Samsung A8 çok mu kötü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Noone

Üyecik
Bir gafletle, bir saflıkla tezgahtar beylere uyup A8 aldım. (Araştırmadım evet öncesinde neden yaptım bilmiyorum:( ) Eve geldiğimde ise bir tane olumlu yorum göremedim telefon hakkında sonra gece uyumadım sabahın köründe de işe gittim. 2600 fiyatı. A8i övecek yorum yapacak birileri var mı ? Çok mu kötü cidden :(

AMC

Sertlik Kanında Var Hayatın
Hangi modelini aldin bence guzel cihazlar insanlarin fikri degil kendin begendiysen problem yok zaten.

Hiç kötü değil. Çok iyi fotoğraf çekiyor. 1.7 diyafram kaç tane telde var ki. Ois yok ama eis var. Amiral gemilerinde olmayan ip68 sertifikası var. Ekran gövde oranı çok iyi. Tasarımı güzel. Sar değeri çin malları gibi yüksek değil. Bazı amiral gemilerinde mesajlar uygulamaya girilmeden görünmüyor gibi şikayetler varken a8 de always on display özelliği var. Radyosu ve 3.5 ses çıkışı var. Garantisi var basınız agrimaz. Daha ne olsun. Almışsıniz güle güle kullanın içiniz rahat olsun.

Noone

Üyecik
Hangi modelini aldin bence guzel cihazlar insanlarin fikri degil kendin begendiysen problem yok zaten.
A8 2018 i aldım ben. plus ı 200 tl daha fazlaydı. görünüş olarak ve ön kamera olarak hoşuma gitti. Ama eve geldiğimde arka kamerayı pek beğenmedim bir yorumlara bakayım dedim. fiyatın abartı olduğu çöp olduğu yazıyordu bayağı moralim bozuldu. Sony xz1 alacaktım 200 daha vereyim samsung olsun dedim başım ağrımasın daha çok uykularım kaçtı :D

---- Mesajlar birleştirildi ----

Hiç kötü değil. Çok iyi fotoğraf çekiyor. 1.7 diyafram kaç tane telde var ki. Ois yok ama eis var. Amiral gemilerinde olmayan ip68 sertifikası var. Ekran gövde oranı çok iyi. Tasarımı güzel. Sar değeri çin malları gibi yüksek değil. Bazı amiral gemilerinde mesajlar uygulamaya girilmeden görünmüyor gibi şikayetler varken a8 de always on display özelliği var. Radyosu ve 3.5 ses çıkışı var. Garantisi var basınız agrimaz. Daha ne olsun. Almışsıniz güle güle kullanın içiniz rahat olsun.
Teşekkür ederim. Çok olumsuz yorum görünce daha ilk günden telefona karşı bir nefret oluştu bende.

Son düzenleme:

Death Mark

Fury
Yönetici
Moderatör
Bir gafletle, bir saflıkla tezgahtar beylere uyup A8 aldım. (Araştırmadım evet öncesinde neden yaptım bilmiyorum:( ) Eve geldiğimde ise bir tane olumlu yorum göremedim telefon hakkında sonra gece uyumadım sabahın köründe de işe gittim. 2600 fiyatı. A8i övecek yorum yapacak birileri var mı ? Çok mu kötü cidden :(
Maalesef fiyatına göre kötü diyebilirim.

Fiyatına göre hangi telefon iyi ki bi ton vergi ödüyoruz bütün telleri pahalli alıyoruz. Biraz daha ucuz olsa elbette iyi olurdu ama öyle nefret edilecek kadar kötü değil. Sonuçta 2018 de çıkmış güncel bir telefon. Arkadaşım üzülmeyin orta üst segment bir tel almışsiniz. Orta seviyeler bile 1500 2000. Güle güle kullanin.

Yani 2600 tl verilir mi bilmem ama yine de iyi bir cihaz bence, hayırlı olsun. A serisinin tek parasını hak eden telefonu bence a8.

Fiyatına göre gerçekten kötü. Haketmiyor diyebiliriz.
Ayrıca diyaframın f1.7 olması o kamerayı iyi yapmaz. Veya cift kamera olması. Ben bunları pazarlama siyaseti olarak nitelendiriyorum.

Death Mark

Fury
Yönetici
Moderatör
hayır meraktan soruyorum değiştirme şansımı deneyip 600 daha verip iphone 7 almak istiyordum sonra vazgeçtim o yüzden.
2500TL'ye Snapdragon 835 işlemci platformlu OnePlus 5T, Nokia 8, Xiaomi mi 6 ve Sony XZ1 varken neden İphone 7? Hemde saydığım bu telefonlara göre daha düşük özelliklere sahip olmasına rağmen.

Noone

Üyecik
2500TL'ye Snapdragon 835 işlemci platformlu OnePlus 5T, Nokia 8, Xiaomi mi 6 ve Sony XZ1 varken neden İphone 7? Hemde saydığım bu telefonlara göre daha düşük özelliklere sahip olmasına rağmen.
Iphone meraklılarının önermesi yüzünden :) bir de arkadaşım zaten bu kadar bilgim olsa gelip burada sormamış fiyat performans en iyi telefonu almış olurdum. Sony xz1 alacakken gitmiş A8 almışım içim gidiyor zaten :) hem de sony daha uygunken

Death Mark

Fury
Yönetici
Moderatör
Iphone meraklılarının önermesi yüzünden :) bir de arkadaşım zaten bu kadar bilgim olsa gelip burada sormamış fiyat performans en iyi telefonu almış olurdum. Sony xz1 alacakken gitmiş A8 almışım içim gidiyor zaten :) hem de sony daha uygunken
Siz onları aldırmayın. Kutu içeriğinden doğru düzgün kulaklık ve hızlı şarj ve adaptör çıkmayan kamerası günümüzdekilerine göre geride olan. Cihazı önermenin bir manası yok.

Xz1 o kasa ile isterse uçarak foto çeksin yine almam. iPhone hakkında bilgim yok. Android tercihim. Nokia 8 kamerası kötü mağazalarda 3000 TL satılıyor. İthalatçı garantili tel alicaksa xaomi op5t almam. Her tel önerisine yüksek sar değerli op5t yazılması da ayrı bir gariplik. S7 2 yıllık bir tel. Artık helvasını kavurabiliriz. Amiral gemisi diye de güncel olmayan bir tel alınmaz. 1800tl ye ip68 sertifikalı garantili 1.7 diyaframli 2018de çıkan tel varsa bana yazın hemen alicam.

Death Mark

Fury
Yönetici
Moderatör
Xz1 o kasa ile isterse uçarak foto çeksin yine almam. iPhone hakkında bilgim yok. Android tercihim. Nokia 8 kamerası kötü mağazalarda 3000 TL satılıyor. İthalatçı garantili tel alicaksa xaomi op5t almam. Her tel önerisine yüksek sar değerli op5t yazılması da ayrı bir gariplik. S7 2 yıllık bir tel. Artık helvasını kavurabiliriz. Amiral gemisi diye de güncel olmayan bir tel alınmaz. 1800tl ye ip68 sertifikalı garantili 1.7 diyaframli 2018de çıkan tel varsa bana yazın hemen alicam.
Nokia 8'in kamerası neye göre kötüymüş? OnePlus 5T'nin sar baş değerinin kimseye zararı yok.

Nokia 8in kamerası aynı kategoriye konulan amiral gemilerinde göre kötü. 3000 TL verdikten sonra s8 alınır. yabancilarin incelemelerini de izledim kamera performansi zayıf. sar baş değerinin kimseye değil kullanana zararı var. :)