Samsung a3 yardımcı olursanız sevinirim

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
0
merhabalar..htc one x cihazımı zorla sattım illet ettim şmdi çok bütçem olmadığı için a3 modelini gördüm
sadece instagram twitir whatsapp ve mackolik olarak kullandığım cihaz benim için uygun olurmu? kasma yaparmı? kasma yapmasını ve sorun çıkarmasını inanın hiç istemiyorum:) cihazın dış görüşünü hoşuma gittiği için buna yöneldim.oyun veya büssürü uygulamayla işim yok. bana açıklayıcı bir cevap verebilirseniz sevinirim.teşekkürler..

birde e5 modelini inceledim şimdi siz ne önerirsiniz 1000 tlye kadar

Son düzenleme:

...Görkem...

Profesör
Reaksiyon puanı
779
Merhaba,

açıkçası samsung'un note 4 ve altı kalan hiçbir modelini önermem. Şu meşhur kasma, donma diye şikayet edilen olaylar varya hani. İşte o sorunlar samsung note 4 ile birlikte düzeltilebildi. O nedenle note 4 ün altında bir model alıcaksanız hiç girmeyin derim. Zaten bahsettiğiniz model adam akıllı güncellemede almaz. Samsung ara modellere hem geç, hemde az güncelleme veriyor.

1000 tl'yr kadar tavsiye olarak;

* Asus zenfone selfi: Şuan satışta olan bir ürün. Vatan bilgisayar'da 999tl. Sanpdragon 615, 3gb ram,5.5'' 1080p ekran, 32gb dahili hafıza, adından da anlaşılcağı gibi gelişmiş ve başarılı bir ön kameraya sahip. Arka kamerası laser focus'lu falan. Yani 999 tl'ye bu özellikleri bulamazsın. Ayrıca asus yakın zamanda anroid 6.0 sürümünede geçircek cihazı. Bu saydığın uygulamalar ile işini sorunsuz görür, hatta oyunlarınıda oynarsın.

* General mobile 5 plus: Şuan satışta olan bir ürün değil ama kısa bir süre sonra mart sonu- nisan başı gibi satışa çıkacak. Satış fiyatı belli değil ama 900-1100 tl arası olması bekleniyor. Özellikleri asus zenfone selfi ile aynı ama işlemcisi daha yeni. Snapdragon 617. İşlem gücü olarak 615 ile aynı ama birkaç güzel eklemesi var. Usb type-c, hızlı şarj 3.0, modem i cat7 sınıfı gibi. Bunlar güzel özellikler. Ayrıca kasa çerçevelerini de bu sefer aluminyum yapmışlar buda güzel bir geliştirme olmuş. Açıkçası bu cihazı bekleyin derim. Aceleniz varsa 1ay bekleyemem dereseniz asus zenfone selfi.

İkinci el : Bu kategoride de 1000 tlye birkaç ilan gördüm. Sony xperia z3 modelini tavsiye ederim. Güçlü bir cihaz.

cengover05

Profesör
Reaksiyon puanı
447
merhabalar..htc one x cihazımı zorla sattım illet ettim şmdi çok bütçem olmadığı için a3 modelini gördüm
sadece instagram twitir whatsapp ve mackolik olarak kullandığım cihaz benim için uygun olurmu? kasma yaparmı? kasma yapmasını ve sorun çıkarmasını inanın hiç istemiyorum:) cihazın dış görüşünü hoşuma gittiği için buna yöneldim.oyun veya büssürü uygulamayla işim yok. bana açıklayıcı bir cevap verebilirseniz sevinirim.teşekkürler..

birde e5 modelini inceledim şimdi siz ne önerirsiniz 1000 tlye kadar
Bence al o dedigin seyleri o telefon karsilar kamerayla falan isin olsa alma derdim ancak kasma yapmaz. Rahat ol touchwiz eskisi gibi değil yenilediler. Gule gule kullan simdiden