Samsung A7 (2018) Gelen arama zil sesi kendiliğinden kısılıyor

Bu konuyu okuyanlar

Erkancan34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaslar..
Samsung A7 (2018) telefon kullanicisiyim son zamanlarda gelen arama zil ses düzeyini en yüksek getiriyorum.. telefonu cebime koydugumda birisi aradiginda zil ses düzeyi en düsük kisma gelmis duyulmuyor tekrar gelen arama zil sesini yükseltiyorum cebime koydugum ve hatta bazen cebime bile koymasam gelen arama zil sesi kısılıyor kendi kendine bu konuyla ilgili yardımcı olacak arkadaslara simdiden tskr ederim isten cikarilma durumuna geldim. Arıyoruz tlfona bakmiyorsun diyorlar halbuki telefon cebimdeyken zil sesi kısılmıs duymuyorum farkında bile degilim :( arkadaslar lutfen yardımcı olun bir ayarı varda benmi bilmiyorum daha önce böle bisi yapmiyordu

Erkancan34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kimse yokmu yardım edecek arkadaşlar

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Members uygulaması üzerinden bir Samsung'a danışın onlar daha iyi yardımcı olurlar.

Geralt_Of_Rivia

Asistan
Reaksiyon puanı
20
ayarlarda bi sıkıntı olabilir sıfırlama bölümünden ayarları sıfırla

Erkancan34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
A
Members uygulaması üzerinden bir Samsung'a danışın onlar daha iyi yardımcı olurlar.
Bakıcam uygulamaya members ida ilk defa duydum benim eksikligim.kusura bakma tskler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayarlarda girmedigim yer kalmadı arastirmadigim yer kalmadı ama bi sonuç alamadım :(

Geralt_Of_Rivia

Asistan
Reaksiyon puanı
20
A

Bakıcam uygulamaya members ida ilk defa duydum benim eksikligim.kusura bakma tskler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayarlarda girmedigim yer kalmadı arastirmadigim yer kalmadı ama bi sonuç alamadım :(
samsung members e giriş yapıp yardım isteyebilirsin bende a70 kullanıyorum cıhazım bir kere açılmıyordu onlar yardımcı oldu

Son mesajlar