Saints Row The Third Dirext Sorunu!?

Bu konuyu okuyanlar

dragonus

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Merhaba Herkese.....

saints row the third oyununa tıklıyorum dirext seçme yeri çıkıyor bilirsiniz belki dirext 9 ve dirext 10&11 diye dirext 9'u seçiyorum açılıyor sorunsuz fakat dirext 10&11 i seçiyorum videoları gösteriyor yazıları (lisanslar herhalde) gösterince kalıyor öyle , bilgisyara format atmadan önce öyle bir şey yoktu dirext 10 & 11 de açılıyordu ama format atnca bir tuhaf oldu nedendir ? Birde film izlerken felan ses bir tuhaf oluyor zırtttt diye takılıyor ekranda takılıyor bir anlığına nedendir öyle bir sorun yoktu format atmadan önce ...

Yardımlarınız İçin Şimdiden Teşükkürler.... :)

Not: Herkeze kelimesi z değil s ile yazılır herkese yani.

ck-xe

Müdavim
Reaksiyon puanı
39
Ekran kartının ve işletim sisteminin dx11 destekleyip desteklemediğinden emin ol. Ekran kartı sürücünü ve directx'i güncelle. Ayrıca oyunu da güncellemeyi deneyebilirsin belki oyun hatasıdır.

dragonus

Asistan
Reaksiyon puanı
0
destekliyor ekran kartım nvıdıa Geforce Gt 525m 1gb ekran kartı, en günceli yüklü , direkxti yanlış yapmadıysam güncelledim sanırım ama siz birdaha anlatırsanız nasıl güncellendiğini daha iiyi olur .. :)

oyunu güncellemek derken crack'den bahsediyosak çok aradım ama bulamadım sağlam bir crack

dragonus

Asistan
Reaksiyon puanı
0
hiçbirşey olduguğu yok :p bir işe yaramadı o program oyunda sorunvar galibada düzgün crack yok :( dirext sürümüne yine baktım sürüm 11 yazıyor problem yok sanırım direxte ekran kartıda son sürüm.
ama çift ekran kartı var pc de biri intel hd graphics family ( 1gb ) diğeri nvıdıa Geforce Gt 525m (1gb)

ck-xe

Müdavim
Reaksiyon puanı
39
Nvidia Denetim Masası'na gir. Görüntü ayarlarını önayarla yap kısmından Gelişmiş 3D görüntü ayarlarını kullan'ı işaretleyip uygula. Sonra 3D Ayarların Yönetilmesi kısmına gir. Program Ayarları sekmesinden Ekleye basarak oyunu çalıştırırken kullandığın exe dosyalarını ekle ve Yüksek performanslı NVIDIA işlemcisi'ni seçip uygula.

Yapamazsan videoyu seyret: http://www.youtube.com/watch?v=DzGugS05wo0

dragonus

Asistan
Reaksiyon puanı
0
değişen bir şey yok ıntel graphics family ekran kartında açılıyor oyun (lisans yerini felan geçiyor) Nvıdıada geçmiyor orda kalıyor deliricem. ıntelde graphicsde oyun için bir ekran kartı değil açayım ondan oynayayım :(

dragonus

Asistan
Reaksiyon puanı
0
sorun crakdenmiş sağlam bir crack buldum düzeldi :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
saints row oyunu yükledim oyun yüklendikten sonra directx kendisini yükledi zaten ama sorun şu oyun açılıyor saving yerine geliyor oyun kendisini kapatıyor yardımcı olurmusunuz ... :/ ??