Sakallar nasıl daha iyi çıkar ?

Daha iyi sakal nasıl çıkar ?

• Kullanılan toplam oy
    4

Talha Bilgi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba abiler.17 yaşımda lise 3. Sınıf öğrencisiyim.Yaşımdan dolayımı bilmiyorum ama sakallarım sanki kol tüyü gibi seyrek,aralıklı ve yumşak çıkıyor.Jilet ile traş olsam daha mı iyi olur ? Çünkü makine tahriş ediyor.Bu sakalların daha iyi çıkması için ne yapmalıyım (ABİLERDEN TAVSİYE BEKLİYORUM )

Mustafa Deliktaş

Profesör
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
2,244
ben de 17 yasindayim ama baya bi çıkıyor yani kişiden kişiye ama bunun birsürü nedeni var. hormonlar vs ben 8. siniftan beri jiletle kesiyorum belki ondandir yani kesin birşey yok ilerde sert olur onlar acele etme bence

Talha Bilgi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben de 17 yasindayim ama baya bi çıkıyor yani kişiden kişiye ama bunun birsürü nedeni var. hormonlar vs ben 8. siniftan beri jiletle kesiyorum belki ondandir yani kesin birşey yok ilerde sert olur onlar acele etme bence
Anladım kardeşim Sağolasın...8.sınıftan beri kesiyom jiletle dedin,ben makine ile kesiyom jilete geçsem sorun olurmu ??? Yani sen memnunmusun jiletten ???

Son düzenleyen moderatör:

Mustafa Deliktaş

Profesör
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
2,244
Anladım kardeşim Sağolasın...8.sınıftan beri kesiyom jiletle dedin,ben makine ile kesiyom jilete geçsem sorun olurmu ??? Yani sen memnunmusun jiletten ???
valla jilet sinekkaydı yapıyor hoş yani ve jilet sertleştiriyor diyenler var ne kadar doğru bilemem ama ben memnunum jiletten, başlarda biraz kendini kesiyorsun ama alışınca 5 dakikada çok hoş kesiyorsun felan yani

Entürkteynment

Doçent
Reaksiyon puanı
186
Kıl çıkmasını bu kadar dert etme bence. Ama jilet vurmamanı tavsiye ederim. Bir kaç sene makinayla traş ol.

Talha Bilgi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Peki Beyler sağolsun.