Samsung A7 mi Note 4 mü almalıyım ?

Bu konuyu okuyanlar

rtgrlndr

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşlar iki telefon arasında kaldım. Sizce hangisini alırsam daha uzun ve performanslı bir kullanım sunar. Ya da aradaki fiyat farkı sizce verilmeye değer mi ?

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
aralarında uçurum fark yok üzerine bir de note 4'ün bi kaç sorunu var... Neden 4'ü seçmeliyim ?
Güncelleme desteği s pen deneyimi ve note serisinin kalitesi. Olaya sadece teknik özellik anlaminda bakmak yanlış olur. Bugün dunyada Samsung'un en memnun olunan serisi note serisi

rtgrlndr

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Güncelleme destehi s pen deneyimi ve note serisinin kalitesi. Olaya sadece teknik özellik anlaminda bakmak yanlış olur. Bugün dunyada Samsung'un en memnun olunan serisi note serisi

+1 oldu note4 bakalım başka neler gelecek :) teşekkürler.

K /\ /\ N

Profesör
Reaksiyon puanı
83
Acaba sizi a7 ye teşvik eden nedir acaba. Belki onun üzerinden karşılaştırabiliriz

rtgrlndr

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Acaba sizi a7 ye teşvik eden nedir acaba. Belki onun üzerinden karşılaştırabiliriz

güzel bi soru :) tasarım olarak çok kibar olması, fiyat avantajı ve note 4'ün kronik sorunları...aslında a7 3 gb olsaydı bataryasını görmezden gelip alırdım. Ama performans sorunu yaşar mıyım? bu düşündürüyor.

K /\ /\ N

Profesör
Reaksiyon puanı
83
güzel bi soru :) tasarım olarak çok kibar olması, fiyat avantajı ve note 4'ün kronik sorunları...aslında a7 3 gb olsaydı bataryasını görmezden gelip alırdım. Ama performans sorunu yaşar mıyım? bu düşündürüyor.
Şimdi eğer note 4 alırsanız şöyle diyim: Zaten donanım iyi olduğu için performans sorunları olsa bile yazılımsal dır ki note 4 gibi bir telefonun adına başta cyanogenmod olmak üzere bir çok rom ileriki yıllarda çıkar. Ayrıca ileriki yıllarda rom dan başka kernel ler hatta port rom lar vs. diğer samsung modellerinden daha önce ve fazla gelecektir diye düşünüyorum. Pil konusu Android M ile bir nebze olsun çözülür diye düşünüyorum. Son olarak burada kendinize sormanız gereken asıl sorunun sizin gerçekten "kalemle entegreli" bir cep olduğudur. İleride çok büyük sorun yaşamamak için öncelikle bunu dikkate almalısınız. Çünkü sonuçta 2-3 oyun veya uygulama kaldırır mı diye sorupta telefon filitreleyen çok [emoji2]

rtgrlndr

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Şimdi eğer note 4 alırsanız şöyle diyim: Zaten donanım iyi olduğu için performans sorunları olsa bile yazılımsal dır ki note 4 gibi bir telefonun adına başta cyanogenmod olmak üzere bir çok rom ileriki yıllarda çıkar. Ayrıca ileriki yıllarda rom dan başka kernel ler hatta port rom lar vs. diğer samsung modellerinden daha önce ve fazla gelecektir diye düşünüyorum. Pil konusu Android M ile bir nebze olsun çözülür diye düşünüyorum. Son olarak burada kendinize sormanız gereken asıl sorunun sizin gerçekten "kalemle entegreli" bir cep olduğudur. İleride çok büyük sorun yaşamamak için öncelikle bunu dikkate almalısınız. Çünkü sonuçta 2-3 oyun veya uygulama kaldırır mı diye sorupta telefon filitreleyen çok [emoji2]

şöyle diyeyim büyük olması benim için önemli sunum vb şeyler hazırlayacağım. spen burada epey avantaj katıyor note 4 e. Yani bana ilerde eksi değil artı olacaktır spen. Oyun oynayan biri değilim. Nadirdir oynadığım. Genellikle iş için kullanacağım. Note 4 kararındaydım ama dediğim gibi kronik sorunları korkuttu beni.Kasılmalar fln oluyor diyorlar kullanıcı yorumlarımda... Bi arkadaşım tavsiye etti A7'yi. Ben de danışayım dedim :)

K /\ /\ N

Profesör
Reaksiyon puanı
83
şöyle diyeyim büyük olması benim için önemli sunum vb şeyler hazırlayacağım. spen burada epey avantaj katıyor note 4 e. Yani bana ilerde eksi değil artı olacaktır spen. Oyun oynayan biri değilim. Nadirdir oynadığım. Genellikle iş için kullanacağım. Note 4 kararındaydım ama dediğim gibi kronik sorunları korkuttu beni. Bi arkadaşım tavsiye etti A7'yi. Ben de danışayım dedim :)
Ozaman note 4 hocam. Spen rahatlığını başka bir cihazda bulamayabilirsiniz :)

berkayy154

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Note 4, Note 10 çıksa Note 10, note serisi herzaman en iyisidir. Babam 2 seneden fazla note 2 kullanıyor hala sorun yok :)

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Note 4 her seyi ile muhtesem bir cihaz. Büyüklügünü kesinlikle dert etmene gerek yok, bir iki hafta sonra alisiyorsun.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
note 4 ü hiç tavsiye etmiyorum pili 1 gün bile gitmiyor. geri tuşu ağır çalşıyor.

pinterest

Profesör
Reaksiyon puanı
157
A7 fiyatını hak etmiyor.

Çok pahalı gerçekten. S615'li cihazlar o fiyat aralığında satılmamalı.

Bu ikisi arasında kaldığın için Note 4 diyorum. Samsung için alt ve orta seviye = üvey evlat.

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Note4 cihazımdan gayet memnundum tabi şarj sıkıntısı hariç oda kullanıma bağlı gerçi note4 der geçerim.

snnsmz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
A7 aldım mutlu mesut takılıyorum
Kesinlikle tavsiye ederim

Mahipar26

Asistan
Reaksiyon puanı
15
Son güncellemenin a7 2016'ya gelme ihtimali ne kadardır? Ve bu güncelleme bu iki telefonda da yavaşlama v.b sıkıntılara yol açar mı ki?

Burak66

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben note kullanıcısı olarak note 1 bile a 7 den üstün telefon şuanda a7 kullanıyom ama kesinlikle note4 alacam kesinlikle ve kesinlikle note4
--- Gönderi Güncellendi ---
Ben note 1 den tutun note 5 kadar hepsini kullandım a7 2016 aldım almaz olaydım note 1 bile a7 den daha güzel kesinlikle ve kesinlikle note4

isyankar42

Profesör
Reaksiyon puanı
806
Vir note 4 kullanicisi olarak tabiki note4