Samsung Duos telefonlar

Bu konuyu okuyanlar

ozvardar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Afedersiniz, Samsung S8+ duos almayı düşünüyorum, tavsiye eder misiniz?

-çift hattı aynı anda kullanılabiliyor mu? kesilme yada kapanma olmadan?
-hiç kullanan arkadaş var mı aranızda?

*-duos kullanan kişilerden direk yorumlarda gelirse sevinirim..

CheriouR

Doçent
Reaksiyon puanı
213
s8+'ın çift hatlısını bilmiyorum deneyimlemedim.Lakin genel olarak çift hatlı samsung cihazlarda bir sorun yok. hani performans sıkıntısı yaşarmıyım falan diye düşünme. iki hattıda takıp kullanabiliyorsun. işte örneğin sım1 arandıgında hangi zil sesi bildirim sesi sım 2 de hangileri çalsın ayarlayabiliyorsun dilersen rehberleri birleştirebiliyorsun işte dilersen sım1 sım2 değilde bunları isimlendirebiliyorsun. işte mesela babama aldık çift hatlı samsung j7'idi sanırım. sım1'e iş hattını takıp İş yazdım.sım2 ye kişisel hattını takıp kişisel yazdım. iş konusunda 2 hat kullanman gerekiyorsa çok avantajlı bir durum bu çift hatlı telefonlar.2 telefon taşımak yerine tek telefonda hem iş belgelerini hemde kişisel fotolarını saklayabiliyorsun. ha şöyle birşey var pil konumunda şarjın bittiğinde iki hattındada ulaşılamaz oluyorsun. iki ayrı telefonun oldugunda biri hala açık oluyor yada şarjı biten hattın daha öenmliyse onu diğer telefona takabiliyosun ama gunumuz teknolojisinde zaten iş ön planlı düşünürsen zaten power bank kullanmalısın. genel olarak çift hatlı telefonlar güvenilirdir telefonun kamerasını performansını etkilemez. iki hattıda aktif bir şekilde kullanabilirsin.bir görüşme yaparken bir telefon geldiğinde zaten biliyosun uyarı sesi veriyor seni biri daha arıyor diye görüşme esnasında bu yine geçerli bir durum. birbirine yönlendirmeli yapıyor hatları. internet olarak hangi sim kartın interneti kullanmak istiyosan mobil veriyi ayarlayabiliyorsun işte iş hattının interneti kullan mobil veriye girip seçim yapabiliyorsun. yuzde 90 s8+da da bunlar aynıdır belki daha gelişmiş özelliklere bile sahip olabilir. belki biraz 2 hat oldugundan pili daha fazla tüketebilir ama bu tuketim gözle görülür bir fark olmaz. s8+duos al geç bütçe yeterliyse. iş bazlı çift hatlı cihaz alıyorsanız ben kaliteli bir power bank almanızıda tavsiye ederim.