Sahibinden.com üzerinden dolandırıcılık. Burhan Ekin - Sadi Gelişgen - Murat Yılmaz

Bu konuyu okuyanlar

MFV22

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Selam Forumdaşlar , maalesef bu insanların ismini ve başlıktaki siteyi kullanıp insanları dolandıran bu ahlaksızlar halen yakalanıp hak ettikleri yeri bulmadılar. bu alış verişlerden , dahası gerçekleşemeyen alış verişten mağdur olan arkadaşların lütfen konu altında duruma katkılarını sunmalarını beklemekteyim , bizde mağdur olduk adli mercilere gereken şikayetimizi yaptık , süreci takip edip bekliyoruz , birlikte bence bu süreç hızlanır ve bu dolandırıcı yada dolandırıcılar hak ettikleri yeri inş. en kısa zamanda bulurlar. lütfen arkadaşlar ama az ama öz mağdur olup miktara nazaran konunun üzerine düşmeyenler bu kişilerin ekmeklerine yağ sürmüş olurlar , lütfen hassas olalım ve gereken 10dk süren şikayetimizi gidip yapalım hiç bir masrafı yok akabi ilerleyen süreçtede masraf yok , olur düşüncesiyle uğraşmak istemeyen arkadaşlar bir kez daha düşünün , şimdi son ilanını ve 3 eylül ilanının ekran görüntüsünü paylaşayım , her şey aynı ilan görseli - ilana yapmış olduğu açıklama -ilan başlığı ve ürün fiyatı..
Fark: ilan şehri , kişi ismi , üyelik tarihi . Mağdur olan yada konuya katkı olması acısından tüm arkadaşlardan konuya destek beklerim. mağdur olan arkadaşlara geçmiş olsun kendilerini üzmesinler onlar birlik olarak insanları dolandırıyorlarsa bizlerde birlik olup onları hak ettikleri yere uğurlarız.
Ekran Alıntısı85.PNG
Ekran Alıntısı.PNG

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Sistem der ki ürünü elinde tutmadan, görmeden ödeme yapma, kapora verme. Sen saf olma oltaya düşme.

MFV22

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Sistem der ki ürünü elinde tutmadan, görmeden ödeme yapma, kapora verme. Sen saf olma oltaya düşme.
Sağlık olsun bir musibet bin nasihatten evladır . Birde olmuşla ölmüşe çare yok , bundan sonrasına bakılır , okurlara fayda niteliği dilerim taşır.
Ha birde kimse benim başıma gelmez düşmem bu tarz tongalara demesin büyük konuşmasın ihtiyatıda tabi herdaim elden bırakmasın.

MFV22

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Selam Forumdaşlar , maalesef bu insanların ismini ve başlıktaki siteyi kullanıp insanları dolandıran bu ahlaksızlar halen yakalanıp hak ettikleri yeri bulmadılar. bu alış verişlerden , dahası gerçekleşemeyen alış verişten mağdur olan arkadaşların lütfen konu altında duruma katkılarını sunmalarını beklemekteyim , bizde mağdur olduk adli mercilere gereken şikayetimizi yaptık , süreci takip edip bekliyoruz , birlikte bence bu süreç hızlanır ve bu dolandırıcı yada dolandırıcılar hak ettikleri yeri inş. en kısa zamanda bulurlar. lütfen arkadaşlar ama az ama öz mağdur olup miktara nazaran konunun üzerine düşmeyenler bu kişilerin ekmeklerine yağ sürmüş olurlar , lütfen hassas olalım ve gereken 10dk süren şikayetimizi gidip yapalım hiç bir masrafı yok akabi ilerleyen süreçtede masraf yok , olur düşüncesiyle uğraşmak istemeyen arkadaşlar bir kez daha düşünün , şimdi son ilanını ve 3 eylül ilanının ekran görüntüsünü paylaşayım , her şey aynı ilan görseli - ilana yapmış olduğu açıklama -ilan başlığı ve ürün fiyatı..
Fark: ilan şehri , kişi ismi , üyelik tarihi . Mağdur olan yada konuya katkı olması acısından tüm arkadaşlardan konuya destek beklerim. mağdur olan arkadaşlara geçmiş olsun kendilerini üzmesinler onlar birlik olarak insanları dolandırıyorlarsa bizlerde birlik olup onları hak ettikleri yere uğurlarız.Ekli dosyayı görüntüle 49079Ekli dosyayı görüntüle 49080
Şevket Ekin.PNG

---- Mesajlar birleştirildi ----

Arkadaşlar dolandırıcı Şevket ekin uydurma isme ilan vermiş durumda , nasıl oluyorsa 2010 üyeliği , neyse .......... uygun olan arkadaş ilan numarasına alıcı gibi yaklaşıp fiyat kırmadan karşı tarafı uyandırmadan bir iban numarası alabilir benimle paylaşırsa ne kadar sevinirim anlatamam , biz msj yolluyoruz ama dönmüyor bize numaralarımızı biliyor , tahmin edemeyeceği numaralardan kimi arkadaşlara msj yolladım ancak kesin uyuyorlardır bir çoğu , yardımcı olan arkadaşa şimdiden teşekkürler bu iyiliği asla unutmam.

sahibinden İlan No: 604807946 Eski üyeymiş gibi göründüğüne bakmayın , ne hikmetse eski üyelikler bitmiyor bunda , ama inş hak ettiği yeri bulacak .

Konuyu okuyan arkadaşlar , yardımcı olma imkanınız var mı.

Son düzenleme:

MFV22

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
1.PNG
2.PNG
3.PNG

Dolandırıcı hız kesmeden yoluna devam ediyor , şikayet bu saatte nerelere edilecekse ediyorum ama sanki kimse ilgilenmiyor , isim değiştirmiş ve nasıl oluyorsa üyelik tarihi , tam kalpazan , ürün görselleri aynı fiyatlar aynı açıklamalar aynı , dünya küçük elbet er yada geç İNŞALLAH tez zamanda hak ettiği yeri bulur.

Ekli dosyayı görüntüle 49172

Son düzenleme:

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Abim sen bana bir ürün linki versene seni tatmin etmek için sohbet edeceğim onunla. Şizofreni takıntılar çıkmış sende.

MFV22

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Abim sen bana bir ürün linki versene seni tatmin etmek için sohbet edeceğim onunla. Şizofreni takıntılar çıkmış sende.
Sayın AESir öncelikle merhaba , kendisi malum dolandırıcı ve tahmin ettiğin üzere sürekli bir ürünü bulunmamakta , ara ara ürün koyup olta sonrası kaldırıyor , bizdeki durum biraz farklı ve işin özü mevzu uzun , faydalı olur diye konuya katkılar sağlamaya çalışıyorum , yani ifade ettiğin gibi Şizofreni takıntılar saplantılar henüz hakim değil :) hakim olsa sağlıklı karar haliyle bu konu hakkında veremem ve burada okurlara faydadan çok zararım olur , saygılar hayırlı akşamlar.

Sayın AESir , kişi tekrar denk gelir ise bu konu altına ilanını yapıştırıyorum , dilersen irtibata geçersin , ama öncesinde senden tek yardım babında isteğim ( biz onda engelliyiz ) alıcı gibi davranıp iban numarası almak , benlede özelden paylaşmak , sonra arar parayı gönderdim der ve hatta aklındaki konuşmaları yapabilirsin :) ama önceliğimiz konuya bize ve başka mağdur olanlara fayda olursa memnun olurum.

- ilgin için teşekkürler.

Son düzenleme:

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Yahu tribe gerek yok link ver sen valla konuşup sana destek olacağım ayıp ediyorsun

MFV22

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Yahu tribe gerek yok link ver sen valla konuşup sana destek olacağım ayıp ediyorsun
Sayın AESir tirip mirip yaptığım yok , birde link yok , neden yok çünkü ilanı yok şuan , olsa ilan numarasını veririm hocam neden vermiyim.

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Olduğu zaman yaz ben halledeyim

MFV22

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Tamam AESir hocam , gece baktım ilanı yoktu olsa hemen ilan görselini ekran alıntısı yapıp yukarılarda olduğu gibi konuya eklerdim , telefon vermiyor bu sıralar ilanlarında , sahibinden üyeliğin yoksa bir tane açman lazım gelir , denk gelirse hemen paylaşırım ( önceliğimiz alıcı gibi davranıp iban almak ) köprüyü geçtikten sonra dilediğin rahatlamayı yapabilirsin :) bu arada düşünmen destek olmaya çalışman dahi taktire şayan bir davranış , iki konu açtım 3000 okur okumuş yada gözden geçirmiş , buyur iki konuyada bak TEK olduğunu gör , adamsın kısaca vesselam daha fazla sözede gerek yok selametle.

mini düzeltme : 3000 değil 3800 küsür.

Son düzenleme:

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Ben bir ton işin arasında sıkılarak troll yapacak malzemelere vakit ayıran çalışan bir işsizim. Bu heriflerle dalga geçmek için inan bin bir yol arıyorum. Sen bana bu fırsatı ver, ben çok iyi tiye alırım.

MFV22

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Genelde ilanları akşam yada gece olmak kaydıyla yayınlanmış oluyor ve sabah en geç 09:00-10:30 gibi ilanı siliyorlar , denk gelirse tabi buraya ekran alıntısını alır eklerim , orada ilan numarası var onun üzerinden sahibinden üyeliğiniz varsa irtibata geçebilirsiniz , konuya katkılarınız için şimdiden teşekkürler.

daimy2017

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
geçmiş olsun böylelerine dikkat etmek lazım

MFV22

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
geçmiş olsun böylelerine dikkat etmek lazım
Teşekkürler sayın daimy2017 , adalet karşısına bu tiplerin çıkması için elimden geleni yapıyorum , ve böyle mağduriyetler yaşanmaması adına alınabilecek önlemler adına da bir takım çalışmalarım var , konu açmam bunlardan yalnızca biri , hakkımızda hayırlısı , uygun olduğunuzda sizden de konuya katkı beklerim şimdiden teşekkürler.

MFV22

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Ekran Alıntısı.PNG

Dolandırıcı ilan vermiş 2015 üyelik nasıl oluyor hayret doğrusu.

Son düzenleme:

MFV22

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Ekran Alıntısı1.PNG
Ekran Alıntısı1.PNG

Bu sever sadece üyelik tarihi farklı

Son düzenleme:

MFV22

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
kendisine msj attım , gitmiş twtıra numaramı absürt bir bayan resmi altına koymuş gevelemiş , gece gece 100 kişi aradı :) twıt mıwıt bilmem , gittim üye oldum , kibarca bir msj yazdım , ne hikmetse hesaba erişemiyorum twıt hesabı kullanılamıyor , hepten dünyanın civisi çıkmış .

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Eleman takıntılı çıktı iyi mi

MFV22

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Mert Bilgin ismini kullanarak bizi mağdur eden , dava halı hazırda mevcut bundan sonrası yargıya kalmış konuyu kapatıyorum dilerim herkese ders olmuştur hayırlı günler. bakalım sonuçlanması ne kadar sürecek.

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
6 ay kafadan geçecek ama davalı bulunacak. Davacı inşallah kazanacak.