Bu konuyu okuyanlar

mustafasimsek11

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ben sahibinden 3 yıllık onaylı kurumsal firma ile takasta anlaştım ona şimdi bilgisayarımı göndermem gerekiyor acaba sıkıntı çıkar mı dolandırılmaktan korkuyorum acil cevaplarsanız sevinirim.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Arkadaşlar ben sahibinden 3 yıllık onaylı kurumsal firma ile takasta anlaştım ona şimdi bilgisayarımı göndermem gerekiyor acaba sıkıntı çıkar mı dolandırılmaktan korkuyorum acil cevaplarsanız sevinirim.
Arkadaşlar çok acil bekliyorum

Son düzenleme:

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,699
Bir de düzgün yazsanda anlasak.

mustafasimsek11

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam ben sahibindende bir ürün buldum 3 yıllık sahibinden de Kurumsal üye birisi takas yapmak istediğimi söyledim fakat ben Trabzondayım o İstanbul'da ve bana dedi ki laptopu gönder bakalım sonra size diğer laptopu gönderlim farkını ödersiniz dedi olay bundan ibaret. Ne kadar kurumsal olsa da korkuyorum siz bu konuda ne düşünüyorsunuz

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,699
Sahibinden.com olarak belirtirseniz daha anlaşılır oluyor. Bu işler biraz şans işi. O üyenin diğer işlerinden bir değerlendirmesi yok mu ?

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,699
Bol şans diyebilirim.

mustafasimsek11

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sahibinden.com olarak belirtirseniz daha anlaşılır oluyor. Bu işler biraz şans işi. O üyenin diğer işlerinden bir değerlendirmesi yok mu ?

Hiç bakmadım hocam şimdi bakarım fakat ambleminde 3 yıllık olduğu belirtiliyor ve 190 tane ilanı var bide bilgisayar magazası var

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bol şans diyebilirim.
Hayırlı hocam ya

Son düzenleme: