Samsung C7 hat üzerinden görüntülü görüşme yapmanın imkanı var mıdır?

Bu konuyu okuyanlar

cyperin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Değerli Arkadaşlar merhaba;
Samsung C7 ile hattınızda bulunan dakikalarınız üzerinde görüntülü konuşma yok fakat diğer samsung cihazların pek çoğunda bu bulunmakta, Görüntülü konuşma özelliğini aktifleştirecek bir uygulama vs mümkün müdür. İnternet üzerinden değil hattaki dakikalarım üzerinden görüşmek istiyorum. Bu konuda Samsung Türkiye destek vermedi. Bilgisi olan paylaşırsa sevinirim. hem benim hemde bu tür telefon kullanan herkes için faydalı olacaktır.
Saygılarımla.

mrtglr55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Değerli Arkadaşlar merhaba;
Samsung C7 ile hattınızda bulunan dakikalarınız üzerinde görüntülü konuşma yok fakat diğer samsung cihazların pek çoğunda bu bulunmakta, Görüntülü konuşma özelliğini aktifleştirecek bir uygulama vs mümkün müdür. İnternet üzerinden değil hattaki dakikalarım üzerinden görüşmek istiyorum. Bu konuda Samsung Türkiye destek vermedi. Bilgisi olan paylaşırsa sevinirim. hem benim hemde bu tür telefon kullanan herkes için faydalı olacaktır.
Saygılarımla.
kardeşim yeni cihazların cpğunda şebeke üzerinden görüntülü konusma yok zaten çok nadir cihazlarda var sende olsa emin ol aradıgın kişide olmaz takılmamak lazım bence:)

cyperin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bu konuda bilgisi olan android teknolojisinden anlayan arkadaş yok mudur? telefonda bu özelliği kullanmak istiyorum İnternet paketim yeterli değil dakikalarım çok ve bunu kullanmak istiyorum.

nurettinakrep

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
kardeşim telefonun distiribütör garantili olduğu için görüntülü görüşme yapamazsın,ROM unu değiştirmen lazım. Birleşik arap emirlikleri romunu sam mobileden indirip odin aracılığı ile telefonuna kurduğun zaman görüntülü görüşme aktif olacaktır.

cyperin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
distiribütör garantisi çok önemli değil galiba bilerek aldım gerçi her şeye bahane buluyorlarmış, ben bu ROM'u yüklediğimde garanti dışı kalıyor değil mi? Yada önerirmisiniz veya başka hiç yolu yok mu bu özelliği yüklemenin.

cyperin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ben sammobil'e üye oldum baktım ülke olarak çin ve hong kong var bu Birleşik arap emirliklerinin room'u var da ben mi bulamıyorum yoksa sitede bulunmamaktamıdır veya bu iki room'dan birini yüklesem hat üzerinden görüntülü konuşma aktif olabilir mi bilgili olan hocalarım yardım edebilir mi?

cyperin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ben sammobil'e üye oldum baktım ülke olarak çin ve hong kong var bu Birleşik arap emirliklerinin room'u var da ben mi bulamıyorum yoksa sitede bulunmamaktamıdır veya bu iki room'dan birini yüklesem hat üzerinden görüntülü konuşma aktif olabilir mi bilgili olan hocalarım yardım edebilir mi?
--- Gönderi Güncellendi ---

zrncn_1703

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
--- Gönderi Güncellendi ---

sam mobilede sadece ıkı ulkenın var bende hong kond yukledım maalesef 3g olmadı yine