Samsung A8/Plus (2018) Vs Apple Iphone 7

Bu konuyu okuyanlar

EmreAyaz12

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu hafta telefon almaya gidicem , başlıkta belirtmiş olduğum 2 telefonda kararsız kaldım fikirlerinizi bekliyorum

M

Murat Burç

SDN Okuru
Sen gerçekten kasiniyorsun.
O fiyata XZ Premium var S7 Edge var ne bileyim var da var. İthalatçı dünyası da dolu

EmreAyaz12

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ithalatçı garantili düşünmüyorum sony nin tasarımından nefret ediyorum

EmreAyaz12

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
zorlasam s8 veya iphone 8 alabilirim fakat gereksiz

bugrahanmtl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
kardeşim yanlış anlama ama bu ikisin fiyatı da 3000 tl neredeyse.Yani biraz daha çıkabiliyorsan mate 10 pro öneririm, 3100 tl cıvarında ithalatçı garantili telefonları satılıyor. Yani aslında birde note 8 var işin ucunda ,bu cihazda ithalatçı garantili olarak 3200 tl civarlarında alınabilir. Apple kesinlikle önermem,çünkü apple'ın kullanıcılarına kasti var galiba, annemin 6 plus'ı 2 ayda üç sorun çıkardı.Beğenmeyi unutmayın..

---- Mesajlar birleştirildi ----

ama yinede mate 10 pro seçerim. Çünkü işlemci dışı bir yapay zeka söz konusu telefonda. İkinci kamerasının monochrome oluşu bölgesel renklendirme ve siyah beyaz çekimlerde harika işler çıkarıyor.

---- Mesajlar birleştirildi ----

ithalatçı garantili düşünmüyorum sony nin tasarımından nefret ediyorum
kardeşim ithalatçı garantiden aldığın telefondan sıkıntı çıkmaz. Yeterki türkiyede alacağın telefonun teknik servisi olsun ve de namıdeğer huaweinin telefonlarını 40 dakikada tamir ettiğini bir ben bilmiyorum sanırsam :)

Son düzenleme:

TeknoBoss32

Müdavim
Reaksiyon puanı
494
iphone'nun tasarımını beğenip sony'nin tasarsımından nasıl nefret edilir anlamıyorum.neyse.iphone 7 gerek hız,gerek kamera olarak daha iyi az üstüne s8 var.zorlamaya değer bu arada

Bareth Gale

Müdavim
Reaksiyon puanı
300
S8 al alamıyorsan ikisi arasında iPhone 7 tabii ki de.

EmreAyaz12

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yarin almaya gidicem zaten 1. Onceligim s8 olucak fakat ailem iphone almami istiyo iphone un o küt tasarimini da begenmiyorum zaten

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,300
Eğer performansı çok önemsemiyorsan Galaxy A8 Plus alabilir önemsiyorsan İPhone 7 daha uygun olacaktır.