Salla kazan iki kere bedava vermeye başlamış

Bu konuyu okuyanlar

silver_lake

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
ilk ben mi buldum bilmiyorum ama salla kazan kampanyasında yeni bir fırsat buldum. normalde salla kazanda 1 haftada 1 hediye kazanılıyo, bu hafta salla kazan yaptım, hediyemi aldım, sonra dergilik uygulamasını gördüm, bir iki şey okuyum dedim ama sonra bir sms daha geldi, salla kazandan ikinci hediye kazandınız diye. tam da lazım olan zamanda gb geldi
smile.gif

salla kazanı arayıpta bulamazsanız ek bir uygulama değil, hesabım uygulamasının içinde geliyo.

EA14

Doçent
Reaksiyon puanı
190
merhabalar; dergilik uygulamasını indirince ikinci kez salla kazan hakkı veriyordu, yeni değil. eğer daha önce bip kurmadıysanız ve kurarsanız 1 gb internet veriyor.

silver_lake

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
ooo güzel işmiş, 1gb 1gb dir değil mi :)
teşekkür ederim

EA14

Doçent
Reaksiyon puanı
190
daha önce uygulamayı kullanmamış ve ilk kez indirmeniz lazım.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
ne verdi ki daha önce versin? 100mb yurt dışı paketi ve 1gb sınırsızla gerçek sınrsız olmuştu fişi çekti.

darkwalkertrt

Asistan
Reaksiyon puanı
23
Ayda bir dergi indirince sallakazan ikinci hediye veriyor diye biliyorum

saroglua

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
evet,
ayrıca Ramazan'da Salla Kazan hediyelerini arkadaşlarımıza tekrar gönderebileceğiz. Salla Kazan paylaş özelliği aktif olması için son sürüm güncellenmelidir.

Zlatanerra

Asistan
Reaksiyon puanı
217
İki farklı hat kullanıyorum, bunların biri de Turkcell. Salla kazan kampanyasında sürekli internet veriyor. Çok memnumun. Turkcell böyle devam ederse kişisel hattımı taahhüt bitince Turkcell'e geçireceğim.