Samsung A8 çok mu kötü

Bu konuyu okuyanlar

Noone

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Bir gafletle, bir saflıkla tezgahtar beylere uyup A8 aldım. (Araştırmadım evet öncesinde neden yaptım bilmiyorum:( ) Eve geldiğimde ise bir tane olumlu yorum göremedim telefon hakkında sonra gece uyumadım sabahın köründe de işe gittim. 2600 fiyatı. A8i övecek yorum yapacak birileri var mı ? Çok mu kötü cidden :(

AMC

Müdavim
Reaksiyon puanı
762
Hangi modelini aldin bence guzel cihazlar insanlarin fikri degil kendin begendiysen problem yok zaten.

Defnen

Asistan
Reaksiyon puanı
26
Hiç kötü değil. Çok iyi fotoğraf çekiyor. 1.7 diyafram kaç tane telde var ki. Ois yok ama eis var. Amiral gemilerinde olmayan ip68 sertifikası var. Ekran gövde oranı çok iyi. Tasarımı güzel. Sar değeri çin malları gibi yüksek değil. Bazı amiral gemilerinde mesajlar uygulamaya girilmeden görünmüyor gibi şikayetler varken a8 de always on display özelliği var. Radyosu ve 3.5 ses çıkışı var. Garantisi var basınız agrimaz. Daha ne olsun. Almışsıniz güle güle kullanın içiniz rahat olsun.

Noone

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Hangi modelini aldin bence guzel cihazlar insanlarin fikri degil kendin begendiysen problem yok zaten.
A8 2018 i aldım ben. plus ı 200 tl daha fazlaydı. görünüş olarak ve ön kamera olarak hoşuma gitti. Ama eve geldiğimde arka kamerayı pek beğenmedim bir yorumlara bakayım dedim. fiyatın abartı olduğu çöp olduğu yazıyordu bayağı moralim bozuldu. Sony xz1 alacaktım 200 daha vereyim samsung olsun dedim başım ağrımasın daha çok uykularım kaçtı :D

---- Mesajlar birleştirildi ----

Hiç kötü değil. Çok iyi fotoğraf çekiyor. 1.7 diyafram kaç tane telde var ki. Ois yok ama eis var. Amiral gemilerinde olmayan ip68 sertifikası var. Ekran gövde oranı çok iyi. Tasarımı güzel. Sar değeri çin malları gibi yüksek değil. Bazı amiral gemilerinde mesajlar uygulamaya girilmeden görünmüyor gibi şikayetler varken a8 de always on display özelliği var. Radyosu ve 3.5 ses çıkışı var. Garantisi var basınız agrimaz. Daha ne olsun. Almışsıniz güle güle kullanın içiniz rahat olsun.
Teşekkür ederim. Çok olumsuz yorum görünce daha ilk günden telefona karşı bir nefret oluştu bende.

Son düzenleme:

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Bir gafletle, bir saflıkla tezgahtar beylere uyup A8 aldım. (Araştırmadım evet öncesinde neden yaptım bilmiyorum:( ) Eve geldiğimde ise bir tane olumlu yorum göremedim telefon hakkında sonra gece uyumadım sabahın köründe de işe gittim. 2600 fiyatı. A8i övecek yorum yapacak birileri var mı ? Çok mu kötü cidden :(
Maalesef fiyatına göre kötü diyebilirim.

Defnen

Asistan
Reaksiyon puanı
26
Fiyatına göre hangi telefon iyi ki bi ton vergi ödüyoruz bütün telleri pahalli alıyoruz. Biraz daha ucuz olsa elbette iyi olurdu ama öyle nefret edilecek kadar kötü değil. Sonuçta 2018 de çıkmış güncel bir telefon. Arkadaşım üzülmeyin orta üst segment bir tel almışsiniz. Orta seviyeler bile 1500 2000. Güle güle kullanin.

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Yani 2600 tl verilir mi bilmem ama yine de iyi bir cihaz bence, hayırlı olsun. A serisinin tek parasını hak eden telefonu bence a8.

FurkanT.

Müdavim
Reaksiyon puanı
340
Fiyatına göre gerçekten kötü. Haketmiyor diyebiliriz.
Ayrıca diyaframın f1.7 olması o kamerayı iyi yapmaz. Veya cift kamera olması. Ben bunları pazarlama siyaseti olarak nitelendiriyorum.

Noone

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
İkisi başka bir cihaz söz konusu A8 olduğu için ederi 1800TL civarıdır. 2600'ye A8'den çok üstün cihaz var.
hayır meraktan soruyorum değiştirme şansımı deneyip 600 daha verip iphone 7 almak istiyordum sonra vazgeçtim o yüzden.

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
İkisi başka bir cihaz söz konusu A8 olduğu için ederi 1800TL civarıdır. 2600'ye A8'den çok üstün cihaz var.
S7 edge çok daha eski bir cihaz a8 2018 e göre ama hala 2200 tllere satılıyor bu durumda bence a8 1800 tlden daha fazla eder.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
hayır meraktan soruyorum değiştirme şansımı deneyip 600 daha verip iphone 7 almak istiyordum sonra vazgeçtim o yüzden.
2500TL'ye Snapdragon 835 işlemci platformlu OnePlus 5T, Nokia 8, Xiaomi mi 6 ve Sony XZ1 varken neden İphone 7? Hemde saydığım bu telefonlara göre daha düşük özelliklere sahip olmasına rağmen.

Noone

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
2500TL'ye Snapdragon 835 işlemci platformlu OnePlus 5T, Nokia 8, Xiaomi mi 6 ve Sony XZ1 varken neden İphone 7? Hemde saydığım bu telefonlara göre daha düşük özelliklere sahip olmasına rağmen.
Iphone meraklılarının önermesi yüzünden :) bir de arkadaşım zaten bu kadar bilgim olsa gelip burada sormamış fiyat performans en iyi telefonu almış olurdum. Sony xz1 alacakken gitmiş A8 almışım içim gidiyor zaten :) hem de sony daha uygunken

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Iphone meraklılarının önermesi yüzünden :) bir de arkadaşım zaten bu kadar bilgim olsa gelip burada sormamış fiyat performans en iyi telefonu almış olurdum. Sony xz1 alacakken gitmiş A8 almışım içim gidiyor zaten :) hem de sony daha uygunken
Siz onları aldırmayın. Kutu içeriğinden doğru düzgün kulaklık ve hızlı şarj ve adaptör çıkmayan kamerası günümüzdekilerine göre geride olan. Cihazı önermenin bir manası yok.

Asim Samet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Hayrını gör gönülsüz olma

Defnen

Asistan
Reaksiyon puanı
26
Xz1 o kasa ile isterse uçarak foto çeksin yine almam. iPhone hakkında bilgim yok. Android tercihim. Nokia 8 kamerası kötü mağazalarda 3000 TL satılıyor. İthalatçı garantili tel alicaksa xaomi op5t almam. Her tel önerisine yüksek sar değerli op5t yazılması da ayrı bir gariplik. S7 2 yıllık bir tel. Artık helvasını kavurabiliriz. Amiral gemisi diye de güncel olmayan bir tel alınmaz. 1800tl ye ip68 sertifikalı garantili 1.7 diyaframli 2018de çıkan tel varsa bana yazın hemen alicam.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Xz1 o kasa ile isterse uçarak foto çeksin yine almam. iPhone hakkında bilgim yok. Android tercihim. Nokia 8 kamerası kötü mağazalarda 3000 TL satılıyor. İthalatçı garantili tel alicaksa xaomi op5t almam. Her tel önerisine yüksek sar değerli op5t yazılması da ayrı bir gariplik. S7 2 yıllık bir tel. Artık helvasını kavurabiliriz. Amiral gemisi diye de güncel olmayan bir tel alınmaz. 1800tl ye ip68 sertifikalı garantili 1.7 diyaframli 2018de çıkan tel varsa bana yazın hemen alicam.
Nokia 8'in kamerası neye göre kötüymüş? OnePlus 5T'nin sar baş değerinin kimseye zararı yok.

Defnen

Asistan
Reaksiyon puanı
26
Nokia 8in kamerası aynı kategoriye konulan amiral gemilerinde göre kötü. 3000 TL verdikten sonra s8 alınır. yabancilarin incelemelerini de izledim kamera performansi zayıf. sar baş değerinin kimseye değil kullanana zararı var. :)

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Nokia 8in kamerası aynı kategoriye konulan amiral gemilerinde göre kötü. 3000 TL verdikten sonra s8 alınır. yabancilarin incelemelerini de izledim kamera performansi zayıf. sar baş değerinin kimseye değil kullanana zararı var. :)
2200TL'ye TR garantili hepsiburada'da bulunabiliyor. :)
Senin fikrine bakarsak her telefon aşırı zararlı olmuş oluyor. Sar baş değerinin biraz az veya biraz yüksek olması hayat kurtarmıyor.
Bu tamamen senin kullanımına bağlı bir durum.

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Bildiğim kadar sınır 2 bilmemne ama op5t ninki 1.6 veya 1,4 gibi bir şey, zararı olacağını sanmam. Emin ol hayatının her yerinde radyasyon var zaten.

Defnen

Asistan
Reaksiyon puanı
26
ABD sınırı 1.6. A8 de 0.3 diğerinde 1.7. ucuza tel kullanıcam diye radyasyonla yaşıyorsunuz.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
ABD sınırı 1.6. A8 de 0.3 diğerinde 1.7. ucuza tel kullanıcam diye radyasyonla yaşıyorsunuz.
Normal gündelik kullanımda sırf sar baş değeri yüzünden rahatsızlanıp hastanelik olan bir kullanıcı gösterirmisin?

Defnen

Asistan
Reaksiyon puanı
26
Her yerde var diye üstüne bir de biz mi ekleyelim. Evet her yerde var mümkün olduğunca azaltmakta da fayda var. Seçebilme imkanım varken niye yüksek olanı seçim. Mümkün olduğunca zararlı olanı azaltmakta fayda var.

Normal gündelik kullanımda sırf sar baş değeri yüzünden rahatsızlanıp hastanelik olan bir kullanıcı gösterirmisin?
86da Çernobil faciasından sonra TV'ye çıkıp çay içip radyasyon yok diyen bakan kanserden öldü. Radyasyon bu arkadaşım anlık hasta etmiyor zamanla ortaya cikiyor

Son düzenleme:

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Her yerde var diye üstüne bir de biz mi ekleyelim. Evet her yerde var mümkün olduğunca azaltmakta da fayda var. Seçebilme imkanım varken niye yüksek olanı seçim. Mümkün olduğunca zararlı olanı azaltmakta fayda var.

86da Çernobil faciasından sonra TV'ye çıkıp çay içip radyasyon yok diyen bakan kanserden öldü. Radyasyon bu arkadaşım anlık hasta etmiyor zamanla ortaya cikiyor
Diyorum ki mağlum dolar 4TL olmuş. Verdiğin paranın hakkını verecek pekte bir cihaz yok. Ayrıca ben telefon yüzünden normal şartlarda rahatsızlanan varmı dedim siz ne demeye çalışıyorsunuz anlayamıyorum ama durum böyle. Gününün tamamını geçiren kullanıcının telefonun değeri isterse 0,700 olsun ister 1,2 falan alacağı raddasyon o kullanıcıya daha çok zarar verir. Ayrıca konu sahibi sar baş değerine %100 dikkat ediyorum diye bir şeyde izah etmedi.

Son düzenleme:

uclerb

Asistan
Reaksiyon puanı
70
Kötü bir cihaz değil ancak o paraya amiral gemileri var.

fbsempatizani

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
İşlemcisi kötü keşke s8 düşünseydin ama hayırlı olsun

Doğukan S

Doçent
Reaksiyon puanı
266
Cihaz kötü değil. Cihaz iyi ancak Samsung'un koyduğu fiyat biraz fazla kaçıyor. Kullanabilirsiniz hayırlı olsun. :D