Samsung Bixby nedir? Nasıl kullanılır?

Bu konuyu okuyanlar

Doğukan S

Doçent
Reaksiyon puanı
266
Arkadaşlar Samsung'un canlı destek ekibine sorumu yönelttim. Bixby'nin bir yazılım değil, donanım olduğunu bu yüzden sonradan eklenemeyeceğini söylediler. Açıkçası bir mantığı yok. Çünkü: Bixby Galaxy S7'ye kurdular. Hatta internette bir sürü videosu var.

Son düzenleme:
M

Murat Burç

SDN Okuru
O
Arkadaşlar Samsung'un canlı destek ekibine sorumu yönelttim. Bixby'nin bir yazılım değil, donanım olduğunu bu yüzden sonradan eklenemeyeceğini söylediler. Açıkçası bir mantığı yok. Çünkü: Bixby Galaxy S7'ye kurdular. Hatta internette bir sürü videosu var.
Fasa fiso
Samsung kendisi açıkladı bixby eski modellere gelecek dedi
Koredeki A7'de on yüklü olarak cıktı
Bixby desteği hangi cihazlara gelecek? - Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net
Galaxy Note FE'ye ne zaman Bixby geldiki?
Note FE piyasaya sürülürken Bixby vardı içinde

Doğukan S

Doçent
Reaksiyon puanı
266
Açıkçası geleceğini düşünüyorum. Gelmesi de gerekiyor zaten doğrusu bu.

zfr.akar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
s9+ aldım ve açıkçası sadece bu olay yüzünden çok pişmanım (bixby) aslında alırken biraz kararsız kaldım ipone ile arasında gidip geldim sonra dedim ki elin amerikalısına param gideceğine koreye doslerımıza gitsin dedim 6,200 tl ıvır zıvır ödeme yaptım meğer DOST kazığı buymuş öğrendim alırken de 9 ağustosta güncelleme ile note 9 ile birlikte türkçe sürüm gelecek dediler yalan oldu

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
s9+ aldım ve açıkçası sadece bu olay yüzünden çok pişmanım (bixby) aslında alırken biraz kararsız kaldım ipone ile arasında gidip geldim sonra dedim ki elin amerikalısına param gideceğine koreye doslerımıza gitsin dedim 6,200 tl ıvır zıvır ödeme yaptım meğer DOST kazığı buymuş öğrendim alırken de 9 ağustosta güncelleme ile note 9 ile birlikte türkçe sürüm gelecek dediler yalan oldu
sırf bixby için o telefondan vazgeçilmez......

Kerem KÖYLÜ

Asistan
Reaksiyon puanı
61
S9+ yani o kötü bir telefon değil sırf bixby için çöpe atılmaz kamerasını kullana bilirsin

Son mesajlar