Şampuan Önerisi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

steve78

Doçent
Merhaba,

Daha 20 yaşıma gelmeden saçlarım beyazlamaya ve dökülmeye başladı. Kullandığım şampuan bunun bir etkisi olur mu sizce? Önerebileceğiniz şampuanlar var mı?

Tys23

Dekan
Sysoo ve bioblas'ın şampuanlarını kullan saç dökülmesine iyi geliyor.

NikO ASMU

Profesör
Pantene öneririm, herzaman onu kullanırım, saçım kalın, 0 kirlilik, yağlanma 0, kokusu da çok hoşuma gidiyor bide

Jiraiya06

Security Geldi Hanım !
Onursal Üye
Saclarini kisa kestir, sac koklerine minoxil sprey kullan bunun disinda sampuanla duzeltmek cok zor dediğin olayı

ahmetal16

Üyecik
benimde saç köklerim saçlarıma dokunduğumda acıyor acaba şampuanla bi ilgisi varmıdır ve saçlarım biraz uzun buyuzden olabilrimi

Bepob

Profesör
İçinde sls içermeyen şampuan kullanman gerek yani bazı saça zarar veren özel kimyasallar var bunları içermeyen şampuanı alacaksın bunlar eczanelerde mevcut market şampuanı asla kullanma ayrıca saça yeteri kadar vitaminde gitmiyor olabilir bu da bir etken ama en büyük etken sinir ve stres.

ahmetal16

Üyecik
haklısın ya saçlarım çok çabuk yağlanıyor ondan olablrir

NikO ASMU

Profesör
Saçınızı yıkarken şampuanı bol kopuklendirin, 3 kez yıkayın hiç olmazsa 2 kez, şampuanı saçınıza masaj gibi uygulayın ve hemen yıkamayın biraz bekletin, saçınızı havluyla iyice kurulayın nem bırakmayın, mümkün oldukca gün içinde saçınıza kirli ellerinizle dokunmayın ve rüzgar da saçı kirleten en büyük etkenlerden

gamzeebahar

Üyecik
beyazlamaya bir etkisi olmasa da saç dökülmesine yararlı olacak bir şampuan önerebilirim. o da bioblas argan yağlı şampuan. ben uzun zamandır bu şampuanı kullanıyorum ve hem fiyat performansı hem ürünün geri dönüşü olarak çok memnunum. saç dökülmelerim azaldı ve saçlarıma bir gürlük geldi gibi düşünüyorum. tek dezavantajı köpürmüyo bu tarz şampuanlar ve parfüm gibi kokmuyolar. bu sebeple birçok insan bırakıyor. ama saç sağlığı geçici kokulardan daha önemli arkadaşlar. saçlarınızı sevin ve bitkisel içerikli şampuanlar kullanın :)

steve78

Doçent
beyazlamaya bir etkisi olmasa da saç dökülmesine yararlı olacak bir şampuan önerebilirim. o da bioblas argan yağlı şampuan. ben uzun zamandır bu şampuanı kullanıyorum ve hem fiyat performansı hem ürünün geri dönüşü olarak çok memnunum. saç dökülmelerim azaldı ve saçlarıma bir gürlük geldi gibi düşünüyorum. tek dezavantajı köpürmüyo bu tarz şampuanlar ve parfüm gibi kokmuyolar. bu sebeple birçok insan bırakıyor. ama saç sağlığı geçici kokulardan daha önemli arkadaşlar. saçlarınızı sevin ve bitkisel içerikli şampuanlar kullanın :)
Bioblas'ın bir ürününü kullanmıştım daha önce ama pek işe yaramadı ve hatta daha kötü oldu diyebilirim. Şu an kullandığım şampuan nispeten daha iyi. :)

fılızgundugan

Üyecik
Ben de Bioblas şampuan diyecektim fakat memnun kalmamışsınız. Ben uzun bir süre kullandım ve memnun kalmıştım. Dökülmeyi çat diye kesiyor diyemem ama faydası dokunuyor mutlaka. Bitkisel içerikli şampuanlar içerisinde uygun fiyatlı ve kaliteli bir ürün bence. Tekrar şans vermeyi düşün derim :)

stat counter