Samanyolu Tv Nedir Ne Degildir Kimdir Kim Degildir Kimin Nesidir ? [İCERİ GİR]

Bu konuyu okuyanlar

jestercat

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Türkiye'de bize en çok zarar veren samanyolunun dizileri. Çünkü diğer dizilerin ne halt oldukları belli ama samanyolundaki dizilerde dini sömürüyorlar tüm kürtleri terörist olarak gösteriyorlar ve herkes de bunu bilmeden izliyor.

7.43

Müdavim
Reaksiyon puanı
332
Kanal D ahlâkı, Samanyolu itikadi bozar. Aman dikkat. :)

theley

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Türkiye'de bize en çok zarar veren samanyolunun dizileri. Çünkü diğer dizilerin ne halt oldukları belli ama samanyolundaki dizilerde dini sömürüyorlar tüm kürtleri terörist olarak gösteriyorlar ve herkes de bunu bilmeden izliyor.
tüm kürtleri terörist olarak göstermiyorlar. izlemeden yalan şeyler yazmayın.

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841

merakımdan soruyorum kusura bakma. Nasıl bir bakış açısı ile izliyorsun?

theley

Asistan
Reaksiyon puanı
0
siyaset ve din düşmanlığı bu forumda yok diye buraya geldim. burda da varmış. şu Türkiyede doğru düzgün forum yok.

jestercat

Asistan
Reaksiyon puanı
3
tüm kürtleri terörist olarak göstermiyorlar. izlemeden yalan şeyler yazmayın.
Gayet de gösteriyorlar tüm kürtleri gerikafalı, pkkya yardım eden, kan davası, töre vb. şeylerle kötülüyorlar.
merakımdan soruyorum kusura bakma. Nasıl bir bakış açısı ile izliyorsun?
Bunun için değişik bir bakış açısına gerek yok her şey belli insanların dini duygularını sömürüyorlar

theley

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Gayet de gösteriyorlar tüm kürtleri gerikafalı, pkkya yardım eden, kan davası, töre vb. şeylerle kötülüyorlar.

Bunun için değişik bir bakış açısına gerek yok her şey belli insanların dini duygularını sömürüyorlar
izlemeden kesin konuşmayın. tüm kürtleri kötü göstermiyorlar.
hatta bazen iyi gösteriyorlar.

bogazicibilisim

Boğaziçi Net Bilişim Teknolojileri
Reaksiyon puanı
0
din üzerinden yapılan somuru ile diger somuruler bence bir tutulmamalıdır . Cin , şeytan , azrail , evliya bunlar konu alınmamalıdır. Malesefki bu konularla dizi yapip para kazanan bir kurulus sahibi belli degil haklısınız vikipediye bakılkdıgında stv kurulusu olarak gözüküyor acaba merak ediyorum amaclari reyting için daha çok yaşlı kitleyimi kullanıyor nedense dikkatli bakıldıgında bu tür kanallar yada diziler izleyen genelde yaşlı kitledir. Din bence boyle bir para tuzaklarına bulastırılmamalı . Kücük kıyamet adlı dizide konu olan oyuncu ölecegi zamanı biliyor bu imknsız insanları yanlıs yollara cekiyorlar bence kim bilebilirki ölecegi tarihi sen masal yazmiyor dizi yapiyorsun eminimki bir coguda buna inaniyor ...

aagkn

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Bir şeyleri bozacak yada düzeltecek olan medya organları değil,Nefsimize sahip olduğumuz sürece hiç kimseler hiç bişeyleri bozamazlar.

bogazicibilisim

Reaksiyon puanı
0
Bir şeyleri bozacak yada düzeltecek olan medya organları değil,Nefsimize sahip olduğumuz sürece hiç kimseler hiç bişeyleri bozamazlar.

ama emin ol günümüzde cok şeye ornek oluyorlar örnegin kücük cocuklar arkadas ortamında biri biriyle kavga ederken ben polat alemdar yok işte ben spider man emin ol cok etkisi oluyor medya diyip gecmemek gerek

aagkn

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
ama emin ol günümüzde cok şeye ornek oluyorlar örnegin kücük cocuklar arkadas ortamında biri biriyle kavga ederken ben polat alemdar yok işte ben spider man emin ol cok etkisi oluyor medya diyip gecmemek gerek

İşte bu noktada suçu medyaya atmak yanlış,ebeveynler ne güne duruyor.

kurtuba

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Türkiye'de sinema alanında (senaryo-oyunculuk-ciddiyet-iş ahlakı-uzun vadeli plan-tecrübeden faydalanma vs vs) ciddi sıkıntılar mevcutken Samanyolu'na yüklenmek istemiyorum ancak bir iki program dışında ilgimi çekmiyor. Mehtap TV takip ederim.

Samanyolu TV'ye önerilerimi içeren bir çok mail attım ancak mesajın ulaştığına dair bir emare bile yok.

Kibar konuşmak beni zorluyor. İyi forumlar.

NESDelisi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,295
Ayna ve Davetsiz Misafir dışında hiç izlediğim bir programı yok.

cuhadar

Doçent
Reaksiyon puanı
13
Aynayı izliyorum bende. Bir de eskiden macerası çok hoşuma giderdi. Artık onu da izlemiyorum.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Aynayı izliyorum bende. Bir de eskiden macerası çok hoşuma giderdi. Artık onu da izlemiyorum.

H SİZER

Doçent
Reaksiyon puanı
4
samanyolu tv nin ne yada kim olduğu kimin umurunda kardeşim kumanda senin elinde açtın baktın program yaramaz burada konu açıp mesaj yazmaktan zor değil ya bas kumandanın tuşuna hepsi bu kadar ben öyle yapıyorum benim içim kanalın sahibi kim yada hangi kurumun umrumda bile değil benim beğendiğim birşeyler yayınlıyorsa seyrederim yoksa kumanda sağolsun

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Bu konuyu daha fazla uzatmamak lazım çıkışı yok çünkü..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Birilerini karalamak için bilinen en basit yöntem. İçindeki gerçek niyeti söylememe ama ucundan giriş yapma. Bu kadar edebiyat yapacağınıza dürüst olup ben sevmiyorum insanların da sevmesini istemiyorum deseniz yeter. Ama olmaz ki, illa birilerinin damarına basıp, şucu, bucu etiketleri için uzatılan yazılar.
Kimse sevmek zorunda değil. Beğenmiyorsan seyretmezsin, zararlı olduğunu düşünüyorsan RTÜK e şikayet edersin.
Ama olmaz ki. Burda milleti birbirine kim düşürecek, dimi ama. Birileri bunu yapmalı.

bogazicibilisim

Reaksiyon puanı
0
bu bir tartismadir arkadaslar elestiri serbesttir kötü yada iyi siyasetle ilgiside yoktur .. kişisel gorusler bunlar seven yada sevmeyen görüslerini bildirmesi yeterlidir

saltooo

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ayna, maceracı ve belgeselleri.

tyrael533

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
öncelikle dediklerin doğru.sadece 1 kanal değil hepsi birşeylerin peşinde hepsi bir amaç güdüyor.şahsım adına ben sadece tv de belgesel izliyorum yada pc de sdn ye girip vakit geçiriyorum.zaman değerli benim için.

-Hewal-

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Silin gitsin uğraşmaya tartışmaya değmez.

ozkan003

Asistan
Reaksiyon puanı
2
pazar akşamları babamda bakar bu feride'ye taaa odama gelir bağırtısı olaya bakıyorsun inanılacak tarzda da bir olay değil karı bağırıyor hemde bas bas :D alacaksın eline kör testereyi ...... :D

tambjk

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
Din üzerinden siyaset ve ticaret yapanları oldum olası sevmemişimdir.

İnsanların maneviyatını kendi menfaatleri için sömürüyorlar resmen. Dükkan açıyor, hacılı hocalı bir isim koyuyor, en uyduruk ürünü satsa bile hemen din kardeşimiz diyip akıyorlar. Adam tezgah arkasında tomar tomar paraları sakllarını ovuşturarak sayıyor sonra.

Bu kanallarda bu ticaretin bir parçası.

xyz1234

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
bu tartışma bir kısır döngüden başka birşey değil. burada din ve dindara düşman olan arkadaşlar olduğu sürece bu tarz saldırılar hep olacak, bir takım şeylerin arkasından önünden keserek, onu dedi bunu dedi diyecekler. birilerine dincisin yobazsın diyecekler ve tartışmaların sonu gelmeyecek.
birde ağızlara sakız olan bir demokratiklik muhabbeti var ama nedense herkes sadece kendi görüşüne demokratik olabiliyor.

-Hewal-

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
bu tartışma bir kısır döngüden başka birşey değil. burada din ve dindara düşman olan arkadaşlar olduğu sürece bu tarz saldırılar hep olacak, bir takım şeylerin arkasından önünden keserek, onu dedi bunu dedi diyecekler. birilerine dincisin yobazsın diyecekler ve tartışmaların sonu gelmeyecek.
birde ağızlara sakız olan bir demokratiklik muhabbeti var ama nedense herkes sadece kendi görüşüne demokratik olabiliyor.

Bize Müslüman insanlar lazım bezigan dindarlar değil cevap bu yoksa kim kanal açmış açmamış umrumuzda değil ama İslam ı Pazarlamasınlar.

friendly

Müdavim
Reaksiyon puanı
671
Beğenmezseniz izlemezsiniz. Samanyolu'nun kendine göre ciddi bir izleme kitlesi var ve hiç rahatsız değiller.

Birisi demiş duygu sömürüsü izleme arkadaş ve de sömürtme duygunu... Bu kadar saçma bir düşünceye daha ne denilebilirki...!