Samsung Account İşleme Hatası Problemi

Bu konuyu okuyanlar

erdemparcay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhaba.Samsung Galaxy Grand Neo cihazımda Samsung hesabımı kaldırıp tekrar oturum açmak istediğimde email adresimi ve şifremi yazdıktan sonra oturum açılıyor diye yazıyor ve arkasından işleme hatası diyor.Yeni hesap açayım dedim yine aynı problemle karşılaştım.Bir türlü tekrar oturum açamadım Samsung hesabında.Bu kadar yıldır kullanıyorum ve ilk defa böyle bir hatayla karşılaştım.Bu durum beni çıldırttı.Belirtmiş olduğum gibi yeni oturum açmaya çalıştığımda da durum aynı.Samsung firmasına mail attım.Cevap olarak şifrenizi sıfırlayın ya da yeni oturum açmayı deneyin diye yazdılar.Zaten ben bunların hepsini yaptım.Sebebini anlayamadım bir türlü.Yardımcı olursanız memnun olurum.

kmurat

Dekan
Reaksiyon puanı
3,711
Sim kartı değiştirip dene. Veya telefonu değiştirip dene.

amazoom

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
bendeki telefondada aynı sorun s9 da ve telefon çift simli olduğu için ilk açtığım şebekeyi kapatıp diğer 2.sim i kullandım ama gene aynı hata işleme hatası kafası yiyeceğim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

ben bu telefonu 2.el almıştım oda kendi mailini kaldırıp benim kini girmişti sanıyorum veya öyle sandım acaba onun hesabı ilemi giriş yapmam lazımki..?

alp5834

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Wifiyi kapatip mobil veriye gecerek sorunu cozdum googleda aratigimda cozum yoktu bu sayfada geliyor lazim olan olur burda dursun cevap mobil veri acin 2dk giris yapinca wifi le devam edebilirsiniz bende ise yaradi