Şahin Kendirci Açıkladı! 'Çok Utandım'!

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


bilicimustafa12

Türkü'ler Sevdamız...
Moderatör
Katılım
24 May 2017
Mesajlar
7,197
Puanları
113
Konum
Elazığ
Müslüm filminin genç yıldızı Şahin Kendirci, Aleyna Tilki ile aşk yaşadığına dair çıkan haberleri görünce şaşırdığını belirtti. “Çok utandım” dedi.Adanalı genç oyuncu Şahin Kendirci 'Müslüm' filmindeki performansıyla adından söz ettirdi. Aynı zamanda sesiyle de herkesi etkiledi. Geçtiğimiz günlerde ise yaptığı her hareketle gündem olan genç ve başarılı şarkıcı Aleyna Tilki ile aşk yaşadığı iddia edildi.

BİZİ BİLEN BİLİYOR

Hakkında çıkan haberleri yalanlayan Şahin Kendirci şunları söyledi: "Aleyna ile tanışmıyoruz. Yaptığı işlere saygım sonsuz. Sesini ve şarkılarını da seviyorum. Fakat böyle bir konu söz konusu dahi olamaz. Bu tür haberlere üstelik bu yaşımda malzeme edilmem beni üzüyor. Çünkü ailem de okuyor bu haberleri. Açıkçası haberleri gördüğümde hem üzüldüm hem de çok utandım. Demek ki ilerleyen zamanlarda böyle şeyler karşımıza çıkacak. Neyse ki bizi bilen biliyor."


Muhammet Kendirci-Şahin Kendirci

BEN DAHA YAKIŞIKLIYIM

Şahin Kendirci'nin ikiz kardeşi Muhammet Kendirci, Adana'da bir restoranda komi olarak çalışıyor. 10 yaşından beri çalışarak ailesine yardımcı olan genç adam, "Onun sesi güzel. Ama ben de ondan daha yakışıklıyım"

Kaynak: Takvim
 
Üst
stat counter