmiş oldu.

1_org_zoom.jpg

Sonuç olarak samsung eko sistemi tüm hızı ile devam ediyor... Şunu söyleyebilirim ki samsung bu konuda çok pahalı ürünler üretmiyor sadece telefonlar almış başını gidiyor ancak uzun süreli kullanımda bunların kendini amorti edeceğini düşünüyorum. Kullandığım ürünler hakkında sorusu olan varsa seve seve cevaplarım.

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,994
5700 TL yüksek bir rakam olsa da S10+ için çok iyi. Hayırlı olsun şimdiden tüm ürünleriniz. İleride uzun kullanım testlerini de bizlerle paylaşırsabilirseniz alacak kişiler daha iyi bilgi edinmiş olur :)

grbzz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,768
Ben o fiyata S10 almıştım çok iyi denk gelmiş, hayırlı olsun. iPhone 6'dan sonra S10+ deneyimi tarifsizdir :)
Bu arada power bank hızlı şarjı destekliyor mu ve kaç kez şarj edebiliyor cihazı ?

Rint

Profesör
Reaksiyon puanı
360
Ben o fiyata S10 almıştım çok iyi denk gelmiş, hayırlı olsun. iPhone 6'dan sonra S10+ deneyimi tarifsizdir :)
Bu arada power bank hızlı şarjı destekliyor mu ve kaç kez şarj edebiliyor cihazı ?
Daha çok yeni, kaç defa şarj ettiğini test etmedim ancak hızlı şarj var. Süre olarak onuda test etmedim. Ürünleri kullandıkça deneyimlerimi buraya yazarım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Daha çok yeni, kaç defa şarj ettiğini test etmedim ancak hızlı şarj var. Süre olarak onuda test etmedim. Ürünleri kullandıkça deneyimlerimi buraya yazarım

Rint

Profesör
Reaksiyon puanı
360
Buds+.jpg

Ailenin yeni üyesi yolda :)

Yaklaşık bir yıldır QCY T1C kulak içi kulaklığını kullanıyorum, sürekli kullanım yapmamdan dolayı kalite arttırmaya karar verdim ve samsung eko sistemine buds+ ekledim. Gittigidiyor 50 tl indirim kampanyası ile 849 TL aldım. Gök mavisi rengini sipariş ettim. İnceleme videoların da buds göre geliştirildiğini gözlemledim.

Rint

Profesör
Reaksiyon puanı
360
1606284053048.png

Ailenin yeni üyesi yolda :)

İlk tablet deneyimim olacak, içerik takibi ve eğitimlerimden dolayı tablet denemeye karar verdim hepsiburada üzerinden indirim günlerinde 6.600 TL aldım. Ürün kılıf ve çantası Türkiye'de hem pahalı hemde çok seçenek olmadığından onların siparişini de ali expres üzerinden verdim.

1606284376927.png

Taşıma için çanta, 26$ dan 15$ düşmüştü. Linki buraya bıraktım.

1606284457149.png

Kılıf 26$ dan 18$ düşmüştü. Linki buraya bıraktım.