Samsung C9 Açılmama Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

onurblackeye

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar selam

Telefnuma cocuklarin balonnyapmak icin kullandigi sivi dokuldu icine kacmis.

Once aciliyordu sonra kapandi. icini actim temizledim filan. Simdi sadece sarja takinca recovery booting yazip kapanip android sayfasinda erasing yazip tekrar reset atiyor ayni islemler devam ettiriyor.
Telefon kapaliyken tuslar calismiyor

ayrıca download menüye tus kombinasyonları ile girmeyi deniyorum önce donwload mod zararlıdır dikkatli olun diyor sonra yukarı basıyorum
download menü sayıyor bilgileri yazıyor sonra da tekrar reset atıyor.
bir defa download menüye girdi ben de odin kullanarak stock rom yükledim
odin de herşey tamam pass deyip yeşil yandı sonra tekrar reboot yaptı
ancak yine en başa döndüm
sürekli c9 pro başlangıçta üstte recovery booting yazıyor kapanıp tekrar aynısını yapıyor

isteyen whatsupp tan telefonun durumunun videosunu da atarım
nasıl çözerim bu sorunu

Frosa

Profesör
Reaksiyon puanı
1,414
  • Yeni bir konu açarken başlıkların konuya uygun ve açıklayıcı olması şarttır. "Yardım", "İmdat", "Acil" gibi başlıklar yerine daha anlamlı başlıklar seçilmelidir.
  • Başlık ve mesaj içeriği Türkçe yazım kurallarına uygun olmalıdır. Başlıklar büyük harfle başlamalıdır ve mesaj içeriğinin tamamı büyük ya da küçük harf olmamalıdır. "Örnek Başlık" ya da "Örnek başlık" şeklinde yazılabilir.
Açmış olduğunuz konu, forumumuzun belirttiğim 2 kuralına uymadığından kilitlenmesi için rapor edilmiştir. Daha açıklayıcı ve özgün, ve konu ile alakalı başlık seçip, yeni konu açınız.

İyi Forumlar...