Samanyolu Televizyonundan Belgesel Kanalı İstiyoruz ?

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

honline

Müdavim
Reaksiyon puanı
296
Ne yapmaya Çalışıyorsun Konuyu Açan adamın Profil Resmine baksan yine anlarsın neyin ne olduğunu boşuna tartışmaya gerek yok arkadaşlar herkes kendini belli eder hükümet yanlısı kanal fetullahın kanalı amerikanını kanalı konunun açılması yanlış sonra neden siyasi ye çekiyorsunuz ? Hocaefendi derken ? kimin efendisi bana açıklama yapıcak kimse varmı ?
Yazdığın mesajların adetine ve ortalamsına bakılırsa Fethullah Gülen'i çok seviyorsun belli. Ayrıca o kendini kimsenin efendisi olarak görmüyor. Açıklama istiyorsan bak kendisi benim değer verdiğim bi insan

Plaka1907

Asistan
Reaksiyon puanı
1
iyi de stv siyasi olarak acikca tarafli bi kanal , en azindan haber dizi ve yemek programlarinda arada bir partizanlik yapiyo arasira acikca arasira sembolik olarak. ote yanda hayvan belgeselleri ve yabanci sinemalari gayet tarafsiz gorunuyo :D

bak kardeşim konumuz onla bunla hiç bir alaksı yok, konumuz belgesel tamammı, burda 100 kere söylemiyeceğim, samanyolunu beğenmiyorsan silersin kardeşim, boş boşuna o güzel nefesinizi boşuna yormayın tamamı, banlanmak istemiyorsan orum kurallarını biliyorsun konuyu siyasete çekmiyeceksin.

YellowRed

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
[MENTION=162215]Plaka1907[/MENTION] forumun sahibi gibi konuşmana gerek yok. isteyen istediğini yazar. gereken yerde yöneticiler gerekeni yapar.

bykursad

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beyler adamlar Haklı dağılın :) hemen kendilerini belli etmişler plaka honline güzel kardeşim derdin ne konu siyasete çekilmeyecekmiş... bi açtığın konu direk STV bütün kanalların tarafları belli değilmi? Örn: ben a kanalının şu programları çok güzel desem ordaki bir üye çıkıp a kanalı x tarafından diye atlamayacakmı bunu düşünemiyorsan konu serbest güzel kardeşim aç sizlerle ben polomiğe hiç bir zaman girmem bu son yorumum dur iyi forumlar....

burns206

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
bak kardeşim konumuz onla bunla hiç bir alaksı yok, konumuz belgesel tamammı, burda 100 kere söylemiyeceğim, samanyolunu beğenmiyorsan silersin kardeşim, boş boşuna o güzel nefesinizi boşuna yormayın tamamı, banlanmak istemiyorsan orum kurallarını biliyorsun konuyu siyasete çekmiyeceksin.
iyi de forum demek acik toplu tartisma ortami demek, ingilizce bi kelime kokenini arastirmadik ya neyse :p yani tartismak degilde sadece alkis destek istiyosan onun adi forum olmuyo zaten. stv'yide bolca izliyoz istemeyerek de oosa :D aslanlarin belgeselleri icin de laf etmedik farkindaysan. niye boyle azarliyosun anladik galiba da neyse :p ayrica allahin verdigi nefesi zian etmiyoruz,ondan endisen olmasin. klavyeyle parmaklarimizi yoruyoruz sadece :p

honline

Müdavim
Reaksiyon puanı
296
Beyler adamlar Haklı dağılın :) hemen kendilerini belli etmişler plaka honline güzel kardeşim derdin ne konu siyasete çekilmeyecekmiş... bi açtığın konu direk STV bütün kanalların tarafları belli değilmi? Örn: ben a kanalının şu programları çok güzel desem ordaki bir üye çıkıp a kanalı x tarafından diye atlamayacakmı bunu düşünemiyorsan konu serbest güzel kardeşim aç sizlerle ben polomiğe hiç bir zaman girmem bu son yorumum dur iyi forumlar....
Adımı kullanarak kendilerini belli etmişler derken lafını bil terbiyesizlik yapma lütfen ben daha hiç bişey belli etmedim

Plaka1907

Asistan
Reaksiyon puanı
1

kardeşim konu kanal ile ilgilli ne bilmek istiyorsan açarsın sana karışan yok, bak hangi kategoride yorum yaptığını iyi bil tamammı, konuyu siyasette dökme, samanyolu tv kanalıyla ilgilli bir frekans değişikliğine gitse ben bu konuyu halkın bilinçlenmesi açısından açmayacakmıyım ?

rtsbora[/URL dedi ki:
1941230]@Plaka1907 forumun sahibi gibi konuşmana gerek yok. isteyen istediğini yazar. gereken yerde yöneticiler gerekeni yapar.

nasıl isteyen istediği gibi yazar, konu yer bakımından siyaset yerimidir. ?[/COLOR]

malatya

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
hiç merak etmeyin. belgesel kanalı da açar, alışveriş kanalı da. herşeyin kanalını açar. ne de olsa kaynak sıkıntısı yok. iktidar arkasında, reklam verenler yanında...

iktidar hangisinin arkasında dursun sence?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...