Samanyolu Haber'in logosu değişiyor!

Bu konuyu okuyanlar

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
bahar_tek-kare.png

[video=dailymotion;xh8re2]http://www.dailymotion.com/video/xh8re2_samanyolu-haber-tv-de-deyiyim-baylyyor_shortfilms[/video]

neskalii

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Anynen çok gıcık bi şekil olmuş bi tv kanalı için çok amatörce... tabi bence....

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
logodan önce değişmesi gereken bir zihniyet söz konusu. inşallah güzel yerlere gelirler.

freewill

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
anlayamadığım gelişen teknolojiyle birlik daha fazla imkan varken naısl oluyorda firmalar böylesine berbat logolar tasarlattırabiliyor bu kadar mı zevkten mahrum bu adamlar :D Şahsen biri benim yanıma bu logoyla gelse kol bacak dalarım :D

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
teknoloji ne kadar gelişirse gelişsin, maalesef grafikerler kendilerini geliştiremiyorlar.

SARKAT

Müdavim
Reaksiyon puanı
68
Çok bi değişim yok aslında

images
samanyoluhaber-icon.png

Eskisi daha güzel gibi

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Bu işlerde birazda zevk meselesi yani bu iş biraz göreceli bişey... Herkese göre değişkenlik gösterir...

tahaburak

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Logo bahane zihniyet önemlidir her kanal için geçerlidir bu Samanyolu'na başarılar diliyorum :)

Alnair Alsad

Müdavim
Reaksiyon puanı
29
Spiderman de süperman yüzünden bi örümcek logosuyla ortada kaldı zaten.. :D

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Tam olarak anlamdım! değişmesi gereken Stv'nin mi zihniyeti yoksa grafikcilerin mi?

zihniyet değişmesi lazım dedim mesajımda. mazlum olunan günleri unutmamalı insan. o zaman dikkat edilen insana saygı, sanki unutulmuş gibi. riya ve kibirden uzak kalmak, sadece mazlumken değil, kulluğun her yerinde unutulmamalı.

benim tespitim budur.

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
herkesin olduğundan daha çok, bizim grafikerlere ihtiyacımız var. keşke siz bulsanız da gönderseniz.

braveheart.fb

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
zihniyet değişmesi lazım dedim mesajımda. mazlum olunan günleri unutmamalı insan. o zaman dikkat edilen insana saygı, sanki unutulmuş gibi. riya ve kibirden uzak kalmak, sadece mazlumken değil, kulluğun her yerinde unutulmamalı.

benim tespitim budur.

Yorumunda sanki biraz kaçak dövüşüyor gibisin. Daha net ve somut cümlelerle aslında neyi anlatmak istediğini anlatırsan daha iyi olur. Burda bir birimizi anlamak için varız. Korkma yorumum siyasete kaçarda banlanırım diye:)