Samsung Ace Alıcam Son Önerileriniz

Bu konuyu okuyanlar

TyfnCTN

Asistan
Reaksiyon puanı
0
webmasterlik yapıyorum yarın beklediğim maaş günüm "samsung galaxy ace" marka modelli telefon alıcam son olarak fikirleriniz varmı sizden kıymetli görüş önerilerinizi bekliyorum

Bütçem (max 650)

mustang

Müdavim
Reaksiyon puanı
34
Biraz daha bekle Huawei Honor al derim.:)

giresunlu_28

Asistan
Reaksiyon puanı
0
hiç beleme ben al derim galaxy ace arkadaş aldı daha doğrusu ben aldırdım arkadaşa tek kelimeyle süper ne de olsa samsung (gerçi ben sony ericsson xperia ray aldım ama ) sen bence kaçırma o telefonu

turgutreisfb

Müdavim
Reaksiyon puanı
37
Biraz daha butce ayirip baska bir cihaz alabilirsin bence acede birkac uygulama fln acinca telefon bariz yavasliyor ama mali olarak gucum buna yetiyor diyorsan fena telefon degil hem gorunumu flnda guzel

nevuser

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
bütçen buna yetiyorsa al bence kardeş bende araştırıyorum herkesten güzel yorumlar almış seninde hoşuna gittiyse al derim bende :)

mustang Müdür Söyledigin telefonun fiyatı ne akdar olur piyasaya çıkarsa ? bu yazın almayı düşünüyorum bende birtane akıllı telefonda x5 alcaktım piyasada yok sanırım :(

TyfnCTN

Asistan
Reaksiyon puanı
0
evet bütçe söz konusu yoksa galaxy SII almak isterdim tabi :D

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
Açıkcası huwai gerçekten ideal bir telefon şuan piyasada yoktu ama geçen bir sitede aktif olarak satıştaydı düşürebilirsen almanı tavsiye ederim.