Samsung Egonuzu Okşayacak

Bu konuyu okuyanlar

Alengirli

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
Samsung'un lüks sınıfa hitap eden yeni cep telefonu S9402 Ego, çift SIM kart teknolojisinin yanı sıra bilim kurgu filmlerinden tanıdık özellikler barındırıyor.

Çift SIM kartlı cep telefonları liginin artık lüks sınıf bir oyuncusu da var: Samsung S9402 Ego. 1,200 Euro etikete sahip olması beklenen cihazın en önemli özelliği,  yeni bir metal alaşım sayesinde titanyumdan üç kat dayanıklı ve 1,6 kat daha esnek bir gövdeye sahip olması. Elbette bir cep telefonu için adını taşıdığı gibi ego doyurmaktan başka işe yaramayacak olan bu ölçüdeki dayanıklılığın yanı sıra, 2 inç OLED ekran, 5 MP kamera, FM radyo, 1 GB hafıza, Bluetooth 2.0 ve USB bağlantısı gibi yetenekleri de bulunan Samsung Ego, fiyatına rağmen 3G veya WiFi desteklemiyor.
samsung_ego1229203116.jpg
:: Cep telefonunda dayanıklılık gerçekten önemli mi?

Bilgi İçin : Samsung Mobile
Yazan: Erhan Kahraman
SDN - http://shiftdelete.net

Elbruz46

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
cep telefonunda dayanıklılık eğer çalışma ortamlarınız dayanıklılık gerektiriyorsa önemlidir...

keanureeves

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Siemens-M65.jpg
siemens_m65_phone_images.jpg

Dayanıklılık diyorsanız bu telefonu bir yıl kullandım 3. kattan düstü hicbirsey yok

Sonraları canım sıkılınca arkadasların kafasına atıyordum telefonu harika bir telefondu teknolojiye yenik düstü

gkhnksgl

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Siemens-M65.jpg

Dayanıklılık diyorsanız bu telefonu bir yıl kullandım 3. kattan düstü hicbirsey yok

Sonraları canım sıkılınca arkadasların kafasına atıyordum telefonu harika bir telefondu teknolojiye yenik düstü

Daha yeni çıkmış telefon , bir yıl nasıl kullandın da 3. katdan düşünce ve arkadaşlarına fırlattığın da hiçbirşey olmuyor? :)

Çift hatlı olması ve görüntüsü güzel ama benim için dayanıklılık o kadarda önemli değil sonuçta cebimde duruyor bir yere fırlatmıyorum :) Fiyatda baya pahalıymış:(

Bilgi için teşekkürler

keanureeves

Asistan
Reaksiyon puanı
1
m65.jpg
Daha yeni çıkmış telefon , bir yıl nasıl kullandın da 3. katdan düşünce ve arkadaşlarına fırlattığın da hiçbirşey olmuyor? :)

Çift hatlı olması ve görüntüsü güzel ama benim için dayanıklılık o kadarda önemli değil sonuçta cebimde duruyor bir yere fırlatmıyorum :) Fiyatda baya pahalıymış:(

Bilgi için teşekkürler
telefonun sekli resimdeki gibidir az önce yükledigim resme link kırık diyor simdi benim kastettigim telefon siemens m65 bilen bilir

lovemeorhateme

Asistan
Reaksiyon puanı
2
dayanıklılık deyince nokia 5110 dısındakileri kabullenemiorum nedense :D

keanureeves

Asistan
Reaksiyon puanı
1
siemens m65 gibi dayanıklısını görmedim bisiklete bir aparat yardımıyla takıp kilometre sayacı bile yapabiliyordum.

gkhnksgl

Asistan
Reaksiyon puanı
0
m65.jpg

telefonun sekli resimdeki gibidir az önce yükledigim resme link kırık diyor simdi benim kastettigim telefon siemens m65 bilen bilir

Ben resim çıkmadığı için linki farketmemişim geyik yapıyosun sandığım için bende öle bir cevap verdim kusra bakma ;) m65ide bilirim benim kafamada atılmıştı:)

Alesstyle

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Çok dayanıklı yapıyosun ama wifi desteği yok ne anladım ben bu özenden :)