Sahibinden.com da dj seti satışa çıkardım ama

Bu konuyu okuyanlar

sabrosa23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
ürünüm alındığı takdirde site bana ödemeyi nasıl yapcak varsa bileniniz bi aanlatsın bi zahmet mail aattım henüz cvp da gelmedi teşekkürler :crying:

uma350

Müdavim
Reaksiyon puanı
70
Yanılmıyorsam sahibinden.com da direk satıcı ile alıcı iletişime geçiyor ve satış gerçekleşiyor.
Yani siz hesap numarası vereceksiniz kişi yatıracak, siz de ürünü göndereceksiniz.

sabrosa23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Yanılmıyorsam sahibinden.com da direk satıcı ile alıcı iletişime geçiyor ve satış gerçekleşiyor.
Yani siz hesap numarası vereceksiniz kişi yatıracak, siz de ürünü göndereceksiniz.
ama get (güvenli e-ticaret) ile satışa sundum onların havuz hesabına yatcak para onlarda bnm hesabıma aktarıcak lakin bnden hesab istemiş değiller henüz

uma350

Müdavim
Reaksiyon puanı
70
ama get (güvenli e-ticaret) ile satışa sundum onların havuz hesabına yatcak para onlarda bnm hesabıma aktarıcak lakin bnden hesab istemiş değiller henüz

O zaman bir satış yapılırsa sizden hesap numaranızı isteyecekler, alıcı üründe problem olmadığını onayladıktan sonra bir miktar kesintiyle beraber para sizin hesabınıza aktarılacak.Benim anladığım bu.Gönderdiğiniz maile genelde bir iş günü içerisinde cevap verirler.O yüzden yarın gün içerisinde cevap alırsınız muhtemelen.Olmadı telefon numarasını deneyin.Satış yapan birisi olsam net bilgi verebilirim ama hiç kullanmadığım için duyduklarımla birşeyler söylemeye çalışıyorum.Kusuruma bakmayın :)

*Güncelliyorum ; Üyelik Bilgilerinizde Banka Bilgileriniz ile ilgili bir bölüm olmalı.Bilgilerinizi doldurmalısınız.Benim anladığım bu :)

http://www.sahibinden.com/get-islem...-odemem-neden-yapilmadi-WQQaXQQ802WQQpXQQhelp

thepope

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kardeş ben daha önce yaptım önce alıcı ürünü alıyore kredi kartıyla sahibinden com havuuzna yatıyor.Sonra sana mesaj geliyor birinin aldığına dair sonra sen kargoluyosun adamın eline geçiyo bakıyo onayı verirse adam hesap 1 -3 gün içinde hesabına geçiyor bu banka veya kredi kartı olabiliyor sen bu kartı ayarlardan ekliyorsun kart eklemeyide anlataiblirm istersen

sabrosa23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Kardeş ben daha önce yaptım önce alıcı ürünü alıyore kredi kartıyla sahibinden com havuuzna yatıyor.Sonra sana mesaj geliyor birinin aldığına dair sonra sen kargoluyosun adamın eline geçiyo bakıyo onayı verirse adam hesap 1 -3 gün içinde hesabına geçiyor bu banka veya kredi kartı olabiliyor sen bu kartı ayarlardan ekliyorsun kart eklemeyide anlataiblirm istersen
kardeş ben banka hesabımı ekledim banka kartı da eklemek zorunda mıyım ki ?

thepope

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
aynı şey banka kartı dediğim o zaten sorun yok

engerex

Müdavim
Reaksiyon puanı
26
Şu uzun IBAN numaranı ve Ad Soyad TC Nu. gibi bilgilerini girmen yeterli.
Bir uyarı yapayım. Eğer ürün zarf yerine koli tarzı bir şey ile kargolanacaksa kargo parasını kimin karşılayacağı ve ne kadar tutacağı çok önemli. Bazen kargo ürünün fiyatını çok çok geçebiliyor. Kargo anlaşması olmayan biz tüketiciler böyle durumlarda sömürülüyoruz. (Yurtiçi kargo ile izmir-istanbul en küçük kargo paketi 10 liradan bir kaç kuruş eksik. PTT daha ucuza Amerika'ya kargo gönderiyor.)

volkin64

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
get kullanmıyorsanız sahbinden hiçbir olaya karışmıyor